artık sabrım kalmadı

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.006
20
kendimi eskisinden daha kötü hissediyorum.4 yıldır anne olmayı bekliyorum her ay benim için mutsuzlukla sonlanıyo.eşime bunu hissettirmemek için elimden gelen herşeyi yapıyorum kimsenin yanında ağlamıyorum ama sabrım kalmıyor anne olmak benim en büyük hayalimdir sadece bunun için evlenebileceğimi söylerlerdi arkadaşlarım.beni anlıyormusun bilmiyorum ama artık herkes gibi bende onu kucağıma alıp koklamak kokusunu içime cekip uyumasını izleyip uyandığından yanında olup ona gülümsemek ona sarılmak istiyorum rabbaim bu duygudan kimseyi mahrum bırakmasın istiyorum.daha kötü olmamak için elimden gelen herşeyi yapıyorum düşünememk için farklı uğraşlar bulmaya çalışıyorum ama olmuyor dayanamıyorum :KK43:((((((

Sayın Sweet33,

ıçinde olduğunuz durum yineleyen sonuçsuz tüp bebek tedavisi sırasında oldukça sık karşılaştığımız bir durum. Sadece tüp bebek tedavisi sırasında değil sonuç elde edilemeyen tüm uzun süreli tedavilerde -örneğin bir türlü kan şekeri düzeyi normale çekilemeyen şeker hastaları, benzeri astım, sedef, vitiligo ve tedaviye yanıtsın depresif bozukluk gibi çeşitli psikiyatrik rahatsızlıkları olan hastalarda- görülen "tükenme" durumu olarak değerlendirebiliriz; ancak böyle bir kanıya varmadan önce depresif bozukluğun olup olmadığını ayırt etmek gerekmektedir. Yeni bir tüp bebek tedavisi girişimine başlamadan önce psikiyatrik bir muayeneden geçmenizi öneririm.

Saygılarımla

Uzm. Dr. Cumhur Boratav

selam canım........
umarım en kısa zamanda hayalıne kavuşursun sağlıklı evlat sahibi olursun..........
bende 7 yıl bekledim sabret canım dua et allahım er yada geç kabul eder

çok teşekkür ederim inşallah dayanmaya çalışıyorum inşallah geçecek

seni çok iyi anlıyorum canım ben de bugün yine kırmızı kartı görünce kendimi çok kötü hisstettim,başıma ağrı attı şuan.o kadar ağır bir imtihan ki bunu yaşamayan bilemez,mevlam yardımcımız olsun benim de sabrım tükeniyor artık..

Benimde tekrarlayan düşüğüm var 2 kayıp yaşadım 3. yü denemeye korkuyorum ya buda düşerse diye... Allah hepimizin yardımcısı olsun

X