Aş erme

imrnskt

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
27
2
28
Kızlar idrar testm pozitif çıktı hamileyim büyük ihtimalle belirtiler de var. Canım sürekli noodle yemek istiyor normalde yemezdim ama iki kez yedim ve hala canım çok istiyor bir sakıncası olur mu

Hazır olanları yiyorsanız normalde de zararlı zaten o baharatları. Baharatlarını siz koyarak yiyebilirseniz daha iyi. Aşerme o kadar erken başlamaz bu arada :)

Yani 2 aylık gibi şuan başlamaz mı ? Normalde yemiyordum ama bu aralar hep canım istiyor çiğ köfte de normalde yemezdim onu da canım bu aralar istiyor

Yani 2 aylık gibi şuan başlamaz mı ? Normalde yemiyordum ama bu aralar hep canım istiyor çiğ köfte de normalde yemezdim onu da canım bu aralar istiyor
Yani başlar herhalde ben hiç yaşamadığım için bilemiyorum çiğ köfte de çok bekliyor tezgahta onu da az yiyin yine

Baslar tabiki iki aylik olmus artik ama ne olur noodle yemeyin

Daha emin bile değilsiniz hamile olduğunuzdan, başlık aşerme
Hazır noodle lar çok zararlı. Çok tüketmemeye çalışın. İnternetten içindekilere ve zararlarına bakabilirsiniz

Daha emin bile değilsiniz hamile olduğunuzdan, başlık aşerme
Hazır noodle lar çok zararlı. Çok tüketmemeye çalışın. İnternetten içindekilere ve zararlarına bakabilirsiniz
İdrar testinde pozitif çıktığını belirttim ve belirtiler de var doktora muayene olmadığım için yine de kesin dille konuşamıyorum dış gebelik yalancı gebelik tarzı şeyler olabiliyormuş tüm belirtiler göstermesine rağmen yani

Bence psikojik olarak yemek istiyorsun. Çok zararlı bişey, yeme. Bir bardak yağlı süt iç, yürüyüşe çık. Büyük ihtimalle geçer

Kızlar idrar testm pozitif çıktı hamileyim büyük ihtimalle belirtiler de var. Canım sürekli noodle yemek istiyor normalde yemezdim ama iki kez yedim ve hala canım çok istiyor bir sakıncası olur mu
İlk zamanlar aşırı çok yiyordum noodle ya kontrole gittiğimde doktorum kızdı ondan sonra bıraktım yemeyi sende bence bırak canım çok zararlı insan vücuduna zararlarını biliyosun hele ki bebeğe Allah korusun sürekli ayva ve turşu yiyorum artık ben beyaz peynir domates falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…