AŞILAMA SÜRECİM 2024

Merhaba Aşılama ücret ne kadar tuttu
Merhabalar belge yok aşılama günü doktor sizi Bi laboratuvara yönlendirecek kendi bildiği olur veya size der siz gidin yapın eşiniz orda test veriyor spermi yıkayıp güçlüler seçip size veriyorlar alıp doktorun yanına gidiyorsunuz nikah şart mı bilmem yani bu insanların tercihi devlette yaparsanız nikah yok ise belki yapmazlar ama özele giderseniz yapma ihtimalleri yüksek ben evliliğime dair Bi belge vs göstermedim ücret ise tamamen özel klinik 16 bin tuttu (yaşım 23 olsaydı doktorum iğneleri devlet karşılar demişti rapor ile alacaktım) ama ben küçük olunca alamadım siz büyük iseniz daha uyguna gelir yani

Teşekkür ederim yaşım 38 sperm testi daha önce özel bir yerde yapılmıştı yani herhangi bir lab gidip işlemden geciriliyor daha sonra sperm hastaneyemi götürülüyor siz hangi hastane yaptirdiniz bende olursa özel tercih ederim

İstanbul da işe bende giderim

Ben düzen laboratuvar da yaptırdım sonra 2 saat içinde aldık doktorumuza gittik yaptı önceden bizde yaptırdık ama, doktor baktı sorun var mı diye ikisi alakası yok bu aşılama için yapılıyor

Ben 2 senedir uğraşıyorum amh iyi yumurta kalitesi iyi kan pıhtılaşma var birde rahim bağışıklığı yüksekligi
Ben düzen laboratuvar da yaptırdım sonra 2 saat içinde aldık doktorumuza gittik yaptı önceden bizde yaptırdık ama, doktor baktı sorun var mı diye ikisi alakası yok bu aşılama için yapılıyor
Aşılama yi mi düzen laboratuvar yapıldı Anlamadim sperm yıkanma işlemi ise önceden gittimiz yere gideriz

Anlamadınız eşimin sperm yıkama işi laboratuvarda oldu sonra aldık götürdük doktora gittik kendi doktorumuza doktorum yaptı aşılamayı rahim konusun da bilgim yok ama pıhtılaşma o kadar sorun değil sulandırıcı ilaç veriyorlar sorun kalmıyor, daha önce sperm testini nerede verdiyseniz yine orada verebilirsiniz vereceğiniz günü doktorunuz size der verirsiniz sonra sonucu alır tekrar doktorunuzun yanına gidersiniz

Teşekkür ederim çok iyi günler dilerim

Son bisey soracağım siz sperm yıkama işini yaptırdıktan sonra size verdiler sonra transfer için klinik arasında mesafe yok uydu bozulma olmuyormu

Son bisey soracağım siz sperm yıkama işini yaptırdıktan sonra size verdiler sonra transfer için klinik arasında mesafe yok uydu bozulma olmuyormu
Benim de kafama çok takılan Bi soruydu korkuyordum ama onu size teslim ederken güzel Bi kutuya koyup muhafaza ediyorlar bizim mesafe yarım saatti Bi 10 / 15 dakika klinikte bekledik hemen beni aldılar yaptı doktorum tuttu, onlar nasıl koruyacaklarını biliyorlar demek ki

Benzer şeyleri ben de yaşadım şu an regl 3.gun olması gerekiyor ama başlamadı çok nadir minik kahverengi lekeler oluyor yerleşme kanaması olabilir diyorlar test yapmaya korkuyorum ama zor sabrediyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…