arztezin hobişleri(made in arzu)

:) yok cnm ne heba olması bence dene bakarsın cok daha guzel bişe cıkar ortaya ama bızımlede paylaş ki görelım,belkı senın aklına daha baska fıkır gelır faydalanırıs:)

ayy ne hamaratsın maşallah yaa utandım kendimden söküğümü bile dikemen ben önlüğün tuniğin çantan harika olmuşş inan tebrik ederim canım sneii

yetenek her kese eşit verilmiyor. maşallah aslan payı düşmüş sana
en güzeli de yeniden değerlendirmek... brawoo..
çok güzel olmuş her biri de

tatlıcık yerım senın emrah bakışlarını al canım köpeegın olsun cantaa=)) bitanem ne gusel terzılık fılan valla bende cok ısterdm makıneyle fılan calışıyım terzılık yapıyım.aslında yetenegım olan hiç bişeyi kullanamıorum oturuom kös kös=(((

aayyy güsel niyetlimm benimm..valla arztezcim rahmetli babam kolunuzda bileziğiniz ossun die tüm makinaları ve kullanımlarını ögretti..inanırmısın motorlarından bile anlar hale geldimm..ama o makinaları hiç senin gibi böle yaratıcı bi şekilde kullanmadım...öle klasik kesimlerde pantolon falann dikerdik..ama şaka yapmıorum gerçekten sende acaip bi yetenek var..40 yıl düşünsem iki parçayı bi araya getirip böle güsel şeler yapamam

ayy canım hepsişne bayıldım çok güzel ellerine sağlık. maşallah ya çok beceriklisin canım.

cok güzel hepside ellerinize saglık
yaratıcılıkla beceri birlesmis süper seyler cıkmıs ortaya

Oy oy oy...
Benim mankenim neler de yaparmış böyle...
Hepsi çok güzel olmuş canım, emeklerine sağlık...:lepi:

Kumaş çanta hastası olarak çantana bayıldım...
Bende en son kardeşime bi çanta diktim ama hala vericem kendisine kısmetse...kaydirigubbakcemile3

maşallah çok beceriklisin canım..
üreten kadın her zaman ayakta durur..

Çok yaratıcısın maşallah ceketin harika olmuş canım süpersinnn sengözlerimebaksanab

ahanda buda giyilmiş halii

paçaları ayakkabını püskülü görünsün dıe kıvırdım yoksa düzde kullanılır pacalarda sökük çünki=))

başka bi topiktede resmini gördüm maşallah hem çok güzelsin hemde boyanıyım oturayım yapmıyorsun :)) süpersin. herkesin emeğine saygı duyuyorum ama bazen tv de falan görüyorum eskiyi değerlendireyim diye abuk şeyler yapıyorlar. sen eskiyi alıp yeni birşeyler çıkarıyorsun süpersin

ben tuniğe bayıldım bu arada bende çok yaparım aklıma geleni değerlendirme huyum vardır verdiğin fikirleri değerlendireceğim şu an hafızam ileri geri gidiyor tuniğe göre gömlek düşünüyorum.
Süpersin...

süpper yakismis canim güle güle giy havani at ayaginda eskisina.s.:nazar:

cnm saolasın ınan bu kot yatıodu evde şimdi ayagımdan cıkmıo hep onu gıyyomkaydirigubbakcemile3

başka bi topiktede resmini gördüm maşallah hem çok güzelsin hemde boyanıyım oturayım yapmıyorsun :)) süpersin. herkesin emeğine saygı duyuyorum ama bazen tv de falan görüyorum eskiyi değerlendireyim diye abuk şeyler yapıyorlar. sen eskiyi alıp yeni birşeyler çıkarıyorsun süpersin

cnm cok tatlısına.s valla ben küçüklügümden beri hep bişeyleri bozar bişeyler yaparım annem dioki sen küçükkende byleydın eşarplarımı alırdın keserdın arardım eşarp yok parcaları kalmış,uzun eteklerımı keserdın onudamı kestın dıe gelımış yanıma ben ondan yelek yapcaktım dermişim.kendıme etek yapmaya calışırmışım.hayal meyal hatırlıom.hiç boş duramıom.zaten iğnem ipligım bi tarafta,degerlendırılmye ayrılmış esyalarım bı tarafta,onlar olmadı bi cımbız bi aynadelikafadulden
ayy cnm bazen bnde göruyorum ne garıp seyler yapıolar yuh dıorum ya sırf bişe yaptım demek içinde olmaski.

X