Aşılama Süreci Önerileri 🌺💞

Kasık ağrısı dışında belirtim yok bu sali asilama olmustum altı gün olmuş ama benim içimde hiç umut yok kadınlar kulübü olan umudumu da götürdü
Benim de ara sıra anlık gelen kasık sızlaması ve göğüs hassasiyeti dışında hiç bir belirtim yok bugün 10. Günüm erken gebelik testi alıp bir gün arayla yapmayı düşünüyorum sonuçta çizgi koyulaşırsa vardır bi şeyler yoksa hiç ümitlenmeyeceğim

Benimde 11. Günüm benimde ara ara kasık ağrılarım oluyor. Regl öncesi gibiyim ama yinede pozitif olmak istiyorum

Onu bile yapasim yok hatta doktor bana ayın 13 ünde kan ver varsa vardır dedi diyorum kanım boşa gitmesin bir idrar testi yapayım 14 ünde varsa kan vereyim

Onu bile yapasim yok hatta doktor bana ayın 13 ünde kan ver varsa vardır dedi diyorum kanım boşa gitmesin bir idrar testi yapayım 14 ünde varsa kan vereyim
Ben de idrar testi aldırdım eşime birazdan deneyeceğim bi yanım yapma diyor ama diğer yanım merak ediyor, olumsuz olursa çok üzüleceğim. İğne etkisiyle pozitif de olabilir aşılama+10 gün geçti gün aşırı yapıp bakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…