Aşılama Süreci Önerileri 🌺💞

Evet biliyorum çok araştırdım doktorum bugünle birlikte 2 gün dinlenebilirsin daha sonra günlük hayatına dönüp Ağır isler yapma dedi ama ben elimden geldiğince 3 gün dinlendim
Bende cok ağır işler yapmıyorum yapınca ağrım başlıyor bırakıyorum hemen. Ama evin günlük rutini çamaşır bulaşık yemek vs yapiyorim onları

Merhabalar hanımlar. Birçoğumuz uzun zamandır gebelik için çabalıyoruz bende sizlerden biriyim...

24 aydir hiçbir problem olmamasina rağmen gebe kalamadim. Rabbimin takdiri tabi biz elimizden geleni yapalım.

2 ay femara çatlatma iğnesi denedik olmadi.
Bu ay aşılama isteyeceğiz doktorumuzdan. Şuan adetin 2. Günündeyim femara başladım yine.

Aşılama olanlar bu süreçte nelere dikkat ettiniz ne yediniz ne içtiniz ne sporlar yaptınız psikolojik olarak nasıl güçlü oldunuz yardımcı olursanız cok sevinirim 💞🌺🥰

Böyle bir başlık görmedim bu konuda ne kadar çok destek olursaniz o kadar iyi 🌺💞

Cok kilom yok 78 kiloyum boyum uzun ama yinede yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum biraz zayiflayacağim , sebze ağırlıklı beslenip hic paketli gıda tüketmeyeceğim. Karbonhidrat olabildiğince az bol kuruyemiş tüketmeyi düşünüyorum.
Zikirlerle dualarla manevi reçetelerden destek alacağım.
Meditasyon yapacağım. Bu süreçte en cok kendime vakir ayıracağim canımı sıkan insanlari düşünmeyeceğim. Ev işlerine aşırı yoğunlaşmayacağim.

Güzel önerilerinizi bekliyorum can dostlarım 💞🥰🌺🌹
Merhaba, öncelikle süreciniz hayırlı olsun. Ben de geçtiğimiz ay aşılama yaptırdım ilk kez. 15 aydır olmadı bebeğimiz ve hiç bi sorun yok eşimde de bende de. Fakat tutmadı aşılama. Ben reglin ikinci günü başladım 7 gün boyunca femara kullandım. İki gün sonra da çatlatma iğnesi yaptım. Her şey gayet güzel ilerlemişti ama nasip değilmiş demek ki. Aşılama günü ben sabah çok ağlamıştım, fazla stres yüklendim muhtemelen. Size tavsiyem korkmayın sakın. Hissetmiyosunuz bile işlemi. Bana protein ağırlıklı beslenin demişlerdi. Bir de eğilmeyin, uzanmayın dediler. En önemlisi de kabız olmamaya dikkat edin. Benim genel bağırsak problemim var. Her sabah kuru kayısı ile su içmiştim. Nasibinizde varsa olacaktır, inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Bana da dua edin lütfen ❤️

Merhaba, öncelikle süreciniz hayırlı olsun. Ben de geçtiğimiz ay aşılama yaptırdım ilk kez. 15 aydır olmadı bebeğimiz ve hiç bi sorun yok eşimde de bende de. Fakat tutmadı aşılama. Ben reglin ikinci günü başladım 7 gün boyunca femara kullandım. İki gün sonra da çatlatma iğnesi yaptım. Her şey gayet güzel ilerlemişti ama nasip değilmiş demek ki. Aşılama günü ben sabah çok ağlamıştım, fazla stres yüklendim muhtemelen. Size tavsiyem korkmayın sakın. Hissetmiyosunuz bile işlemi. Bana protein ağırlıklı beslenin demişlerdi. Bir de eğilmeyin, uzanmayın dediler. En önemlisi de kabız olmamaya dikkat edin. Benim genel bağırsak problemim var. Her sabah kuru kayısı ile su içmiştim. Nasibinizde varsa olacaktır, inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Bana da dua edin lütfen ❤️

Ya benim de aşılama günüm çok talihsiz oldu aslında niye bilmiyorum hüngür hüngür ağlayarak aşılamaya gittim. Aşılamadan sonra iki gün duş almayın diyorlar ben de o yüzden gitmeden duş alayım dedim duş alırken duş kabininin camı üstüme patladı her tarafım yara bere kanlar içinde kaldı sinir krizine girdim evde yalnızdım çok kötü oldu. Bu olay beni psikolojik olarak çok yıprattı o yüzden aşılama esnasında da kendimi çok kastım o yüzden çok ağrım oldu doktorumu da çok zorladım ama inşallah sonuçları güzel olur

Ya benim de aşılama günüm çok talihsiz oldu aslında niye bilmiyorum hüngür hüngür ağlayarak aşılamaya gittim. Aşılamadan sonra iki gün duş almayın diyorlar ben de o yüzden gitmeden duş alayım dedim duş alırken duş kabininin camı üstüme patladı her tarafım yara bere kanlar içinde kaldı sinir krizine girdim evde yalnızdım çok kötü oldu. Bu olay beni psikolojik olarak çok yıprattı o yüzden aşılama esnasında da kendimi çok kastım o yüzden çok ağrım oldu doktorumu da çok zorladım ama inşallah sonuçları güzel olur
Sonucunuzu almadınız sanıyorum. Ben bu konuda nasipse mevzusuna inanıyorum. Yani nasibimizde varsa bunlar işin bahanesi. Doktorum da çok tatlı biriydi. Negatif olunca konuştuk ona da söyledim nasipte yokmuş demek ki o da kesinlikle dedi. Şimdilik devam etmicem kışa doğru belki. İnşallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Bana da dua edin lütfen ❤️

X