AŞILAMA 5.GÜN

wqputrsrz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
1.366
355
Merhaba arkadaşlar bugün aşılamamın 5. günüm hiç ağrı sızı sancı vs yok sizdede öyle mi oldu nolur cevap ayzın

evet ya normal yani hiçbir işlem görmemiş gibiyim, döllenme ne zman oluyor olurken sancılı mı oluyor
dimi belirti olsada anlayabilsek ama hiç bir belirti yok kasık batması göğüs hassasiyeti oluyor yazmışlar hep ama ya daha erken ne diyelim beklemekten başka elden bişi gelmiyor

dimi belirti olsada anlayabilsek ama hiç bir belirti yok kasık batması göğüs hassasiyeti oluyor yazmışlar hep ama ya daha erken ne diyelim beklemekten başka elden bişi gelmiyor
evet herkeste bi değişiklik olmuş yorumlardan onu çıkardık hassasiyet olmuş bende hiçbişe yok

yaşıtlarım ikinci gebeliği yaşıyor psikoljik olarak insan ister istemez üzülüyor, sizide çok iyi anlıyorum bende aynı öyleyim
bide benim arkadaşlarımı düşün bazılarının çocuğu ortaokula gidiyor bazıları 3 doğurdu ve inan yanlarına gidesim gelmiyor sürekli çocuk muhabbeti ve yakın arkadaşlarım durumu biliyorlar sürekli ay sende yaşarsın inş bu duyguları kötülük için demiyorlar ama çok zor bi süreç gerçekten

Benimde 5.günüm ve hiç belirti yok. Aynı gğnler olmuşuz galiba aşılamayı beraber bekleyelim bari burda.
Benim de Yaş 27, Evlilik 3.yıl sayılır. İki ay klomenle çatlatma iğnesiyle denedim, üçüncü ay ilk aşılamam oldu.

ayyynı ben bu kadar olur

herhangi bir belirtin var mı canım bende hala yok

Sadece biraz akıntı var iki gündür başka da bişey yok maalesef. O daaynı bendede çok çok az ya

aynı bende canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…