Aşılama Aşılama ile Hamile kalanlar destek bekliyorum...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kaçıncı Aşılamada Hamile Kaldınız ?

• Ankete Katılan
    34
merhaba kızlar. bu sayfayı tekrar aktif hale getirelim mi? kaçıncı aşılamanızda hamile kaldınız? oylar mısınız? belitriler nelerdi? kaçıncı gün test yağtırdınız? benim bugün 11. günüm ve ilk aşılamam. Rabbim bizlere tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin
sen asilama ile hamile kldnmi cnm pko vrmi ymurta sayn kac sperm syiniz kacti 2 kasda asilama oldm bn

sen asilama ile hamile kldnmi cnm pko vrmi ymurta sayn kac sperm syiniz kacti 2 kasda asilama oldm bn
ben 2 kez aşılama oldum fakat ikisi de negatif oldu. bu yaz temmuz ayında histeroskopi oldum. sonrasında 2. ay doğal yolla hamile kaldım.

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.6 gün önce ilk aşılamam yapıldı.aşılama ile hamile kalanlar umut olabilir mi? Düşünmekten kendimi alamıyorum çok korkuyorum

Arkadaslar ben yeni hamileyim. Cok beklenti icine girmedik dr.um da olumsuz olasiligi öncelikle belirtti..ama su an kesenin olusmasini ve kontrole gitmeyi bekliyoruz...darisi basiniza

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.6 gün önce ilk aşılamam yapıldı.aşılama ile hamile kalanlar umut olabilir mi? Düşünmekten kendimi alamıyorum çok korkuyorum
Ben de ilk aşılamamı 10 gün önce oldum. Benimde kafam çok dolu olcak mı olmıcak mı diye. İnşallah bekleyen isteyen herkesin hayali gerçek olur.

Ben de ilk aşılamamı 10 gün önce oldum. Benimde kafam çok dolu olcak mı olmıcak mı diye. İnşallah bekleyen isteyen herkesin hayali gerçek olur.
Herkeste bi belirtiler bel ağrımaları göğüs şişmeleri moralim bozuluyor okudukça Vakit de geçiremiyorum çok sabırsızlanıyorum.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.sizde bi problem var mıydı kaç yumurta ile yapıldı aşılama

Aşılamamın 9. Günü bugün idrarda çıkması mümkün değildir demi :KK43: önceden bir kimyasal gebeliğim var adetim geçtikten 2 gün sonra çok silik görmüştüm.onu düşününce de üzme kendini saçmalama çıkar mı hiç 5 gün önceden diyorum :KK43:

Herkeste bi belirtiler bel ağrımaları göğüs şişmeleri moralim bozuluyor okudukça Vakit de geçiremiyorum çok sabırsızlanıyorum.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.sizde bi problem var mıydı kaç yumurta ile yapıldı aşılama
Bizde bi problem yok doktora göre film falan normal ama 1.5 yıl oldu. İğne ile 2 yumurtam oldu sperm sayısıda hızıda iyi dediler. Bakalım beklemek çok zor geçiyor böle belirsiz olunca. İnşallah bi kaç güne belli olur

Aşılamamın 9. Günü bugün idrarda çıkması mümkün değildir demi :KK43: önceden bir kimyasal gebeliğim var adetim geçtikten 2 gün sonra çok silik görmüştüm.onu düşününce de üzme kendini saçmalama çıkar mı hiç 5 gün önceden diyorum :KK43:
Biraz daha bekle sabret şimdi çıkmayabilir

merhaba kızlar. bu sayfayı tekrar aktif hale getirelim mi? kaçıncı aşılamanızda hamile kaldınız? oylar mısınız? belitriler nelerdi? kaçıncı gün test yağtırdınız? benim bugün 11. günüm ve ilk aşılamam. Rabbim bizlere tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin
Canim bende aşılama yaptıracağım ama öncesinde rahim filmi çekileceğim. Hayırlısı bakalım. Bir tavsiyen var mi?

Canim bende aşılama yaptıracağım ama öncesinde rahim filmi çekileceğim. Hayırlısı bakalım. Bir tavsiyen var mi?
canımm öncelikle tedavin hayırlı olsun. inşaallaah bebişine kavuşursun.

benim 2 aşılamamda negatifle sonuçlandı maalesef. sonra ufak bi operasyon geçirdim ve 2 ay sonunda doğal yolla hamile kaldım. ama bu süreçte bi sorun olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım

canımm öncelikle tedavin hayırlı olsun. inşaallaah bebişine kavuşursun.

benim 2 aşılamamda negatifle sonuçlandı maalesef. sonra ufak bi operasyon geçirdim ve 2 ay sonunda doğal yolla hamile kaldım. ama bu süreçte bi sorun olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım
Sağol canim. Şimdilik rahim filmi çektireceğim pazartesi. Ve sonraki ay aşılama olacak. Yaaa halık. Çekiyorum sürekli. Hep dua ettim doktora gerek kalmasın diye. Ama yapacak birşey yok. Polikistik over hastasıyım.

Merhaba arkadaşlar... Nereden başlıcağımı bilmiyorum.. Bu ay kimyasal gebelik geçirdim ve bu beni çok etkiledi.. Doktorumla konuşup aşılama yapmaya karar verdik. Ama nedense hiç umudum yok. Aşılama yapıp hamile kalan arkadaşlar var mı varsa yazıp bana umut olurlarsa çok sevinirim... Herkesten tek ricam sadece aşılama ile hamile kalanlar yazsın çünkü olumsuzluğa değil morale çok ihtiyacım var.
merhaba hala burdamısınız bilmiyorum ama iğneli aşılama tedavisi görüyorum suan yumurtalığım büyüğünce aşılama olucam 2. aşılamam bu ilki klomendi tutmadı siz nasıl hamile kaldınız anlatırmısınız

X