Doğuma Hazırlık Asel ismi erkek bebeğe koyulur mu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Tlgns21

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2019
4
1
33
Merhabalar,
Eşimle 2 yıl önce Asel ismini öğrendik ve çok beğendik. Ama anlam ve içeriğini araştırdığımda kız ismi yazıyordu. Eşim Asel isminde 2 erkek arkadaşının olduğunu söyledi. Geçen hafta erkek Bebeğimiz olacağını öğrendik. Tabi kafam da karışmadı değil açıkcası. Büyüdüğü zaman bana kız ismi koymuşlar demesin çocuk Asel ismi erkekte olur mu sizce?

Asel son dönemlerde çoğunlukla kızlara konulan bir isim olduğu için çocuğunuz okul döneminde yaşıtlarıyla sıkıntı yaşayabilir. Bana kalırsa farklı bir ad bakmanizda fayda var.

Deniz in erkek olanina alistik ona da alisilir mi dersiniz

Asel arkadasim koydu kizina.. cennette bal irmaģi gibi birseydi anlami. Erkege yakistiramadim.siz bilirsiniz tabi :)

Çocuğunuz ileride kız ismi diye rahatsız olur mu bilemiyorum ama yaşıtları arasında milyonlarca Asel olacağı için bu durumdan çok da memnun kalmaz sanki.

Hayır tabi ki.. erkek çocuğun genliğini düşünerek isim koyun . Asel amca Asel dayı asel dede olur mu ya:)

Asel bencede kiz ismi arel ama kesin erkek ismi ve cokta hos aklinizda bulunsunasele cok benziyor da

Bence tartisma konusu bile olamaz.Kiz ismi.Ben kizima koymayi dusundum ama Aysel diye anlasilir diye vazgectim.Oglunuzla Aysel.diye dalga gecerler.Sikinti yasar bu isimle.

Asel kesinlikle kız ismi ve dalga geçerler. Çocuklar çok acımasız. Sırf istiyosunuz diye bu riski göze almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…