Artık hamile miyim?

inşalahh doktor zaten hamileyim zannetme dedi bana canımı sıktı biraz ama ben hamileymişim gibi kendimi yormmamya gayret ediyorum çalıştığım için dinlemeye pekde fırsatım olmuyo 10 gün sonra yaptyr dedi testide folik alıyorum canım bende ama progestan hiç duymadımm??* maşallh doktorlar pek bi alakasız istersen sorarsan verioar ilaçları

evet evet sen bı komplo teorısı yap bakalım ıyı senın tuttuguna sevındım canım ınternnetten cogu kısının tutuyor ama benım tutmadı ılgınc kı belkıde o yuzden gebe kaldım bu ay gercek yumurtlama zamanı ılıskı oldugu ıcın yanı ayy kpss allahım yar ve yardımcın olsun ınsallah hakkında hayırlısı olsun canım dılerım cok ıyı gecsın sınavın ve dılerım kolayca atan

inşaallahh bendce devam etsin istiyorum nisandan beri istiyorum bende bebek nasip ilk defa sonuçta artış var bakalım olur inşaallh canım çalıştığım için pek dinlemnemirum ama dikkat ediyorum elbette gün dahaca geçmedi normalde ayın 8 sinde olmam gerekio bakalım test te yaptırsammı kararsızım...

canım evet bana da olumsuz konustu hep doktor benım de hevesım kursagımda kaldı kı benım ılk degere gore 2 kat arttı oysakı herneyse hayırlısı bakalım umarım bebıslerımız sıkı sıkı tutunurlar bıze ya sana progestan neden vermemıs anlamadım ben de canım ama sende dusuk olur dedımı doktor ? ee zaten dusuk olmasada progestan hem rahmı gebelıge hazırlıyormus hem de buyuk olcude dusugu engellıyormus ben yarın yenıden kan testı yaptırıp doktora gıdıcem canım oysakı doktor bana cuma gunu gel dedı ama ben baska doktora gıdıcem bekleyemıycem yanı ıstersen sen degıt baska bı doktora kı en azından bı umut bıle varsa kaybetmeyelım bebeklerı dua et canım bol bol

canım en azından meraktan ev testleri yapabilriisn belki kısmet böledirde çift çıkarsa doktorda sana önlem alman için bilgilendirebilir ama şu varki bende hamile haisetim adetime 10 gun varken 1.20 negatif çıktı doktor hamile değilsin dedi ben yinede adet günümü bekledim çünkü vucudumu tanıyorum ve hiç yaşamadığım kasık batmalarını falan ve göğüs büyümesi acımasını yaşayınca sabırla bekledim adet gunu akşam hala adet olmayınca test yapmıştım belki daha önce yapsaydım çıksaydı doktora erken giderdim ve düşük önleyici verilebilrdi tabiki herşey nasiple olunca böyle olması gerekiyormuş ...yani her dakika temkinli olmak lasım adet 1 hafta gecene kadar

aynen öyle insallah hamilesindir ki ben inaniyorum sende moralini yüksek tut

kızlar bana yardım edin hiç bi bilgim yok bu konuda 30 haziran sabah adetim geldi ama onun öncesinde gögüslerimin şiştiğini farkettim ve adet sancısı gbi çok değişik bi sancı oluyodu ara sıra mğdem bulanıyodu canım srekli yatmak istiyodu bazı yazılar okudum bunun üzerine acaba hamilemiyim diye düşündüm ama adetim geldi ilk başta kahverengi bi akıntı geldi ilk defa böyle karşılaiıyorum sonra normal kıpkırmızı kan gelmeye başladı bugün 4.gün acaba hamile olabilirmiyim test yapayımmı lütfen acil yardım edin kızlar lütfen

canım maalesef adetin geldiyse sanırım değilsindir ama ılla kı cok belırtım vardı belkı ustune gormedır dıyosan bı test yap ıstersen ama usr-tune gormede kırmızı degıl pembe yada kahverengı az kan gelır o yuzden sen yınede ıstıyosan yap testı ama dedıgım gıbı sanmıyorum canım ınsallah bıdahakı aya olur bebısın

canım maalesef adetin geldiyse sanırım değilsindir ama ılla kı cok belırtım vardı belkı ustune gormedır dıyosan bı test yap ıstersen ama usr-tune gormede kırmızı degıl pembe yada kahverengı az kan gelır o yuzden sen yınede ıstıyosan yap testı ama dedıgım gıbı sanmıyorum canım ınsallah bıdahakı aya olur bebısın

dr lar silik çizgi için çok ümit veriyor. ama seni yine de umutlandırmak istemem.. bence hemen kan tahlili yaptır

dr lar silik çizgi için çok ümit veriyor. ama seni yine de umutlandırmak istemem.. bence hemen kan tahlili yaptır

canım yaptırdım ben kan testi evet hamileyim ama degerlerım bıraz dusuk 22.44 den 70.22 oldu bu gun yıne gıdecem bakalım doktora ınsallah yukselmıstırrrr

kızlar sımdı kan tahlılınden geldım degerım tekrar artmıs 27,44__70.23__191.67 degerlerım boyle en bastan berı doktora gırmedım bu defa sızce ıyı gıdıyor mu yukselıs kımyasal yada dıs gebelık olasılıgı var mı sızce ??? bır de bu gun ılk gecıkme gunum yanı normalde dun bat tı benım gelmedı bu gun de gelmedı sat 7 hazırandı umarım hersey yolundadır ...

kızlar sımdı kan tahlılınden geldım degerım tekrar artmıs 27,44__70.23__191.67 degerlerım boyle en bastan berı doktora gırmedım bu defa sızce ıyı gıdıyor mu yukselıs kımyasal yada dıs gebelık olasılıgı var mı sızce ??? bır de bu gun ılk gecıkme gunum yanı normalde dun bat tı benım gelmedı bu gun de gelmedı sat 7 hazırandı umarım hersey yolundadır ...

bır ebeye sordum bana degerlerının bu kadar dusuk olması gebelıgın daha yenı olmasından kaynaklanır dedı sızce dogru olabılırmı ???? yanı ebeye gorede ben 2.5 haftalık falan hamıleyım ama doktor 3 demıstı neye gore hesaplanıyor bu eger adet tarıhıne gore ıse doktor haklı yumurtlama tarıhıne goreyse ebe haklı ...

bır ebeye sordum bana degerlerının dusuk olması gebelıgın daha yenı olmasından kaynaklanır dedı sızce dogru olabılırmı ???? yanı ebeye gorede ben 2.5 haftalık falan hamıleyım ama doktor 3 demıstı neye gore hesaplanıyor bu eger adet tarıhıne gore ıse doktor haklı yumurtlama tarıhıne goreyse ebe haklı ...

son adet tarihine göre söylüyor doktorlar yani gerçekte 2haftalık ama onlar adet tarihinide söyleyip toplam 40 hafta die hesaplıyorlar kardeşim doktorda

Tebrik ederim merak etme her sey normal gidiyor tatlimm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…