Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

Harikulade canımm emeğinize sağlık sağlıkla ,huzurla ,mutlulukla yaşa evindee..

neresi yarım yamalak gayet güzel evin rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin
Daha önce evi alır almaz bir konu açmıştım benim yarımyamalak evim diye o konu üzerine çok kişi devamını istedi başlık hatırlatmali olsun diye yarımyamalak sayılmayan evim diye başlık attim:) hala eksiklikler var ama genel itabiriyle tamam sayılır. Cok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Amin:)

ben bayıldım valla koltuklara basayla uyumuna duvardaki aynalara masadaki çiçeklere iç mimar gibi dekore etmişsin herşey tam uyumlu bende fikir ediniyorum belki birgün evlenirim evim olursa

ben bayıldım valla koltuklara basayla uyumuna duvardaki aynalara masadaki çiçeklere iç mimar gibi dekore etmişsin herşey tam uyumlu bende fikir ediniyorum belki birgün evlenirim evim olursa
Çok sagol:)) çok mutlu oldum yorumunla. Ben de az fikir edinmedim burdan gerçekten kadınlarımiz çok yaratici:)) inşallah gönlünde nasip olur sana da

İnanılmaz güzelllllll, Çok modernnnnnnnn bayıldım ben evinize, acaba herhangi bir blog falan takip ediyor musunuz????

O zaman siz bir blog yazın ben takip edeyim.:)))) Zevkli biri olduğunuz belli dekorasyon ile ilgili blog yazanız olur yani:)))

Evi gereksiz vitrin, biblo, yapay çiçeklerle falan süslemmeniz çok güzel olmuş. Millet evini süslemek için böyle uyumlu olan olmayan herşeyi koyuyoya çok demode duruyor onlar:)

Utandım yahu:)) teşekkür ederim. Size hak veriyorum ne kadar alacalı bulacali ve hantal olursa o kadar zengin gozuktugunu düşünüyorlar sanırım çoğunluğa hitap ettiği kesin çünkü sade mobilya kaç ay aradık anlatamam...mutfak masası düz siyah cam masayı özellikle 5 6 ay aradım hepsinin üstünde çiçek renk.. gönlüme göre oldu şükür. Tekrar çok teşekkür ederim:))

çok güzel olmuş güle güle huzurla oturun inşallah. burda hep halı perde koltuk aynı renklerde, arabesk stilde ev görmekten içim bayılmıştı kiii ilaç gibi geldi sizin başlık herkes zevksiz değilmiş dedim:) seçimleriniz çok güzel ve modern..

:)) çok teşekkür ederim yorumunuz da bana ilaç gibi geldi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…