AŞILAMA SÜRECİM 2024

Bende aşılama olacağım bir bilgim yok kızlar eşimin sperm sayısı 39milyon küsur acaba tutarmi bende tek taraf pcos var

Bende aşılama olacağım bir bilgim yok kızlar eşimin sperm sayısı 39milyon küsur acaba tutarmi bende tek taraf pcos var
Bilmiyorum ben o kısmı eşimin ki kaçtı hiç sormamıştım bile galiba genellikle sorun varsa derler zaten kaç milyon değilde güçlü sağlıklı planın sayısı çok olsa daha iyi olur

Bende yapıcam bu ay yarın adetin 3. Günü doktora gidicem bu süreçte ne önerirsin neler yapmalıyım ek olarak bende pcos var yumurta büyütücü olarak ilaç mı kullandın iğne mi kullandın iğne kullandıysan kaçlık kullandın cevaplarsan çok sevinirim

Merhaba ben ekstra birşey yapmadım aşılamadan sonra sadece ağırlık kaldırmadım belli olana kadar tutarsa düşmesin diye başka da birşey yapmadım. İğne kullandım 75 lik vuruldum günlük eşimin sperm değerini bilmiyorum sormadım araştırmadım sorun bende olduğu için, eşimin değerleri peşine pek düşmedim, tek bildiğim morfoloji yüzde 3 tü

Canım peki kaç yunurtan büyüdü ben adetin 7. Günündeyim 4 gün kullandım iğneyi şimdi 11 mm yumurtam oluşmuş normal mi

Canım peki kaç yunurtan büyüdü ben adetin 7. Günündeyim 4 gün kullandım iğneyi şimdi 11 mm yumurtam oluşmuş normal mi
Normal bence bende tek yumurta oluştu 18 mm oldu öyle yaptık. Dört gün az Bi süre ben iğneyi yaklaşık 8 yada 10 gün kullandım daha vaktiniz var

Benimde aşılamamım 4 . Günü belimin sağ ve sol köşesinde agrı var 2 gündür . Acaba çatlatma iğnesinden mi bilemiyorum . İlk aşılamam benimde

Benimde aşılamamım 4 . Günü belimin sağ ve sol köşesinde agrı var 2 gündür . Acaba çatlatma iğnesinden mi bilemiyorum . İlk aşılamam benimde
Bende tek belirti sağ yumurtalığımda şişkinlik dolgunluk hissi vardı dokununca ağrıyordu onun dışında pek belirtim yoktu tabi iğne de olabilir olmayadabilir yani belirtiye bakmıyor

Normal bence bende tek yumurta oluştu 18 mm oldu öyle yaptık. Dört gün az Bi süre ben iğneyi yaklaşık 8 yada 10 gün kullandım daha vaktiniz var
Bana dua et bitanem nolurr çok ihtiyacım varr e 2 bakmışmıydı doktor kaç çıktı çok soru soruyorum hakkını helal et

Bana dua et bitanem nolurr çok ihtiyacım varr e 2 bakmışmıydı doktor kaç çıktı çok soru soruyorum hakkını helal et
Helal olsun ne demek Allah nasip etsin sana, da, bi evlat ama sorunuzu anlayamadım e2 hormonunu mu soruyorsunuz ben yaptırdım hormon tahlilleri kaç, çıktı hatırlamıyorum şuan

Helal olsun ne demek Allah nasip etsin sana, da, bi evlat ama sorunuzu anlayamadım e2 hormonunu mu soruyorsunuz ben yaptırdım hormon tahlilleri kaç, çıktı hatırlamıyorum şuan
Yumurtlama günü bakıyorlar ya doktorun baktı mı bilmiyorum yumurta kaliteli mi değil mi diye onu sormuştum e 2 mesela sana çatlama iğnesi yapmadan once bakar 200 üstü çıkmışsa kaliteli derler falan

Yumurtlama günü bakıyorlar ya doktorun baktı mı bilmiyorum yumurta kaliteli mi değil mi diye onu sormuştum e 2 mesela sana çatlama iğnesi yapmadan once bakar 200 üstü çıkmışsa kaliteli derler falan
Yaptırdım ama kaç çıktı hatırlamıyorum ve çatlatma iğnesinden çok önce yaptırmıştım Bi iki ay önce benim yumurtam yavaştı Yumurtada yumurta azdı zaten çık yüksek çıktığını sanmıyorum

Demmki tutası varmıl tutmul sağlıkla kıcagına al inşallah bana dua et nolursun çok ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…