Aşılama sonrası 5. Gün

Hillbssr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
38
7
29
Merhaba hanımlar bugün aşılama günü dahil 5. Gün sadece ilk gün biraz ağrı ve lekelenme olmuştu. Bugün çok şiddetli kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum. Neden böyle olduğunu bilen var mı acaba? Benim gibi aynı belirtileri yaşayan var mı?

Selamlar sanırım sizde 9unda oldunuz bende aynı gün aşılama yaptırdım, bugün aşılama dahil 6.gün.. benimde ilk 2 gün kasik ve bel ağrısı oldu, 3.gun hafif lekelenme oldu progestan başlattı doktorum..ama bugün bende de regl olcakmisim gibi bı ağrı var... Bakalım ins güzel haberleri sağlıkla alırız

Merhaba canım, evet 9 unda oldum. Dün çok şiddetli idi ama bugün çok şükür bişey yok. Sabaha kadar uyutmadı yani o derece de bir sancı yaşadım. Bende duphaston kullanıyorum. Amin inşallah canım. Beklemek çok zor zaman geçmek bilmiyor kaç senelik evlisin ilk denemen mi.?

Ay ins tutunma agrilaridir 4 yıllık evliyim ama ilk aşılamam, o yüzden herşeyi anlamlandırma çabası var valla geçmiyor zaman iş güç oyalanmaya çalışıyorum ama akıl hep orda senin de ilk deneme mi

Ay ins tutunma agrilaridir 4 yıllık evliyim ama ilk aşılamam, o yüzden herşeyi anlamlandırma çabası var valla geçmiyor zaman iş güç oyalanmaya çalışıyorum ama akıl hep orda senin de ilk deneme mi
İnşallah ya, bende 5 yıllık evliyim ilk aşılamam 3 kere klomen + ovitrelle kullandım. Sorma aynen bende öyleyim umarım bu sefer olur. Aynen ne yaparsam yapayım düşünmekten alamıyorum kendimi

Merhaba arkadaşlar bende salı günü yani aynin 14 ünde oldum aşılama sizin nasıl gidiyor belirti var mı ne hissediyorsunuz ve nelere dikkat ediyorsunuz

Merhaba şuan 7. Gündeyim herhangi bir ağrım sızım yok sadece 5. Gün oldu benim. Günlük işlerimi yapıyorum ben yine sadece ağır bişey kaldırmıyorum. Ananas yedim 2 gün. Meryem Ana otu içiyorum bide umarım tutunmaya filan faydası oluyordur.

Benim 2 gün önce süt beyaz akintim oldu baya ama sanırım progestan da yapiyomus, bilemiyorum tam ben normalde 2 pakete yakın sigara günde 4-5 fincan kahve tuketiyodum.. kafeini komple kestim bol süt yogurt tüketiyorum sigarayı da yarım pakete kadar düştüm ama henüz tam bırakamadım, denemeye devam ediyorum onun dışında normal işe gidip geliyorum ağır kaldırma anı eğilip kalkma fasillarina dikkat ediyorum bir de bol meyve tüketiyorum, bende de şimdilik durumlar bu

Akıntı durumu bende de var ama çok fazla değil, bebiş haberini alınca tamamen bırakırsın inşallah aynen bende onlara biraz daha önem gösteriyorum dikkatli olmaya çalışıyorum. Ben ananas gördüm çoğu yerde ananas denedim. En hayırlı ve en kısa zamanda kavuşuruz inşallah bebişlere

Doktorum bana aşılama gününden itibaren saymamı söyledi canım aşılamayla 9 benim ki

Benimde 9 aşılama ile birlikte... Bende ara ara kasıkta ve belde ağrı var o kadar ilk günleri daha kolay bekledim ama şimdi erken test dürtüsü var sürekli içimde

Benimde 9 aşılama ile birlikte... Bende ara ara kasıkta ve belde ağrı var o kadar ilk günleri daha kolay bekledim ama şimdi erken test dürtüsü var sürekli içimde
Valla benim aklıma hiç gelmiyor test. Ümidim gün geçtikçe azalıyor adet olacak gibi hissediyorum.

Boldi bu arada takvime baktım şimdi tam 10. Gündeyiz yanlış bilgi olmuş kızlar senin adet günün ne zaman

Dün hafif göğüs ağrısı başladı bugünde hem şiş hem de ağrı var sende var mı bişeyler. Arada da belim ağrıyor ama onu yaptığım işlere bağlıyorum.
Benimde sadece kasik ağrım var hafiften o kadar ama o yapılan islemle de alakalı olabilir de işte herseyi belirti olarak saymak istiyoruz

Benimde sadece kasik ağrım var hafiften o kadar ama o yapılan islemle de alakalı olabilir de işte herseyi belirti olarak saymak istiyoruz
Zaten 4 gün var adetime, göğsüm de hep ağrı olur adetime yakın o yüzden adet belirtileri olduğunu düşünüyorum hamilelikten çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…