arztezin hobişleri(made in arzu)

ben tuniğe bayıldım bu arada bende çok yaparım aklıma geleni değerlendirme huyum vardır verdiğin fikirleri değerlendireceğim şu an hafızam ileri geri gidiyor tuniğe göre gömlek düşünüyorum.
Süpersin...

yap cnm yap merak ettım senın kılerıde valla sende koyda bnde senden fıkır alıyım kıss.amaaan cnm bi tane büyk normal uzun kollu karelı gmlek bul kesiverkaydirigubbakcemile3

ellerine saglik canim,bende hic dikis bilmedigim halde,kendime badi falan dikiyorum,grevize yakali bluz falan,kendi bluzlerimden bakip kalibini cikartiyorum ve yapiyorum.insan istesin yeterki,azmin elinden hicbirsey kurtulmuyor.bu arada derya baykal görmesin seni hemen kapar................

canim cok yaratici ve guzelsinn:nazar: bende heveslendimmm seni goruncehihoyyyt

ellerine saglik canim,bende hic dikis bilmedigim halde,kendime badi falan dikiyorum,grevize yakali bluz falan,kendi bluzlerimden bakip kalibini cikartiyorum ve yapiyorum.insan istesin yeterki,azmin elinden hicbirsey kurtulmuyor.bu arada derya baykal görmesin seni hemen kapar................

:roflol::roflol:ayy cnm cok güldüm valla saolasın derya baykalıda ızlemıom (uyuyom o satte) bı ara garıp seyler yapıodu.hoş deıldı şimdi nası bılmıom.ne gusel cnm sende yapıosan insan kendı yapınca ayrı sevınıo bırılerı begenınce daha ayrı sevınıokaydirigubbakcemile3

canim cok yaratici ve guzelsinn:nazar: bende heveslendimmm seni goruncehihoyyyt

saol cnm bnm a.s.a.s.

şimdide tişört projem var kumaş boyası ıle tişörtüme ıstedıgım desenı yapıcam bakalım nası olcak=))

ellerin dert görmesin , özellikle başlardaki kot önlük süperrr alkisalkisalkis alkisalkisalkis

:roflol::roflol:ayy cnm cok güldüm valla saolasın derya baykalıda ızlemıom (uyuyom o satte) bı ara garıp seyler yapıodu.hoş deıldı şimdi nası bılmıom.ne gusel cnm sende yapıosan insan kendı yapınca ayrı sevınıo bırılerı begenınce daha ayrı sevınıokaydirigubbakcemile3

saol cnm bnm a.s.a.s.
yok canim derya baykal simdi biraz daha iyi,oda böyle gömlegi falan kesip birseyler yapiyor.bazen evet garip seylerde yapiyor.insan kendi kendine,birseyler üretince tabii mutlu oluyor.birde el becerisi....eger elinden geliyorsa bu tür seyler,insan seve seve yapiyor..........

delikafadulden hepsi birbirinden güzel olmuş, ellerine sağlık, valla bravo ne hamarat hatunsun yaaa a.s.

canım maşallah ne kadar yeteneklisin hepsi birbirinden güzel çok yaratıcısın

buse burcu,sonbahar,ponus cok tesekkur edrm elımden gelenı yapmaya calışıom işte yeterkı aklıma bişe düşmesın tişörtümü bitirdim cok hoş oldu.resım eklıcem atlet arkasna kocaman bı ataturk ımzası attım boyayla

süper olmuşlar kızzzz bayıldıııım maşalllaah elinden herşey geliyor.a.s.:nazar:

Hepsi o kadar güzel ki emeğine yüreğine sağlık..
Lakin o fiyonklu kot önlüğe bayıldım mutfak canavarı olarak
acaip şirin..
Söylemeden edemeyeceğim:)

kopya fılan deıl kızlar kendım cızdım.altına gazte koydum boyadım

Son düzenleme:
X