Arzum robot-Medela süt pompası-Hoppala-Kanguru

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.086
1
40
Arzum Robby Cam Hazneli Multi-Robot defa kullanıldı arkadaşlar eğer ihtiyacınız varsa alın derim. sadece 50 YTL .
meyve sıkma özelliğide var..
9297.bmp

Son düzenleme:
Chicco Soft & Dream Kanguru ( Chicco Yumuşak & Güvenli Kanguru) - Circus rengi. kırmızı ve kot karışık. sadece 50 YTL yeniden hiç bir farkı yok 2-3 defa kullanıldı.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0-9 AY

Miktar / kg. 0.5 KG

Fonksiyonları:
Yatay pozisyon,
Anneye dönük pozisyon,
Dışa dönük pozisyon olarak üç farklı şekilde kullanılabilir.

Ürünün Madde İçeriği : %50 Koton.%50 Poliester.

Temizleme Şartları : Elde Yıkanabilir.

Teknik Özellikleri :
Ayar tokaları sayesinde bebeğin gelişimini takiben genişletilebilir.
Sırta destek sağlayan gözenekli yapıda özel pedleri mevcuttur.

9273.bmp

Son düzenleme:
Ürünün Adı : Medela Mini Elektrikli ve Pilli Süt Pompası
Markası : Medela

Üretim Yeri : İsviçre
Markanın Ait Olduğu Ülke : İsviçre

Kalite Belgesi : CE , İso 9000 , iso 9001 , FDA Onaylı

Özellikleri :

Dakikada 40-52 defa arasında ( ortalama bebeğin göğsü uyarma sayısı) göğsü uyarır.
Bebeğinizin emiş ritmine en yakın ve doğal vakum yapabilen profesyonel bir göğüs pompasıdır.
Minimum ve maksimum vakum ayarı ile olası ağrı sızı durumlarını engellemeyle beraber anneye kolay kullanım imkânı tanımaktadır.

Pil ya da adaptör yardımı ile kullanım imkânı. Ürün içerisinde dahil olmayan ve ayrıca satın alınan manüel kullanım pistonu ile elle kullanım imkanı.

Kapalı Kutu Ölçüleri : h25x25x9

Kullanım Durumları :

Erken doğum , sezaryen doğum , süt yetersizliği , göğüs ucu enfeksiyonları , göğüs ucu olmaması , bebek ile ilgili anne göğsünü alamayacağı yarık damak , yarık dudak vb., annenin çalışıyor almasına bağlı olarak işyerinde sağım ve depolama yöntemlerinde , etkili çözüm için kullanılmaktadır.

Kullanım Faydaları :

Göğüs de sağım sonrasında süt kalmayacağı için sertleşme ve sancılar son bularak süt oluşumu hızlanacaktır.
Kolay kullanım imkânının yanında doğal vakum ile bebeğinizin yapmış olduğu emme hareketlerini taklit ederek süt miktarının yükselmesini sağlayacaktır.
Özellikle çalışan annelerin çantasında rahatlıkla taşıyabilecek boyutta olması normal sağım süresini aşmayarak süt kesilme durumlarını engelleyecektir.

Ürün Madde İçeriği : Göğse temas eden sağım aparatı ( huni ve biberon) polipolipren ' dir.
Teknik Özellikleri : 2x AA ( kelem pil) ile ya da ürün içerisinden çıkan medela marka adaptörü ile kullanılmaktadır.
Paket İçeriği : Motor , biberon , huni , mebran , valf, biberon standı , adaptör , biberon kapağı
Garanti Süresi : 2 Yıl
Garanti Şartları : Kullanıcı hatası dışında sadece mekanik garanti

yanlız huni kısmı çatlak belki bantlayarak bişeyler yapılabilir. yedek parça bulmaya çalışıcam. 50 YTL
(medela servisi aradım motor hariç tüm yedek parçaları 40 ytl ye temin edilebliyomuş. yani yepyeni oluyo biberon,valf,hunisi.) toplam 90YTL oluyor. eğer ilgileniyorsanız özelden görüşelim fiyat piyasada 120 YTL. ben en son 80 YTL'ye verebilirim...

9182.bmp

Son düzenleme:
KRAFT Jumper sadece iç kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Kapının takılı olduğu duvar en az 10cm ve en fazla 17 cm kalınlığında olmalıdır.
Kapı çerçevesi sağlam, duvara emniyetle sabitlenmiş ve düz yüzeyli olmalıdır.
Jumper'ın kancalarının rahat ve emniyetli takılabilmesi için kapının çerçevesinin üst kenarı ile duvar arasında en az 1,5cm kalınlığı olmalıdır.
Bu ürün başını dik tutabilen, henüz yürümeye başlamamış ve ağırlığı maksimum 12 kg'a kadar kullanılabilir.
Bebeğiniz içine oturtulduğunda keyifle zıplar

renk turuncu mavi. fiyat 20 YTL
9250.bmp

arkadaşlar eğer ilgilenen varsa fiyatlarda bişeyler yapılabilir..bilginize...

canım ben bunu 120 ytlye aldım çok kaliteli bi pompa çalışır durumda hatta garantisi mevcut. sadece huni kısmı çatladı onuda komple değişeceklermiş 40ytl tutuyormuş. ben sana bunu 40 ytl ye veriyorum ayrıca plastik bütün parçaları yepyeni değişecek 40 ytlye. yani yepyeni almış olacaksın...hemde 30-40 ytl kar etmiş olacaksın...ayrıca kargo benden...

tam yatıyo canım arabanın arkası... çok temiz arabamamız.. canım biz bun set olarak çok pahalıya aldık.bazı internet sitelerine bakabilirsin bi araştır.1-2 defa kullanıldı. çünkü yurtdışından hediye başka bi araba geldi..evde 2 araba var. oyüzden satıyorum..ikisi bi arada alınırsa en son 250 ytl olur...

Son düzenleyen: Moderatör:
chicco oto koltuğu az kullanılmış..100 ytl
9638.jpg

arabasıyla 300 ytl...
9644.jpg

Ürünün Adı : Chicco CT 0.2 İkili Set - Sand
Markası : CHICCO

Üretim Yeri : İtalya
Markanın Ait Olduğu Ülke : İtalya

Kalite Belgeleri : CE

Özellikleri :
Bu set, bebeğinizle yapacağınız seyahatleri bir keyfe dönüştürüyor.
CT 02 İkili Taşıma Sistemi, pusetten ve tek bir hareket ile pusete sabitlenen KeyFit Otomobil Koltuğu'ndan (Grup 0+,13 Kg'a kadar) oluşuyor.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı : 0 - 36 ay arası için kullanıma uygundur.

Fonksiyonları :
"Yazlık/Kışlık" tentesi,
Ayak örtüsü,
Geniş eşya taşıma sepeti ve ön barı,
Üzerinde bulunan çıkartılabilir ön tepsi, anneler için eşya gözü ve puset yağmurluğu bulunmaktadır.

Ürünün Ölçüleri :

Ürünün Kapalı Ölçüleri : h102x41
Ürünün Açık Ölçüleri :
Puset :h105 x 54.5 x 97
Oto Koltuk:H57 x 43 x 64

Ürünün Ağırlığı :
Puset : 10,8 Kg,
Oto Koltuk : 4.3 Kg.

Taşıma Kapasitesi : 0-18 KG

Ürün Madde İçeriği : % 100 Poliyester Kumaş. Demir

Teknik Özellikleri :
Puset tek elle açılır ve kapatılır.
Otomobil Koltuğu tek bir hareket ile takılıp çıkartılabilir.

Temizleme Şartları : Kılıfı çıkarılabilir. Elde yıkanır.

Garanti Süresi : 2 Yıl halen mevcut..

Paket İçeriği :
İskelet,
Kumaş,
Tente,
Eşya taşıma sepeti,
Tepsi,
Eşya gözü,
Puset yağmurluğu.

X