Artık hamile miyim?

aminnnn canımmm.. ben 20 yasındayım 1 sene 1 ay oldu evleneli.. aynı senelerin anne adaylarıyız allah bu duyguyu herkese nasip etsin :))))

ayyy canım ne guzel evet ınsallah kucagımıza da alalım da bıan once sız ılk bastan berı korunmadınız sanırım dımı ???

slm ya bıse sorcamda ama bı turlu cvp alamadım lutfen
:18::18::18:

11 ınde ovulasyon gunumdu bı ıkı gundur de karnımda ve belımde hafıf bı agrı var bılmıyorum da sende yasadın mı acaba bılmıyorum ya

canım ben hiçbir gebelik belirtisini yasamadım ama bel agrısı oluyormus gebelıkte ama zaten belırtı ıcın erken dıye dusunuyorum 11i ovulasyonsa bebegın yerlesmesı zaman alır tuttuysa eger bence bekle ve adet gununde test yap canım dılerım ıstegın olur

bu mide bulantıları tiskinme falan kaçıncı haftada baslıyor kızlar

bu mide bulantıları tiskinme falan kaçıncı haftada baslıyor kızlar

canım bende hiç belirti olmadı su ana kadar ama burdan okudugum kadarıyla kımının ılk haftalarda baslıyor kımının 6. haftadan sonra kımının de hiç olmuyor ınsallah olmaz da rahat hamılelık gecırırız senın kacıncı haftan canım ?

canım yenı gırdım msj sımdı gordum ıyı dıleklerın ıcın tsk artık olsun ya cok sıkıldım hıc umudum yok artık

yakızlar su an acayıp bısey farketıım yaaaaaaa bende gebelık lekesı oluyor sanırı sag yanagımda bu kadar erken mı oluyor bu cok moralım bozulduuuu

canim amaminnn cumlemizi evlatlarimiza sag salim kavustursun Insallah...
Canim o dusuklere uzuldum tabi ama yeniden hamile kalinca onlari unutuyor insan karnindakiyle avunuyor ..

Gecmisi dusunmuyorum bende... Ilk kanamam basladiginda dedim anneme hic heveslenmeyin buda dusecek diye.. simdi kiziyorum kendime hasa sen rabbimden dahami iyi biliyorsun diye.. bak simdi tosunum saglikli gelisimi 2 hafta ileri gidiyor daha ne ister bir anne ... Simdi sukrediyorum rabbime her gun by haftalarida gordugum icin...

Bende tatli aseriyorum iki oglumdada . Ocakta dusuk yaptigimda bol limonla cig kofte aseriyordum... Ye tatliyi dogur atliyi Ye eksiyi dogur ayseyi lafi var bana uydu resmen..
Bu duruma gore seninkinin kiz olma ihtimali yuksek...

Teyzesi fatih burakcigim pek sirnasik bir cocuk sen sevmesende zorla kendini sevdirir hic unuttururmu o kendini.
Hem o benim ilk goz agrim simdiden dusunuyorum ona nasil vakit ayiririm diye ihmaletmek istemiyorum cocugumun psikolojisi bozulsun hic istemiyorum...
Evdekilere annanesine teyzesine tembihliyorum simdiden kapidan gelince once fatihle ilgilenin onu sevin sonra bebegi diyorum.... Simdilik onlarda zaten fatihe kiyamiyolar ama bebegi gorunce tan cizerler gibi geliyor... Siki denetim yapicam evde... Askitomu uzmelerini istemem. Hos ikiside askitom benim ama birinin sevilip digerinin kenara itilmesi beni cok uzer.... Bende elimden geldikce fatihime ilgi gostericem... Ilk zaman zor olucak ama bebiste ayaklaninca abisiyle beraber oyunlar kurariz beraber vakit geciririz diye dusunuyorum...
Aslinda isim cok zor birinin boynu bukuk kalsa icim yanar dayanamam onlara ben..
Ben dusuk yaptigimda aglamistim kuzum annecim kiyamam sana Ben aglama diyip gozyaslarimi o minicik elleriyle silmisti kuzum bbenim ben nasil kiyarim ona hic kiyamam duygusal kuzum benim....
Sende dogum yap bi kuzunu al kucagina heleki azcik dillenip sana annecim seni cok seviyorum desin iste ozaman benim evladima duydugum aski ozaman sende anlsyacaksin... Ustune hic bir duygu tanimam annelik cok guzel bir duygu.. Hal sen bile daha yuzunu gormeden tekmeleri bile hissetmeden nasil duygular yadiyodun degilmi... Bana bisey olsun ben cekerim yeterki o iyi olsun diyosun degilmi... Heleki yuzunu bir gor hicmi hic kiyamazsin...
Ben oglum bebekken uyurken onu izler duygulanip aglardim... Hala. Bile ona bakarim iyiki varsin derim duygulanirim..

evet canım yaa düşünme geçmişi bak ne güzel hamılesın ve tadını cıkar cok sukur kotu zamanlarında gerıde kalmıs maasallah bak gelısımı de cok ıyı kuzucugun allahım nazarlardan korusun onu

benımkı kız sanırım yuksek ıhtımalle canım sureklı eksı ıstıyor ınanırmısın hapur hupur lımon yıyorum esım dıyo onumde yeme sunu dıye ama dayanamıyorum bıde tursu (ınsallah canım cekmez ) ben cıkolataya hayır dedım ya yemın ederım kendımden supe etmeye basladım kı evde cıkolatasız olmaz ılla vardır neyse hayırlısı olsun bakalım kız erkek saglıklı olsunda hıc farketmez

oyy kuzum benım kedı gıbı sırnasık desene mınık buklelı kedı o annesı sev benı dıyor ıste kıyamam ona evet cok dıkkat edın o varken bebekle cok ılgılenmeyın yazık uzulur kuzum bıde yengec burcu duygusal ben de yengecım bılıyorum ıcıne atar yavrum uzulur ıcten ıce evet bebek de sevılmeden olmaz ama artık senın kalbın ıkı parca ıkısınede esıt olmalı ya ben onun mınık ellerını yerım uzulmus demekkı sen aglıyosun dıye canım ya nasıl duygulandım o cumleye ben ısırasım geldı valla benım de huyum haşin severim bebeklerı ılla yaısırıcam ya sıkıstırıcam ıcım rahat etmez yoksa ...

tabıkı sımdı bıle ınsan kıyamıyor gorunce kım bılır nasıl guzel bı seydır o masum bır bebek sana muhtac caresız ufacık bı beden ınsan tutarken bıle bı tuhaf oluyor kucuk bebeklerı ay valla hemen dogurasım geldı rabbım banada gosterır ınsallah o guzel gunlerı onu kucagıma aldıgım gun herhalde hayatımın en guzel gunu olur

Canim gunesle alakali bir leke olabilir.. cilt altindan kusma yapmistir... Suan hamilesin sonrasi icin gecmezse leke giderici ilaclar var ciltteki pigmentasyonu dengeliyor onlardan kullanabilirsin...

aay bılemedım valla dus aldım ondan sonra farkettım yoktu boyle bı leke bu gun dısarıda cıkmadım bıranda olmus anlamadım valla ... bı garıp geldı zaten gebelık lekesı bu kadar erken olurmu dıye umarım gecer cok kotu duruyor yaaaa ...

birşey sormak istiyorum? ovulasyon tarihi 7 temmuz sizce yarın test yapsam sonuç alabilir miyim çok merak ediyorum yaaa

birşey sormak istiyorum? ovulasyon tarihi 7 temmuz sizce yarın test yapsam sonuç alabilir miyim çok merak ediyorum yaaa

canım uzgunum ama sanmıyorum daha erken sankı daha 9 gun olmus ben ovulasyondan sonra 13. gun ogrenmıstım cok sılıktı kandakı degerım de 27.44 tu yanı cok kucuktu daha senınkı dahada kucuktur tuttuysa bence bı 5-6 gun daha sabret canım ondan sonra yap derım ınsallah hamılesındır de guzel haberlerını alırız

çok teşekkür ederim valla soruyordum ama hiç ayrıntılı cvp alamamıştım.evde test var o bana bakıyor ben ona :) biraz daha beklicem inşallah güzel haberler veririm.

çok teşekkür ederim valla soruyordum ama hiç ayrıntılı cvp alamamıştım.evde test var o bana bakıyor ben ona :) biraz daha beklicem inşallah güzel haberler veririm.

inşallah canım kusura bakma bekledıgın cevabı vermedım belkı ama bu kadar erken yapıp negatıf olursa moralın bozulmasın dıye soyledım allah gonlune gore versın canım 5 gun sonra haberlerını beklıyorum optummm

sen doğru olanı söyledin canım merak etme.bende farkındayım ama bir bilenden duymak istedim emin olmak için kafam çok karışık çünkü.sağol canım insallah allah seninde gönlüne göre versin.öptümmm

Canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun,inşallah sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza.
Şu seyrime olayıı nihayet benim gibi olan birini gördüğüm için mutlu oldum devam ediyor mu hala?senin de sağ tarafında mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…