Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler

Adetim bu ayın 13 ü. Hala daha kasıklarım ağrıyor Protestanı da bitirmiştim 4 gün önce. Ağrım var baya adetime de daha var, anlamadım
Sen bence dediğim gibi 15. Gün falan tekrar bi kan ver. Çatlatma iğnesinden sonra adet günü çok önemli olmuyor. Genelde 14 den sonra her an gelebilir. Benim genelde 16. Gün olur adetim mesela

Benimde regl öncesi hep göğüs ağrım olur. Ama bu ay ki çok başka sanki uçları çok acıyor. Bugünde göğüs etrafımda şiddetli bir acı var dokunamıyprum bile. Ben dün 12. Gün kan verdim 1.6 çıktı. Muhtemelen benimkide olumsuz ama cuma bende tekrar vericem. İnşallah güzel haberler alırsın bu ay

Canım adet olmazsan bence 2 gün sonra tekrar ver. 2 artmaya meyilli bir değer bence
Zaten yarın 14. Günün değil mi sonucunu alırsın diye düşünüyorum ama cuma da olur
Yani seni umutlandırmış gibi olmak istemiyorum. Ama ben yumurta takibi yaptırdığım ay 14. Gün değerim 2.4 çıkmıştı. Doktor adet olmazsan 2 gün sonra tekrar ver belki yükselir demişti. 2 gün sonra adet olmuştum ben ama. O yüzden diyorum 2-3 gün sonra tekrar ver kan

O kadar stresliyim ki günleri bile karıştırdım yarın test vermem gerekiyor uyku tutmayacak beni ama çok olumlu olamıyorum keşke aşılama yapmasaydım dedim az önce bu kadar stresli olacağını düşünememiştim

İnşallah cuma mucize olur pozitif çıkar senin de rabbim isteyen herkese versin inşallah

Hayır hayır stres yapma. Sakin ol. Bak olumlu tarafından bak. Sen daha önce hamile kalmışsın. Hamile kalabiliyorsun yani. Evet bir süredir deniyorsunuz olmuyor ama aşılama yaptırmasaydın belki ilerde keşke diyecektin. O yüzden olumsuz düşünceleri at kafandan

Teşekkür ederim gerçekten çok moral verdiniz hakkınızı helal edin

Şuan inanılmaz kasık ağrım ve bel ağrım var o da uyumama engel sanki bu akşam her şey stres olayım diye oluyor

Kızlar soğan kürü deneyin bu şekilde kalan çok kişi varr inanin bende deniyorum suanda
Denedim ben onu 6 ay arayla 2 kere işe yaramadı bende sadece adetim çok düzensizdi. İki ayda bir adet oluyordum onu düzenlemişti 6 7 ay boyunca düzenli olmuştım sonra yine bozuldu tabi. Ama gebe kalamadım .

Tamam inşallah yine kan vericem 2-3 gün sonra

Duydum daha önce tarifi nasıl
1.5 su bardağı suyu kaynatiyorsun,su kaynadıktan sonra soğanı 4 e boluyorsun ince kabuğunu soyucan, soğanı boldukten sonra kaynayan suya atıp yalnizca 5 dakika kaynatiyorsun sonrasında iliktan biraz sıcak şekilde yudum yudum içilecek. Adet bitiminden 2 gün sonra başlanıp 15 gün kullanılacak. Denedikten sonra 6 ay boyunca bir daha kullanmak yok , İbrahim Saraçoğlunun soğan kürü diye yazıp dinleyebilirsin faydalarını da

Denedim ben onu 6 ay arayla 2 kere işe yaramadı bende sadece adetim çok düzensizdi. İki ayda bir adet oluyordum onu düzenlemişti 6 7 ay boyunca düzenli olmuştım sonra yine bozuldu tabi. Ama gebe kalamadım .
Herkese farklı destek sağlıyor demekki,herkesin farklı durumu çünkü rabbim gönlümüzdekine ulaşmayı nasip etsin hepimize

Kızlar bu arada ben 2. Aşılama deneyeceğim. Denemeden önce hacamat olacağım. Hacamat olup da gebe kalmayan kimse yokmuş araştırmalarıma göre. Özellikle işin ehli birine yaptırmak önemliymiş. Geçen gün arkadaşım tüp bebek aşılama hepsini denedi sonuç alamamış. Hacamat olduğu ay hamile kalmış. Deneyeceğim bende sizlere de söylemek istedim Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…