Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler

Çok geçmiş olsun canım. Seni takip ediyordum güzel haberlerinle bende mutlu olmuştum ama demek ki sağlıklı değilmiş. Allah yeniden nasip eder hiç üzülme. Aşılaman tutabiliyor inşallah en kisa zamanda yeniden olur.

İnşAllah çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Yaa çok geçmiş olsun en iyi ben anlarım seni bu durumda bende yaşadım aynısını bende sağ tüp alındı ama üzülme bu sürede olur mu hormonların mahvolur

Yaa çok geçmiş olsun en iyi ben anlarım seni bu durumda bende yaşadım aynısını bende sağ tüp alındı ama üzülme bu sürede olur mu hormonların mahvolur
Çok teşekkür ederim dün çok ağladım ama bugün toparlancam inşallah ama ağrım çok

Bende Bilkent şehir hastanesinde aşılama oldum 30 eylülde bugün 16.gunum dün erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı kan vermeye cesaretim yok
Hiçbir belirtim yok sadece göğsümde dolgunluk var biraz

Bende Bilkent şehir hastanesinde aşılama oldum 30 eylülde bugün 16.gunum dün erken gebelik testi yaptım birşey çıkmadı kan vermeye cesaretim yok
Hiçbir belirtim yok sadece göğsümde dolgunluk var biraz
Bende orda 30 Eylülde 2. Aşılamamı oldum bugün adet oldum çok üzgünüm

Benide aydinlatirmisiniz asilamamin bu gun 8 gunu ama bu gun kasiklarim agriyor sanki bi sisikinlik var gibi normalmi yasayanlar yaza bilirmi

Merhaba ben aşılamamı 1 ekimde oldum 12 sinde reglim olması gerekiyordu 14ünde ve 16sında kaset test yaptım tek çizgiydi dün kan ve idrar testi verdim hastanede idrar negatif çıktı kan hala çıkmadı hala regl olmadım pozitif olsun çok istiyorum ama ümidim yok

Kan vermedin mi hastaneye bugün 18. gün varsa mutlaka beta yüksek çıkar , fitil verdimi doktor ona devam etmıyorsun degıl mı progestan gibi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…