Aşılama hakkında lütfen yardım?

Bize agrifertil vermişti ama biz zaman kaybetmek istemedik ilki olmadi ikinciyi yaptırdık şimdi inşallah bu sefer olur
Amin inşallah bence olur neden olmasın ki kimler kimler hamile kalıyor. Bize Genomen / Genowomen diye suya atılan takviye verdi dediğim gibi biz de zaman kaybetmek istemedik ama daha önce hiç eşimle beraber takviye kullanmamıştık bir ay da böyle deneyelim olmazsa aşılama yaptıralım dedik. Ben takviyeden çok memnun kaldım. Davut hoca bence başarılı eminim aşılaman tutacak canım

İnşallah canım Rabbım inşallah nasip eder bizde bayram hediyemiz olur

Merhaba sanırım gebesiniz bana da bugün doktor Genowomen eşime genomen yazdı pco var klomen denedik bugün kontrole gittim yumurtam aşırı büyümüş ve hepsi aynı anda büyümüş öne geçen yumurta yok dedi ve bu ilacı verdi deneyiminizi anlatırmısınız acaba

Merhaba biz bu iki takviyeyi aldık her akşam bir bardak içtik ve ben o ay hamile kaldım. Gerçekten benim mucizem oldu bana amh değerimin çok düşük olduğunu söylemişti gittiğim özel hastanede tüp bebek dediler ama özel de para kazanmak için öyle diyebilir diye bu takviyeleri denedim denediğim ayda hamile kaldım çok şükür inşallah sizde de hemen etki eder. Günü bir ilişki olmalı dedi doktor bana. Her gün olunca pek olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…