Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

cok güzel, cok ferah özenle yapilmis hersey
özeliklede oturum odasi simdiye kadar gördügüm en zevkli dösenmis odalardan biri diyebilirim bravo

Allah huzurla tadini cikarmayi nasip etsin masallah

Ilk defa bu kadar fazlaaa begendigim bir ev oldu masallahhh mimar eli degmis gibi harika jer ayrintiya bayildim hele tablolar super gule gule oturun insallah

bu ne ya:)))ben hayatta ewımın resımlerını çekıpde koymam gösteriş yapmıssınız
Bence cok guzel fikir oluyor ben evimde degisiklik yapacagim zaman girip bakiyorum bir cok kisinin evine ve google da bulamadigim bir cok fikri burdan gorerek inceliyorum. Gosterisle alakasi yok bence zaten konuda evim guzel evimde :)

bayıldımm.çok ferah ve huzur dolu bir ev.çok fazla eşya yok ama bir o kadar sıcak ve dolu.
çok güzel dekor ve eşyalar seçmişsiniz ve yapmışsınız.güle güle oturun

Ilk defa bu kadar fazlaaa begendigim bir ev oldu masallahhh mimar eli degmis gibi harika jer ayrintiya bayildim hele tablolar super gule gule oturun insallah

Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim :)))

bu ne ya:)))ben hayatta ewımın resımlerını çekıpde koymam gösteriş yapmıssınız
Arkadaşım burası evim güzel Evim bölümü ve diger 999999 tane ev fotosunu değil de neden bana yapıyorsunuz bu yorumu anlamadım. :KK70: kimseye zararı yok rahat olun erken ölürsunuz bu gidişle allah korusun.
Ayy inanılmaz sevdim, baöbaşka bir dünya yaratmışsınız ev sizin sanırım :) güle güle oturun
Aminn. Evet canım kendi evimiz şükür. Çok sağol.
Bence cok guzel fikir oluyor ben evimde degisiklik yapacagim zaman girip bakiyorum bir cok kisinin evine ve google da bulamadigim bir cok fikri burdan gorerek inceliyorum. Gosterisle alakasi yok bence zaten konuda evim guzel evimde :)
Aynen arkadaşım ben de çok ev inceledim fikirler aldım buradan.
evinizi çok beğendim güle güle oturun

bayıldımm.çok ferah ve huzur dolu bir ev.çok fazla eşya yok ama bir o kadar sıcak ve dolu.
çok güzel dekor ve eşyalar seçmişsiniz ve yapmışsınız.güle güle oturun
Teşekkür ederim kızlar :)))

makyaj masana bayıldımm :) o ampullerle birlikte mi satılıyordu ve nereden aldığını öğrenebilir miyim ?

Yemek masa takımınız,köşe takımınız,yatak takımınız harika.Allah nazardan saklasın:).Güzel günlerde kullanın:)

Ayrı ayriydi canım. İkeadan o da. Ayna bir parça 3 tanede o ışıkların var. Aynanın etrafına biz monte ettik.
çok güzel olmuş güle güle aşkla kullanın canım :KK68: benimde seneye düğünüm var nasipse . diğer yazında salondaki masa nı görmüştüm o günden beri aklımdan çıkmıyor . fiyatı uygunsa bende onu istiyorumm :21:

çok güzel olmuş güle güle aşkla kullanın canım :KK68: benimde seneye düğünüm var nasipse . diğer yazında salondaki masa nı görmüştüm o günden beri aklımdan çıkmıyor . fiyatı uygunsa bende onu istiyorumm :21:
Masanın fiyatı uygun canım sandalyeler pahalıydı biraz gerçi hiç araştırmadik normaldir belki bilmiyorum. Masa 300 350 gibi bişeydi saniyorum uygundu sandalyeleri tanesi 180 di. 2 sene önce. Şuan daha ucuzdur muhtemelen. İnşallah hersey gönlündeki gibi olur

Masanın fiyatı uygun canım sandalyeler pahalıydı biraz gerçi hiç araştırmadik normaldir belki bilmiyorum. Masa 300 350 gibi bişeydi saniyorum uygundu sandalyeleri tanesi 180 di. 2 sene önce. Şuan daha ucuzdur muhtemelen. İnşallah hersey gönlündeki gibi olur
bende daha hiç araştırmadım artık yavaş yavaş başlıycam . sandalyeleri pahalıymış ama inşallah düşmüştür fiyatı :) inşAllah canım çok sağol yardımcı olduğun için :)

X