Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

evet siz beni kolayca silip attınız ben unutmadım ama ..

yorumun için teşekkür ederim öncelikle yoo boşuna yazmadın ben affetmeyi düşünmüyorum konuştuğumuz o zamanlarda hep bi salak ümidi vardı içimde ama oda yok artık onu da yok etti çünkü , o kadar çok kırıldım üzüldüm ki halim kalmadı artık uğraşacak geçicek diyecek.

son olaylardan sonra iyice koptum bir çok insanın mutlu mesut ilişkileri olduğunu gördükçe ilk başta düşünmem gerekenleri düşünmeye başladım artık haketmediğimn farkına vardım eskisi gibi parçalamıyorum artık kendimi bıraktım bende bıktım çünkü hiç bişeyin düzeleceği yok kendimi kanırdım hep oda bunu hep ispatladı sağolsun

hayırlıısı olur inşallah :2:

evet canım öyle

sağol senin adına sevindim umarım bende atlatırım

inşallah canım hayırlısı olsun
Ayrılmak değil mesele ertesi önemli dikkat etmelisin
Umarım dediğin gibi bitmiştir bu sefer yoksa çok canın yanar
evet önemli olan kararlılığımı devam ettirmek oda olucak inşallah

yoo :44: bitirdik ya daha konuşmayız ki oda hemen ben ekledim diye arkadaşlarını eklemiş ha bir de kızları

Takip etme desemde edeceksin biliyorum..
Bir müddet gider bu ama zamanla unutacaksın..
Onunla ilgili ne varsa iz anı gözünün önünden kaldır at..

Kizim bu cocuk seni aldatiyor anladinmi????? Smdlik net uzerinden yapior bunu ama emin ol gercek hayatta neler yapiordur hala sen ne yapcam diosun ya. Duzelcek mi saniosun hakikaten. Lutfen saf olma allah icin ya kac kurtar kendini bu serfszden

Takip etme desemde edeceksin biliyorum..
Bir müddet gider bu ama zamanla unutacaksın..
Onunla ilgili ne varsa iz anı gözünün önünden kaldır at..

neler karıştırıcak hemen ardımdan diye bakıyorum...

eveet tabi daha çok yeni ama dün akşam kendime bir söz verdim !

Kizim bu cocuk seni aldatiyor anladinmi????? Smdlik net uzerinden yapior bunu ama emin ol gercek hayatta neler yapiordur hala sen ne yapcam diosun ya. Duzelcek mi saniosun hakikaten. Lutfen saf olma allah icin ya kac kurtar kendini bu serfszden
evet çok iyi geldi yani ayrıldık zaten

onu ne olursa olsun affetmeyeceğim diye

onlara niye söz vereyim :26:

bakalım işte hayırlısı :

Yawrum burda herkes senin derdine ortak oluyor,
sana destek olmaya çalışıyoruz..
Biz senin üzülmeni istemiyoruz..
Ve bu yüzden bizede söz ver dedim...
Neden yalnış anladın kii te allam :26:

Yawrum burda herkes senin derdine ortak oluyor,
sana destek olmaya çalışıyoruz..
Biz senin üzülmeni istemiyoruz..
Ve bu yüzden bizede söz ver dedim...
Neden yalnış anladın kii te allam :26:

yanlış anlamadım kız ne alıngansın bugun

biliyorum canım çok sağolun desteğinizi inkar edemem zaten dün gece çok ağladım çok düşündüm bu kadar gurursuz onursuz olmamam gerektiğine karar verdim hiç kimsem yok yapayalnızım ama tek başıma güçlüyüm kimseye de ihtiyacım yok dedim

Bir arada olmanız hiçbir şeyi değiştirmeyecek bu adam takıntılı. Bence ayrılın. Çok sağlıksız tepkiler veriyor. Yaşınız genç, karşınıza sizi mutlu edecek birilerinin çıkmayacağını neren biliyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…