Artımed Strip Gebelik testi silik çizgi gösterdi

lunamovas

GECE her şeyi karartsa bile AY'I karartamazdı…
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
1.137
408
35
Kızlar bu ay test yapmayacaktım ama dayanamadım. Aşırı merak ediyorum. Adetime 5 gün var. Strip testi ilk defa yapıyorum. Silik bi çizgi çıktı. Gebelik olabilir mi sizce?

Güncelleme: o zaman hamile değildim kızlar. Yalancı çizgi çıkmış veya belkide kimyasal gebelik olmuştu bilemem… zamanında adet gördüm ama çok uzun sürmüştü. Genellikle 5 gün süren adetim 8 gün sürmüştü.

Eklentiler

• BE6FF929-4007-43BE-9CB7-AFB6F70BAD1A.jpeg
    BE6FF929-4007-43BE-9CB7-AFB6F70BAD1A.jpeg
    152,5 KB · Görüntüleme: 1.893
Son düzenleme:
Aşkım çizgi çok silik ama orda bariz :KK5: yarın sabah ilk idrarla tekrar yapıp aradaki farklı kıyasla

Belirtilerin neler pamuğum
Genellikle her ay belirti yaşıyorum ama bu ay farklı olarak göğüs hassasiyetim ve ayak üşümesi var. Göğüste mavi damarlar görünmeye başladı. Dokununca ağrıcak kadar hassas değiller ama şiştiler . Bazen çok yorgunluk çöküyor üstüme. Gene psikolojiktir dedim ama gene dayanamadım test yaptım…

Genellikle her ay belirti yaşıyorum ama bu ay farklı olarak göğüs hassasiyetim ve ayak üşümesi var. Göğüste mavi damarlar görünmeye başladı. Dokununca ağrıcak kadar hassas değiller ama şiştiler . Bazen çok yorgunluk çöküyor üstüme. Gene psikolojiktir dedim ama gene dayanamadım test yaptım…
Ben de de durum aynı, adetime 2 gün var ama yarın sabah ilk idrarla test yapmayı düşünüyorum. Çünkü belim alev alıyor kasıklarım ağrıyor sanki 2 gündür adet olacakmış gibiyim, göğüslerim hassas ve bugün kahverengi lekelenmem gelmiş :KK43: Allah büyüktür

Ben de de durum aynı, adetime 2 gün var ama yarın sabah ilk idrarla test yapmayı düşünüyorum. Çünkü belim alev alıyor kasıklarım ağrıyor sanki 2 gündür adet olacakmış gibiyim, göğüslerim hassas ve bugün kahverengi lekelenmem gelmiş :KK43: Allah büyüktür
Ay inşallah vardır canım. Benim şiddetli hiç belirtim yok. Yine adet olacakmışım gibi karın ağrısı bir hafta önce başladı. Yarın sabah testi paylaşacam. Sende mutlaka haber et. Hayırlısı olsun hakkımızda♥️

Ay inşallah vardır canım. Benim şiddetli hiç belirtim yok. Yine adet olacakmışım gibi karın ağrısı bir hafta önce başladı. Yarın sabah testi paylaşacam. Sende mutlaka haber et. Hayırlısı olsun hakkımızda♥️
Ederim tabi, ne zamandır deniyorsunuz

X