Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Çok haklısın cnm hepimiz yiprandik yorulduk ama imtihanımizda buymuş demekki. Ümitsiz değilim hiç Allah büyük bakalım inşallah o çok hafif gördüğüm şey siliklik geç döllenme vs olurda pozitif olur onun ümidi hala var bnde hayırlısı tabi

Insallah canim inşallah. Pozitif olsun da hemen haberi ver bize de. Ne zaman regl günün

Bende çok bekledim sizi anlayabiliyorum Allah isteyen hak eden herkesin hayalini gerçekleştirsin inşallah

Hadi yaa napalim canim saglik olsun sıkma canını. Insallah bekledigimiz gunlere az kaldi. Biraz daha bekleyelim gelecek yolunu gözlediklerimiz inşallah
Aynen canım sağlık olsun. Pilatese başlıycam şimdi pcosa iyi geldiği söyleniyor hem biraz kafa dağıtmak içinde iyi olur bakalım hayırlısı

Aynen canım sağlık olsun. Pilatese başlıycam şimdi pcosa iyi geldiği söyleniyor hem biraz kafa dağıtmak içinde iyi olur bakalım hayırlısı
Iyi olur canim kendini nasil iyi hissedeceksen onlari yap. Bende yürüyüşe baslayayim dedim ama tedavi süreci devam ediyor diye cok riske atamadim. Oyle kaldı

Yaa gerçekten miii moral bozmak yok canim yeni ay yeni umutlar hic vazgecme. Kaldigin yerden devam et.
Yok cnm keyfim yerinde merak etme hiçbir zaman isyan etmedim yine etmem sadece geçen ay üzülmüştüm. Yarın gitcm sabah hastaneye devam yani. Ordan çıkınca eşim için bı doktor buldum özelde oraya gitcez. Önceden bikac kez üroloji doktorları bir sorun yok demişlerdi ama yinede görüşmek istiyorum. Bakalım hayırlısı cnm bide ben devlette oluyorum aşılama bunda sadece iğne ücreti ilaçlar fln verdim. Son aşılamam olcak bu sefer eğer buda olmazsa tüp bebeğe geçince devlet karşılıyor mu buda aşılama gibi mi acaba biliyor musun ?

Canim devam et aynen bosver. Stres yapmanin hic bi faydasi yok çünkü. Canim rapor cikti mi sana igneler için? Tüp bebekte de ayni raporlu ilaclar gibi bir kısmını karsiliyormus bide az miktar hastaneye odeme yapiliyormus. Bende cok bilgi sahibi degilim canim bu konuda sadece bildiklerim bu kadar.

Doğru diyosun cnm nasip.Bana rapor felan kimse bişe demedi. Hastanede nereye sorabilirim biliyor musun peki cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…