Göz Makyajı Arzu Yıldız Kaş Şekillendirme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

MuhendisHanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
102
4
arkadaslar internette karşılaştım arzu yıldız diye biri var kaş şekillendiriyor çıkmayan yerlerde cıkartıyormus gideniniz var mı ücret vs ?[ reklam degildir]

Ben bugün görüşmeye gittim sadece kaş için 980 tl dedi temmuz ayından önce de alamam dedi. Çok yoğunmuş.

Arzu yildiz a 3 arkadas bizde gittik.Sandigimdan cok genc bir bayanmis. kaslarimi yillardir yanlis aldim ve hep kustuler. Bana 2 seanslik kalici makyaja benzer bi islem yapti. Medikal makyajmis. yaptigim islem silinecek silinirken hicbir kotu renk kalmiycak ve bu rengin altindan kaslar gelmeye baslayacak dedi. Oncelikle kaslarim cok guzel oldu. Tasarimi bi harika. Esim bile kasini ne guzel aldirmissin dedi ama islemi anlamadi. :)) Zaten gizli gitmistim:) nerdeyse 2 ay alucak islem yapilali ve gercekten kucuk kucuk killar geliyor. en kisa zamnda da fotograflarimi paylasicam burda. Bu arada diger arkadaslarimi da isleme almadi :))) caniniz mi sikldi sizin dedi. Gercekten isini cok seven bj bayanmis. He fiyat konusuna gelince bende 900 gibi bi fiyat odedim ama bnden once birinin islemini de 200 tl ye yaptilar. Kisiye gore diyat degisiyormus.

Arzu yildiz a 3 arkadas bizde gittik.Sandigimdan cok genc bir bayanmis. kaslarimi yillardir yanlis aldim ve hep kustuler. Bana 2 seanslik kalici makyaja benzer bi islem yapti. Medikal makyajmis. yaptigim islem silinecek silinirken hicbir kotu renk kalmiycak ve bu rengin altindan kaslar gelmeye baslayacak dedi. Oncelikle kaslarim cok guzel oldu. Tasarimi bi harika. Esim bile kasini ne guzel aldirmissin dedi ama islemi anlamadi. :)) Zaten gizli gitmistim:) nerdeyse 2 ay alucak islem yapilali ve gercekten kucuk kucuk killar geliyor. en kisa zamnda da fotograflarimi paylasicam burda. Bu arada diger arkadaslarimi da isleme almadi :))) caniniz mi sikldi sizin dedi. Gercekten isini cok seven bj bayanmis. He fiyat konusuna gelince bende 900 gibi bi fiyat odedim ama bnden once birinin islemini de 200 tl ye yaptilar. Kisiye gore diyat degisiyormus.

kaşımda abartılacak kadar bir şey yok ama sağ kaşım biraz havada aşağısı çıkmıyor kucuk bir yeri 900 TL tutacagını sanmıyorum :) kaşını koydun mu link atar mısın :) Teşekkürler

merhaba ben de çarşamba günü arzu yıldıza kaşalrımı yaptırıcammm siz nasıl memnun musunuz ilk günler çok belli oldu mu

ben geçen sene yaptırdım kasım 2014 falandı 700 dolara yaptı ilk seans 350 ikinci seansta 359 dolar aldı helal etmiyorum verdiğim parayı 6 ay olmadan kaşlarım silindi ayrıca biri başka öbürü başka oldu

ben geçen sene yaptırdım kasım 2014 falandı 700 dolara yaptı ilk seans 350 ikinci seansta 359 dolar aldı helal etmiyorum verdiğim parayı 6 ay olmadan kaşlarım silindi ayrıca biri başka öbürü başka oldu

Mrb, edfa, benim annem kemoterapi gördü arzu hnm ı burdan bulup gittim hakkında hiç olumsuz yorum görmemiştim. Annem den hiçbir ücret almadan ona yardımcı oldu ve çok memnun kalmıştık. Zaten çoğunlukla kemoterapi hastalarını alıyormuş. Gerçekten çok tatlı bir bayandı. Ve anneme inanılmaz moral verdi. Üstelik ben de eyeliner istedim. Asla önermedi. Ve çok mantıklı açıklamaları vardı. Şimdi iyiki de dinlemiştim diyorum. Annem de 8 ay kadar bir süre kullanabildi işlemi ama zaten tedavi süreci kadar olduğunu biliyorduk. Yani kalıcı makyaj gibi kalmaz demişti işlemi biraz farklıymış. Tekrar gitmek istiyoruz. Rica etsem özelden Kaş fotonuz u bana msj atabilirmisiniz? Bende anneminkileri paylaşırım. Ayrıca probleminizi bence arayıp söylemelisiniz ben yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Nacizane fikrim bu. Çok farklı bir bakışa sahip bir bayandı bilemiyorum.

Bende kendisiyle görüşücektim ama aynı dönem anneme mezotelyoma teşhisi kondu açıkçası kaşlarımın derdine düşemedim siz memnun kalmış olabilirsiniz herkes memnun kalacak diye bir kural yok bem memnun kalmadım kimseyede tavsiye edemem bu yüzden ilk seansta iki farklı kaş yaptı bunlar silinecek hangisine karar verirsen 2 hafta sonra onu yaparız dedi ve bunun için 350 usd aldı 2. seans içinde tekrar 350 usd verdim insan bukadar para verince ister istemez güzel sonuç almak istiyor haklı olarak neyse olan oldu şimdi bedava yapıcam gel dese gitmem çünkü zaten çok acılı bir işlem e sonucuda kötü olacaksa niye okadar acıya katlanayım? he şu konuda hakkını yiyemem kaşlarım silindi ama o dandik yerlerde yapılan kaşlar gibi mavi yada yeşil bir görüntü oluşmadı e okdarda olsun ama değilmi?

Cok gecmis olsun oncelikle:KK43: ben de annemle ilgileniyorum ne zamandir. Onun icin burda gelip forumlari fln okuyordum. Sizi daha iyi anladim simdi haklisiniz.annemle ilgilenmekten ben de kendimi unuttum diyebilirim. Feda olsun onlara, yeterki iyilessinler biz 2 hafta sonraya randevu aldik Arzu hnmdan yine gidiyoruz. Sizin icin uzuldum ama.Eger isterseniz burdaki yazsmalrdan soz ederim ilgilenicegknden eminim. Yanlis biri oldugunu hala dusunmuyorum cunku. Buarada Annemin de kasini iki kere de yapmisti. Kalici makyaja benzemedigini defalrca soylemisti farkli bir sistemmis ve zaten kemoterapi hastalarindan yola cikilarak yapilan bi tekniginden bahsetmisti. Bir kere de bitirebilecegini ama oldu bittiye gelmemesi icin bir seansi 2 ye bolerek gidice fln dedi. Ilk yaptigi tamamen silindi acikca solim annem tutmadi fln dedi hatta .Ne biliyim belki kemoterapidendir alerji fln test icindi. Ama cok titiz biri bu konularda. Sonuclarin fotosunu yuklerim. Ama sizi de soylemeyi dusunuyorum. Iyi niyetli birisinzi belli annenizle bu kadar ilgilendiginize gore ☺️ ozelden iletmek istediginiz birsey varsa yazabilirisiniz. Tekrar cok gecmis olsun annenize.

Bende gittim oraya.kaşlarım düşük biraz daha 24 yaşındayım kaşlarına botoks yapmamız lazım dedi zaten çok yoğundu ayaküstü baktı bana bende çıktım geldim hiç ilgilenmedi.

X