Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler

Aşılama günü hariç 11.günüm benimde. Duphaston hap bitiyor bugun göğüs hassasiyetim pek kalmadi ama kasigimda kesik kesik ağrı şeklinde kramp oluyor. Yarın test yapacagim. Negatif çıkarsa beklemeli miyim

Sağlık ocağında mi verdiniz kan yoksa hemen çıkıyor öğlene yani
Sonuç çıktı ama ben birşey anlamadım
IMG_3606.png

Arkadaşlar merhabalar ben bugün aşılama oldum ve az bir şey kan geldi sonra dan geçti az birşeyde akıntı oldu hatta kendi kendime dedim acaba konulan spermler gerimi akti diye ama kasık ağrısı bende de var ve bu normal birşey çünkü çatlatma ignesinden dolayı kaynaklı hepimizin hakkında hayırlısı olsun 14gun nasıl geçer bilmiyorum ama inşallah hamile oluruz sağlık hayırlı evladımız olur inşallah hepimizin
Sperm akıntısı değil de jelden dolayı ıslaklık olabilir

Herkeee merhaba 🌸 ben dün akşam üzeri merak ettiğim için test yaptım. Silik çizgi çıkmıştı. Bu sabahta unuttum ilk idrarla değil 2. İdrarla yaptım test. İğne etkisi geçmiş mi diye kontrol etmek amaçlı. İlk 5 dakikada negatifti. 7-8 dakikada falan çizgi çıkmaya başladı. 7-8 dakikada kuruma çizgisi olmaz herhalde dimi? İğne etkisi daha geçmedi diye yorumladım. Bugün iğne günü hariç 10. Gün 🌸
12 güne kadar bekleyin bence

X