Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Doğru diyosun cnm nasip.Bana rapor felan kimse bişe demedi. Hastanede nereye sorabilirim biliyor musun peki cnm.
Canim senin kaçıncı asilaman kac kez igne ile denedin ?

Benim gittigim hastanede 2 kez igne ile denene sonrasi tüp bebek onsyi cikiyor. Ben 3 defa hap ile yaptırdım aşılama. Simdi 2 kez de igne ile yaptirmam gerekiyor. Igneye gectigm ay yani bu ay bana rapor cikti. Raporla aldim ignemi, belli bir kısmını karsiladi o rapor ignelerimin. Seni yonlendiren hemsirenin yada sekreterin bunlari yapmasi lazim.

Canim ben iki kez yaptırdım. Şimdi 3. Ye basliycm inşallah. İkiside aynı oldu. Adetliyken 5 gün klomen kullandım sonra aşılamadan bir gün önce ovitrelle adında çatlatma iğnesi verdi doktor. Bu nasıl oluyor şimdi iğne de var hap da var. Ben anlayamadım kusura bakma yarın sorarim gidince olmadı cnm çok sağol.

Adet oldum. Diyorum da ben sabahları adet oluyorum diye günüm şaşmaz bekliyordum bugün. Hayırlısı
Ben de bugün regl oldum, salı günü yeni bir hastaneye gidicem aşılama için eski hastaneden dosyamı istedim vermediler sizce yeni doktor bütün her şeyi en baştan ister mi hsg falan bilginiz var mı

Canım raporlu haliyle kaç para ödedin iğnelere

Ben de bugün regl oldum, salı günü yeni bir hastaneye gidicem aşılama için eski hastaneden dosyamı istedim vermediler sizce yeni doktor bütün her şeyi en baştan ister mi hsg falan bilginiz var mı
Ben bir yıldır yaklaşık özel hastaneye gidiyordum hsg özelde çekildim. Devlet Hastanesine ablamın arkadaşı kadın doğum doktoru başka birini önerdiği için devlete gittim. Gittiğimde ise telefonumdan hsg gorselini bütün tahlillerimi içinde eşiminkilerde vardı onlarida hepsini gösterdikten sonra aşılama yapcaz üç kez olmazsa tüp bebek deniycez demiştim sürecim böyle başladı. 3. Aşılama için yarın doktora gitcem yine. Dosya olarak birşey istemediler özelde verdikleri CD vardı ona bile bakmadılar telefondan gösterdiğim sonuçlar yetti. Hepimiz için hayırlısı

Kuzum sen hapla tedavi olmus oluyorsun. Catlatma ignesi igneli tedavi demek degil. Bide gonal f diye igne var. Klomen yerine o igneyi kullaniyorsun, benim gittigim hastanede 2 kez gonal f ile yumurta takibi yaptirip gebe kalamama durumunda tüp bebek onayi çıkıyor. Bazi hastanelerde 3 kez yapılıyormuş mesela sonra onay çıkıyormuş.

Canım raporlu haliyle kaç para ödedin iğnelere
Canim gonal f icin 1800 ödedim. Ama bakalim daha ödeme yapmam gerekebilir çünkü henüz yumurta büyütme işlemim bitmedi yeniden yazarsa yeniden ek odeme yapmam gerekecek. Catlatma ignesi de haric. Onu sanırım karsilamiyor. Onu bilmiyorum henuz yeni cikti benim raporum

Anladım cnm. Teşekkür ederim bilgilendirdigin için bu hastanede nasıl oluyor bilmiyorum ogrencm bugün bakalm

Raporlu hali bile pahalıymış

Raporlu hali bile pahalıymış
Sorma.. bide bir ayda 900 luk ilac karsiliyormus rapor. 900lük bitti benim simdi Bana su an yeni bir kutu daha alip kullanmami söyledi. Raporsuz alcam mecbur 3800 TL ödeyecem eczaneye.. gerçekten çok pahali...

Arkadaşlar, Gonal f igne kullanıp yumurta gelişimi görmeyen var mı aranizda ?

Sorma.. bide bir ayda 900 luk ilac karsiliyormus rapor. 900lük bitti benim simdi Bana su an yeni bir kutu daha alip kullanmami söyledi. Raporsuz alcam mecbur 3800 TL ödeyecem eczaneye.. gerçekten çok pahali...
Allah maddi manevi yardımcımız olsun. Ben ilaçsız aşılama talep edicem bakalım ne diyecekler. Zaten yumurta gelişimim gayet güzel. Aylarca yumurta takibi yaptırdım yumurtlama görmediğim ay olmadı.

Allah maddi manevi yardımcımız olsun. Ben ilaçsız aşılama talep edicem bakalım ne diyecekler. Zaten yumurta gelişimim gayet güzel. Aylarca yumurta takibi yaptırdım yumurtlama görmediğim ay olmadı.
Amiin amiiin cümlemizin gercekten cok zor. Maddi olarak da bedensel olarak da baya yipratici bir süreç. Deneyebilirsiniz tabi ama devlet hastanesine gidecekseniz pek prosedür dışına çıkacaklarını sanmam. Yine verirler ilk basta klomen femara ile baslarlar. Tabi daha önce takip yaptirdiginizi soylerseniz belki o zaman farkli yaklasabilirler bilemem. Daha önce aşılama yaptirmadiniz o zaman

Yok
yaptırmadım bu ay bu mucize olsun da gerek kalmasa diye dua ediyorum Regli olursam eylülde başlayacağım.

Evet canım öyle ben kullandığım ay 3 tane iğne almak zorunda kalmıştım. Sadece ilk iğneyi rapor karşılamıştı dediğin gibi birden fazla karşılamıyor ama uygunu almışsın ben. 7 bine falan almıştım raporsuz

Yok

yaptırmadım bu ay bu mucize olsun da gerek kalmasa diye dua ediyorum Regli olursam eylülde başlayacağım.
Insallah hic ihtiyacin kalmaz. Malesef ben baslarken hic bu noktalara gelecegimi düşünmezdim. Simdi igne ile tedavi asamasina gectim. Gercekten zorlayici bir süreç. Yeni bir kutu igne alcam yarin getircek eczacim. Igneyi bulmak zor hersey zor bu süreçte.

Canim zaten ayda 900 luk karsiliyormus o rapor. 900lük igne de öyle uzun zaman giden bisey degilmis ki. Ben 2 adet 450lik almistim. Simdi git yenisini ücretini öde al dedi. Ilkine 1880 mi öyle bisey ödedim buna da 3800 odiycem 5700 civari biseye gelcek bana da. Cok da ucuza gelmeyecek. Nasip olur bide catlatma ignesi yazarsa 800 de o. Güya devlet hastanesine gidiyorum.. :)

Öyle canım iğneler zaten çok pahalı. Ben 900lük gonal f 7 bine almıştım o yüzden uygun geldi bana söylediğin fiyat. Ve bulmakta aşırı zor o gün vurulmasını istiyolar ve ben bütün gün ilçelerdeki eczaneleri gezmiştim çok zor bulmuştum

Canim zaten benim aldigim da 7600 tl civarina geliyor. Ama ben simdilik 450 lik gonal f aldim belki ihtiyacim kalmaz diye ikinci 450 lik kutuya daha. Sen hepsini tek kutu 900lük igne almissin. Ben onu iki defada almis olcam tekrar almam gerekirse. Ekstradan da bide raporlu igne aldim basta 1900 de o. Ay bu maliyet isleri de hepten insani strese sokuyor. Tamam hersey bebis icin canimiz sagolsun alırız ama bide alamayacak durumda olanlar var .. Allah herkesin yardimcisi olsun cok zor ya.. dedigin gibi bide bulmasi bir dert 10 tane eczane aramisimdir heralde. Kimsede yok en son birine getirttim de aldim simdi geldim. Bende ilk basta cok gezmistim eczane arayip sormak aklima gelmemisti ama simdi ariyorum soruyorum nerde varsa ona gidiyorum. Her aşamasında emek var bu tedavilerin insallah nasip olsun bebis bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…