Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

Renk uyumları harika olmuş eşyalar tam tadında öyle ne klas ne de modern olayım diye ecüş bücüş şekillerde değil
İç açıyor valla hayırlı olsun çok beğendim :) mutluluklar dilerim darısı ilerde başıma

Son zamanlarda gördüğüm en stil sahibi ev olmuş Mobilya mağazası gibi evlerde nasıl yaşıyorlar hala anlamıyorum, sizin eviniz yaşanası bir ev olmuş, hele koridordaki çerçevelere bayıldım Umarım ileride benimde resimlerle dolu bir koridorum olur:)) güle güle aşkla yaşayın maşallah nazar değmesin diyor ve susuyorum

Uuww ! ne diyim bilemedim fazlasıyla havalandım suan çok çok teşekkür ederim insallahh sizin de gonlunuzdekini evde yaşamak nasip olur

Koltuklarının rengine bayıldım canım gerçekten çok zevklisin.Benim şuanki koltuklarım da turkuaz yeşili en sevdiğim tondur.Oturma grubumu yenileyecektim senin koltuklar bana ilham oldu :)Modern tarzda ev dekorasyonuna bayılıyorum.Arkadaşların da dediği gibi fazlalık göze batan hiç bir şey yok.Son derece düzenli, renkler uyumlu, ferah, enerjik bir ev olmuş.Allah ağız tadıyla mutlu mutlu oturmayı nasip etsin:)

İlk etapta turkuaz koltuk aklımın ucundan bile gecmezdi:)) bi anda oldu:) cok teşekkür ederim güzel yorumun ve dileklerin icin canım :))
Çok güzel olmuş. Güle güle oturun

Teşekkür ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…