Aşılama Aşılama ile Hamile kalanlar destek bekliyorum...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kaçıncı Aşılamada Hamile Kaldınız ?

• Ankete Katılan
    34
İnşallah tutar. Ben de aşılama için tedaviye bugün başlıyorum. Dr önce tüp bebek dedi muayeneden sonra Önce aşılama yapalım tutabilir dedi.

İnşallah tutar. Ben de aşılama için tedaviye bugün başlıyorum. Dr önce tüp bebek dedi muayeneden sonra Önce aşılama yapalım tutabilir dedi.
Inşaallah canım rabbim yüzümüze bakar olur allah yardımcımiz olsun yüzümüzü guldursun inşaallah

Kizar bende bu çarşamba 17 si oldum dün ilk asilamami. .bana da dua edin inş. Tutar
İnşalah rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın. Benim evladım var Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.
Bugün dr a gittim 18 mm olmuş tek yumurta. Yarın ovitrelle vurulacak Pazartesi aşılama olacak.
Aşılama olup gün sayan kimler var?

Ben varimm bugun 7.gunum :)

Kizlar doktordan geldim 12,13,15 yumurtalarim vardi iki gun once 15 olan 17.5 olmus digerleride buyumus fakat yeterli buyuklukte degil dedi yarin catlatma ignesi sali gunu asilama dedi benim anlamadigim sey tek yumurtayla asilamada tutma sansi dusuk degil mi diger yumurtalarin buyumesini beklemek gerekmiyor mu daha 11.gunum bugun normalde catlatma ignemi 16.gun yaptiriyorum klomenlede birden fazla yumurtam olusmustu hep ignede neden boyle oldu anlamadim cok uzgunum

Çatlama ignesini vurunca o zaten büyüyor küçük te değil bence iğneyi vurunca 2-3 mm daha büyür hiç canın acimiyor mu benim 2 tane vardı ve agrisindan yatamiyordum sen nasıl dayaniyorsun

Bende varım çarşamba oldu aşılamam bekliyorum, erkek interfetitesi bizimki bakalım hayırlısı

Çatlama ignesini vurunca o zaten büyüyor küçük te değil bence iğneyi vurunca 2-3 mm daha büyür hiç canın acimiyor mu benim 2 tane vardı ve agrisindan yatamiyordum sen nasıl dayaniyorsun
Aciyo canim 3u sag tarafimda bacagima vuruyor acisi ama doktorum bir yumurta diyo digerlerini saymiyor bile

Nasıl yani aşılama yi nasıl çatlama olmadan yapmislar. ? Tekrar ovitrelle yapiliyor mu ustuste

Hanımlar aşılama için morfolojisi kaçtı eşinizin? Biz labaratuvarda örnek vermiştik. %2 çıkmış. Doktor direkt tüp bebek dedi. Ne yapmam lazım şaştım kaldım..

Bugun bana da 13 yumurtayla asilama yapildi insallah benim de tutar allahim lutfen

Canım aşılama ile mi hamile kaldın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…