Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Amin cnm inşallah vücudumu dinlemiyorum ben ya o zaman daha çok herşeyden etkileniyorum bu ay rahat gidiyorum çok şükür maşallah bana bakalım sonuda güzel olsun insalah
Dinleme zaten canim yaa. Dinledikce belirti buluyoruz malum ustalastik bu konuda en iyisi sakin sakin hayatina devam etmek. Bende bu ay pek dinlemeedim kendimi ya. Sadece belirgin karin agrim oldugu icin ve göğüs hassasiyeti bu ikisini hissedip duruyorum. Nasip artik insallah ikimizde heepimizzzde pozitif oluruz. Sonu güzel olsun yeter ki...

Yok canım letu diye bı hap vardı kullandım iğneyi yaptık bı zaman sonra böyle sağ kasığımda ağrı oldu seninde öyle oldumu canim
Olmustu canim. Agri yapiyor igne. Ilk iki gün hatta biraz daha bile kolay gecmisti 3.gunden sonra agrilarim artmaya baslamisti benim.

Bakalım cnm hayırlısı ya bu sefer doktor çok ilgilendi ya benimle öncekiler tabikide olmaz felan dedi bu biseler etti ama ne etti anlamadım eğer olursa o doktora niyet ettim baklava goturcem çok değişik ve ilgili bir doktordu yaa ozelede gittim öyle ilgili doktor göremedim ben hiç.

Isini gercekten severek yapan hakkini veren doktorlarımız her zaman varolsunlar sayıları artsin insallahhh. Ne güzel öyle ilgili bir doktora denk gelebildin senin adına çok sevindim gercekten valla benimde niyetim var bir pozitif olsam yapacak hediye goturecek cok doktor sevindirecek cok insan var aklimda inşallah Rabbim nasip etsin bu ay hepsini

Amin amin inşallah cnm son günler adım adım yaklaşıyosundur inşallah

Amin amin inşallah cnm son günler adım adım yaklaşıyosundur inşallah
İnşallah canim aminn. Artik hem bir yandan sabırsızlanıyorum hemde heyecanlaniyorum. Insallah bu ay hersey diledigimiz gibi olur. Bebisimizin haberini alırız. Insallah mutlu olacagimiz saglikli olacagimiz evlatlarimiza kavusacagimiz bir ay olur
Senin de azaliyor gunlerin

Olmustu canim. Agri yapiyor igne. Ilk iki gün hatta biraz daha bile kolay gecmisti 3.gunden sonra agrilarim artmaya baslamisti benim

Olmustu canim. Agri yapiyor igne. Ilk iki gün hatta biraz daha bile kolay gecmisti 3.gunden sonra agrilarim artmaya baslamisti benim.
Anladim.canim olsun katlaniriz hayrlı güzel olsun somucumuz da midem de çok bulandı benim bide baş ağrısı yapıyor galiba

Anladim.canim olsun katlaniriz hayrlı güzel olsun somucumuz da midem de çok bulandı benim bide baş ağrısı yapıyor galiba
Oyle canim yeter ki tutsun pozitif olsun bebisler gelsin daha ne isteriz herseye sessizce tamam diyoruz.
Yapar canim mide bulantısı bas agrisi ates basmasi sinir stres. Hepsini yapiyor. Ben artik sonlara dogru icim yaniyor diye soguk sulari kafama dikiyordum inan. Oyle bir yaniyordu icim. Her gün ayni saatte vurmaya özen goster canim igneyi.

Gunaydin kızlar aşılamanın 12. Gününden (aşılama günüde dahil) herkese selamlar.
Elimdeki son gebelik testinide bu sabah yaptim dune gore daha belirgin bi cizgi olustu.Cok umutlandiriyo bu testler beni ama cokta hayal kırıklığına ugratmisligida oldugu icin cok korkuyorum yarin inşallah kan veririm sonucunuda size yazarim rabbim hepimizin gonlune gore versin inşallah fotofaki usteki dun alttaki bugun fotoda net cikmadigi icin biraz renkleriyle oynadim anlasilsin diye

Eklentiler

• 20240906_070812.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın canimm. Ay evet gercekten dünden bugune belirginlesen ikinci cizgi var ay hadi inşallah yaniltmasin bu defa testler de pozitifi gorelim
Belirtin var mi canim ya ? Senle ayniyiz ya biz merak ettim var mi belirtilerin dün ve bugün

Canim belirti iste kasiklarda hafif sanci gogus dolgunlugu cok sık idrara çıkma eger buda belirtiyse aşırı terleme var suan
İnşallah senin dedigin gibidir inşallah bunlar saglikli hayirli bir gebelige isarettir
Ya hala ignenin etkisiyse
Ben niyeyse cok umutlanamiyorum
Sen cok pozitifsin massallah rabbimde inşallah gonlune gore versin

Amin. İnşallah canım bu sfer olur rabbimin izniyle Çok teşekkür ederim canım ya ben ruh gbi dolaşıyorum çok etkiliyor ediyorum canım 6 da yapicam her akşam ayın 9 na kadar

Sanki adet olcakmisim gibi bi agri hissediyorum..

Amin canim insallah hepimizin gönlündeki önce karnına sonra kucagina gelsin bebislerimiz olsun iyi düşünüp iyiyi cagirmak istiyorum bende hep. Insallah pozitif olacagina inaniyorum.
Ben bu sabaha belirgin kasik agrisiyla uyandim baya agri yani oyle belli belirsiz degil. Hatta acaba regl mi oldum dedim. Ama simdilik birsey yok. Alt tarafimda da agri var. Sanki icerden sivri biseyle ciziyorlar oyle aciyor. Hala da oyle. Insallah pozitif olur ya

Amin. İnşallah canım bu sfer olur rabbimin izniyle Çok teşekkür ederim canım ya ben ruh gbi dolaşıyorum çok etkiliyor ediyorum canım 6 da yapicam her akşam ayın 9 na kadar
Ilk basta biraz insana psikolojik olarak agir geliyor haklısın. Ama bu senin iyiligine ve hayrina olan birsey oyle düşün. Hic kendini kasma ve biraz sonucunun guzel olacagina odaklan. Sonucta ruh gibi olacak birsey yok o kadar kasıp stresle yuklenirsen zaten stres hormonun tüm hormonlarini bastirir basarili olamazsin. Doktorlar hep diyor stresten uzak durun diye. Iyi düşün iyi olsun canim ❤ bende bu ay ilk kez igneli yaptim seni anlayabiliyorum insana zor geliyor ama azicik kendini rahatlatmaya bak
İnşallah sonuclarimiz pozitif olacak bu yaşadıklarımızı hatirlayip ne gunlerdi diycez. Saglikla gelsin evlatlarimiz yeter ki..

İnşallah canım bu sfer bende umutluyum ama gerçekten Baya ağır mis hapin bu kadar etkisi yoktu senin ne kadar oldu canım varmı hiç degisinlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…