Artımed erken gebelik testi

Bende yumurtlama günümde kahverengi akıntım oldu ve değerlendirdim akınto gün geçtikçe bitti ve şuan şeffaf akıntım var. Bel agrısı sol kasık agrısı sanki adet olacak gibi sancılanıyorum bunlar çok ümitlendirdi senin ilk gebelik mi olacak inşallah

Tam regl günümde ve 3 gün sonrasında yapmayı düşünüyorum eve test almıyorum yapmamak için
Hahha evet insan şüpheye düşünce hep test yapmak istiyor
Yok benim ikinci:) ellerinizden öper 3 yaşında kızım var

Hahha evet insan şüpheye düşünce hep test yapmak istiyor

Yok benim ikinci:) ellerinizden öper 3 yaşında kızım var
Rabbim size bagışlasın inşallah bende 2 ay önce 5 aylık bebeğimi erken doğumda kaybettim inşallah tekrar o güzel huzuru yada bilirim

Rabbim size bagışlasın inşallah bende 2 ay önce 5 aylık bebeğimi erken doğumda kaybettim inşallah tekrar o güzel huzuru yada bilirim
Çok üzüldüm . Başın sağolsun canım benim rabbim sabır versin. İnşallah en kısa zamanda sende bebişini alırsın kucağına

Çok üzüldüm . Başın sağolsun canım benim rabbim sabır versin. İnşallah en kısa zamanda sende bebişini alırsın kucağına
Allah razı olsun inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin kucagını doldursun çok heyecanlıyım şu 4 gün inşallah çabuk geçer

Allah razı olsun inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin kucagını doldursun çok heyecanlıyım şu 4 gün inşallah çabuk geçer
Vallahi benimde 2 günüm var ara ara kadıklarıma ağrı giriyor hep adet oldum diye wc ye gidiyorum bakıyorum yok

Vallahi benimde 2 günüm var ara ara kadıklarıma ağrı giriyor hep adet oldum diye wc ye gidiyorum bakıyorum yok
Senin testini bekliyorum resmen şuan çok heyecanlandım benimde öyle kasık agrılarım var ara ara giren inşallah ikimizde bu ay gebe kalırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…