Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Senin yine az kalmis ben daha bugun yaptırdım 😂 ay canim yeter ki pozitif olsun ya. Valla bu bekleyis hem tatli heyecanli hemde merakla geciyor. Insallah pozitif olsun testlerimiz de daha ne isteriz 🙏🌸
Amin. Canım inşallah pozitif i görürüz🥹 sağlıklı sıhhatli olur da rabbim kucağımızi boş bırakmaz ☺️

Ay insallah canim insallah tek duamiz sonuçlarımız pozitif olsun 🙏💙 bi an evvel yolunda emekler verdiğimiz hayallerimiz gercek olsun. Bu ay olacak ama amin 🙏🍀
Canim 1 dk anca sürüyor zaten aşılama işlemi. Biliyorsun da zaten artik. Hic stres yapma kendini kasma rahat ol. İnşallah kolaylikla gecer. Haklisin canim ya gitgel yapmasi epey insani strese sokuyor yorulmayi gectim artik da. Hemen buyuyecek senin yumurtalar da. Once ben sonra sen pozitif haber vereceksin 🌸
İnşallah cnm bir sonraki kontrole kadar büyür inşallah bu zamana kdar bı sıkıntı çıkmadı çok şükür. Eşim içinde özel bir yere gitmistik geçen hafta bugün sonuç göstermeye gittik ileri hareketliyi hızlandırmak için ilaç verdi üç ay kullan dedi bakalm onu kullancak eşimde. Doktor bide sigarayı bırak dedi çok şükür 3 gündür içmiyor bırakmaya çok kararlı inşallah yapabilir bnde destek olmaya çalışıyorum. Paketli gıdalar yeme dedi bunlara dikkat edicez. Bakalm cnm elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz Allah büyük inşallah Eylül ayı bizim ayımız olur🌸🥰

Hadi bakalım şimdi zorlu bekleyiş 😊 güzelce dinlen hiçbir şeyi kafana takma umarım güzel haberlerini alacağız ❤️
Tamam canim kendime dikkat etmeyi dinlenmeyi düşünüyorum bende 🥰 insallah bu defa oldu pozitifi almayi bekliyorum 🙏🍀 en azindan hastaneye gitmeden evimde olcam ya o bana yeter şükür ki , bu ay cok fazla gittim muayeneye gercekten evimde kendimce beklemek bile daha kolay gelecek

Amin. Canım inşallah pozitif i görürüz🥹 sağlıklı sıhhatli olur da rabbim kucağımızi boş bırakmaz ☺️
İnşallah canim ya. Valla en büyük istegimiz o. Insallah bu ay pozitif diye buralari mutlulukla doldururuz 🙏🥰
Senin sürecin ne durumda ? Aşılama daha once yaptirdin mi

İnşallah cnm bir sonraki kontrole kadar büyür inşallah bu zamana kdar bı sıkıntı çıkmadı çok şükür. Eşim içinde özel bir yere gitmistik geçen hafta bugün sonuç göstermeye gittik ileri hareketliyi hızlandırmak için ilaç verdi üç ay kullan dedi bakalm onu kullancak eşimde. Doktor bide sigarayı bırak dedi çok şükür 3 gündür içmiyor bırakmaya çok kararlı inşallah yapabilir bnde destek olmaya çalışıyorum. Paketli gıdalar yeme dedi bunlara dikkat edicez. Bakalm cnm elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz Allah büyük inşallah Eylül ayı bizim ayımız olur🌸🥰
Amin canim insallah. Bu tedavimiz pozitif olacak güzel sonuc alacaz bizde hamis olcaz bebislerimiz gelecek Allahın izniyle 🙏🍀
Hangi ilaci verdi acaba canım esine.
Büyür canim yumurtan hic dert etme. Benimki bile uzun sürmüş gibi olmasina ragmen büyüdü öyle düşün. Sende stres yapma nasilsa Büyür

İnşallah canim ya. Valla en büyük istegimiz o. Insallah bu ay pozitif diye buralari mutlulukla doldururuz 🙏🥰
Senin sürecin ne durumda ? Aşılama daha once yaptirdin mi
Amin canım az kaldı inşallah sonucu iyi veya kötü burda paylasicam Yok canım benimde ilk aşılama konuyu çok araştırıyorum tutanların süreçleri nasıl geçti neler oldu ne hissediler diye ağrılari oldumu diye doktorum bı sorun yok inşallah tüp bebeğe Grek kalmadan hamile kalırsın dedi ama ne bilim böyle hiç içimde pozitif olucak gbi bı his yok inşallah yaniliyorum dur

Amin canim insallah. Bu tedavimiz pozitif olacak güzel sonuc alacaz bizde hamis olcaz bebislerimiz gelecek Allahın izniyle 🙏🍀
Hangi ilaci verdi acaba canım esine.
Büyür canim yumurtan hic dert etme. Benimki bile uzun sürmüş gibi olmasina ragmen büyüdü öyle düşün. Sende stres yapma nasilsa Büyür
Yok cnm sıkıntı etmiyorum ya bakalm rahatım ben çok şükür. v-arginmen adında bı ilaç verdi. Bakalım inşallah faydasını görür. Amin cnm inşallah olacak bnde inanıyorum 🌸🥰

Amin canım az kaldı inşallah sonucu iyi veya kötü burda paylasicam Yok canım benimde ilk aşılama konuyu çok araştırıyorum tutanların süreçleri nasıl geçti neler oldu ne hissediler diye ağrılari oldumu diye doktorum bı sorun yok inşallah tüp bebeğe Grek kalmadan hamile kalırsın dedi ama ne bilim böyle hiç içimde pozitif olucak gbi bı his yok inşallah yaniliyorum dur
Yaniliyorsundur inşallah canim 🙏 insallah gelir bebis hemen. Bu tedavu sürecinde gördüğüm en garip sey bir cok gelen kadinin ve eşinin hic probleminin olmaması zaten. Bir cogu sorunu olmadigi halde bebek sahibi olamiyor o nedenle ordalar. Bende onlardan biriyim. Pcos var bende. Onu da hastalik olarak görme dedi en son bugunku aşılama doktorum. Bir xogu da ayni seyi söylüyor. Pcos olup da cocugu olan bir cok arkadasim var tedavisiz hamilelerdi üstelik. Nasibini bekliyor demek ki yoksa şükür bir sorunumuz yok

Yok cnm sıkıntı etmiyorum ya bakalm rahatım ben çok şükür. v-arginmen adında bı ilaç verdi. Bakalım inşallah faydasını görür. Amin cnm inşallah olacak bnde inanıyorum 🌸🥰
Hadi bakalim faydasini gördüğünüz bir ay olsun canim 🍀🙏 hepimiz pozitif olalim bu ay cidden öyle cok ihtiyacimiz var ki.. bakayim canim bende ilaca. Takviye takviyedir gözüyle bakiyorum ben her zaman 😊

Yaniliyorsundur inşallah canim 🙏 insallah gelir bebis hemen. Bu tedavu sürecinde gördüğüm en garip sey bir cok gelen kadinin ve eşinin hic probleminin olmaması zaten. Bir cogu sorunu olmadigi halde bebek sahibi olamiyor o nedenle ordalar. Bende onlardan biriyim. Pcos var bende. Onu da hastalik olarak görme dedi en son bugunku aşılama doktorum. Bir xogu da ayni seyi söylüyor. Pcos olup da cocugu olan bir cok arkadasim var tedavisiz hamilelerdi üstelik. Nasibini bekliyor demek ki yoksa şükür bir sorunumuz yok
İnşallah canım ya gorumcemde polikistik over onunda tüp bebek öldü 8 sene olmadı oda çok istiyor ama işte aşılama için. Gtcekti olmaz diye gtmedi

İnşallah canım ya gorumcemde polikistik over onunda tüp bebek öldü 8 sene olmadı oda çok istiyor ama işte aşılama için. Gtcekti olmaz diye gtmedi
Deneseymis keske aşılama, daha bugun biriyle konustum pcos varmis bitane çocuğu olmus o da aşılama ile simdi yeniden tedaviye gelmis asilama yaptircakti 2.cocuk icin. Tüp bebek ile hemen tuttu mu peki

Evet ilk ccgu tüp bebekde tutuyor hiç umudu yoktu test yapmaya bile gerek duymamış ama rabbim yüzünü güldürdü 5 yaşında şuan çok sukur

Deneseymis keske aşılama, daha bugun biriyle konustum pcos varmis bitane çocuğu olmus o da aşılama ile simdi yeniden tedaviye gelmis asilama yaptircakti 2.cocuk icin. Tüp bebek ile hemen tuttu mu
Deneseymis keske aşılama, daha bugun biriyle konustum pcos varmis bitane çocuğu olmus o da aşılama ile simdi yeniden tedaviye gelmis asilama yaptircakti 2.cocuk icin. Tüp bebek ile hemen tuttu mu pek

Evet ilk ccgu tüp bebekde tutuyor hiç umudu yoktu test yapmaya bile gerek duymamış ama rabbim yüzünü güldürdü 5 yaşında şuan çok sukur
Allah bağışlasın olmus ya önemli olan o 🙏😊 bizler de bi an evvel o duygulari tadalim inşallah. Isteyen herkese nasip olsun , evlat sahibi olsun içinde de bizlere nasip olsun inşallah ❤💙

Eklentiler

• IMG_20240827_100533.jpg
    IMG_20240827_100533.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 14
X