Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

tesekkurler cnm bunlar bana fikir oldu

Eviniz çok güzel olmuş allah mutlulukla huzurla oturmayoı nasip etsin kapıdan girişteki çerçeveler ve resimleriniz çok güzel bi detay cidden :)
köşe takımının üstündeki kareli aynaları nerden aldınız acaba ?

Cok tarz cok zevkli tam bi minimalist ev
Çok teşekkür ederim sadelikteki ihtişamı seviyorum gercekten:)
çok cici olmuş eviniz, güle güle sağlıcakla oturun inş.

içim açıldı çok ferah,güle güle kullanın.

tesekkurler cnm bunlar bana fikir oldu
Sağolun kızlar beğenmenize çok sevindim..
O da ikeadan dörtlü satılıyor. Baya da uygun fiyatı araları açık şekilde biz yerleştirdik. Mutfakta da aynı aynadan var onlar bitişik mesela.

anladım canım çok şik olmuş ama antalya da ikea yok gittigidiyordan baktım satılıyo bunlardan ama seninkiler 20 cm mi 30 cm mi acaba 20cm 4 tanesi 30 tl internette

iyi günlerde kullanın Elif'ciğim evinizi ve eşyalarınızı.
güzel seçimler yapmışsın ellerine, yüreğine sağlık, en çok da salondaki tablo, masadaki çiçekler ve koltukların canlı ve dingin uyumunu sevdim.
abur cubursuz, tam balık etinde bir ev olmuş:) artık benimkiler de nasıl benzetmeyse? kısacası pek beğendim demek istiyorum.
sevgiler.

Tam kararında, çok güzel bir ev olmuş:) Tebrik ederim sizi güzel ve zevkli seçimlerinizden dolayı

Cok merak ediyordum bitmis halini evinizin,cok guzel olmus dekorasyon dergilerindeki evler gibi:)huzurla yasayin insallah

aydınlık ferah sade bir ev ben de çok beğendim bir ömür mutlulukla yaşayın
Çok teşekkür ederim amin hepimiz insallah:))
çok güldüm yorumunuza çok sagolun
maşallah çok güzel evin var..

Tam kararında, çok güzel bir ev olmuş:) Tebrik ederim sizi güzel ve zevkli seçimlerinizden dolayı

evinizin eşyaları da işçiliği de çok güzel. ba-yıl-dım güle güle oturun

Cok merak ediyordum bitmis halini evinizin,cok guzel olmus dekorasyon dergilerindeki evler gibi:)huzurla yasayin insallah

Çok çoook teşekkür ederim güzel yorumlarınız ve temennileriniz için arkadaslar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…