Aşılama sonrası 5. Gün

Merhaba canım hoşgeldin öncelikle, açıkçası bende burda forumlar da görüp kullandım yani tabi araştırdım da ananas tutunmaya yardımcı oluyormuş, Meryem Ana otuda yumurtlama gününde ilişki öncesi hem kadın hem erkek içmesi gerekiyormuş denedim ama zaten olmadı da

Canım hamilelikte yasaklı 10 besinden birisi ananas rahimi yumuşatıyormus bir daha bak canim

Benimde bugün iki üç damla lekenmem oldu kahverengi gibi koyu renkte adet olacağım sanırım neye yoracagimi şaşırdım

Benimde bugün iki üç damla lekenmem oldu kahverengi gibi koyu renkte adet olacağım sanırım neye yoracagimi şaşırdım
Belki yerleşmedir iyi düşünelim bende 2 3 gündür test yapıyorum bugün 11.gün kafam karıştı iyice

Bugün yaptığım bu şekilde bugün 12.günüm sabredebiliyosan doktorun dediğini yap tabiki kan vermek daha sağlıklı daha garanti
İnşallah yerleşmedir birdaha hic lekelenme olmadı test sonucu nasıl çıkıyor doktorum bana 12 sinde kan ver evde test falan yapma demişti

Eklentiler

• IMG20230409075557.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 547
Bugün yaptığım bu şekilde bugün 12.günüm sabredebiliyosan doktorun dediğini yap tabiki kan vermek daha sağlıklı daha garanti
Silik çizgi görünüyor inşallah pozitiftir canım bende yarın yapacağım evde test merak ediyorum sen ne zaman kan vereceksin

Yarın 13.günüm yarın sabah da evde test yapıp duruma göre kan vermeyi düşünüyorum senin kaçıncı günün

Yarın 13.günüm yarın sabah da evde test yapıp duruma göre kan vermeyi düşünüyorum senin kaçıncı günün
Bugün 12. Günüm benim doktoruma mesaj attım lekenmeyle alakalı yerleşme kanaması olabilir Çarşamba günü kan sonucunu bekliyorum mutlaka dedi bakalım ama merak ediyorum test almaya gidiyorum şimdi evde test yapacağım

İnşallah iki çizgiyi de görürsün canım ben sabah test yaptım ama dünden biraz daha silik çıktı belki de test bozuktur bilemiyorum çünkü kontrol çizgisi de daha öncekilerle aynı renk değil kan verdim az önce ama hiç ümidim kalmadı

İnşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin çok zor bir süreç kontrol çizgisi de silikse dediğin gibi bozuk olabilir ümidini kaybetme bize doktorumuz direk tüp bebek demişti eşim illa önce aşılama diye tutturdu benimde pek ümidim yoktu açıkçası olmazsa tekrar denersiniz benim 2. Aşılamam olmazsa tüp bebek tedavisine başlayacağız artık hakkımızda hayırlısı

Yaptım canım erken gebelik testi yokmuş normal test aldım negatif çıktı ama içimden bi ses var olduğunu söylüyor bilemiyorum senin sonucun çıktı mı
Normal testler çoğu kişide adet günü geçtikten sonra gösteriyor moralini bozma inşallah vardır daha çıkmadı sonucum 1 saate çıkar heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…