Artık hamile miyim?

2bebe1anne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
1.335
6
$DSC01953.jpg $DSC01953.jpg

kızlar az önce test yaptım burda pek belli değil ama ikinci çizgi silik çıktı oldumu bu sefer sizce bi bakın lütfen ...

cnm günün geçtiyse valla ikinci çizgi var gibi kan testi yapabilirsin

bence hamilesin, gecikmen var mı?

kızlar çok teşekkür ederim yazdığınız için günüm daha geçmedi yarın adet olmam gerek ben öylesine yapmıştım cıkmaz diye ama çıktııııı bu ay yumurtlama testı kullanmıstım ve ayın 18 ınde yumurtlama testı pozıtıftı yanı yumurtlamadan sonrakı 13. Gun bugun cok heycanlıyım ınanım kan testıne bu gun gıdemem ama yarın gıdıcem mutlaka ama yanılmıyorum demı var ıkıncı cızgııı

Bide elimin titremesinden fotoğrafları duzgun cekemedım kı en duzgunu buydu ama bundan daha koyu normalde ama cok da kırmız degıl

kızlar çok teşekkür ederim yazdığınız için günüm daha geçmedi yarın adet olmam gerek ben öylesine yapmıştım cıkmaz diye ama çıktııııı bu ay yumurtlama testı kullanmıstım ve ayın 18 ınde yumurtlama testı pozıtıftı yanı yumurtlamadan sonrakı 13. Gun bugun cok heycanlıyım ınanım kan testıne bu gun gıdemem ama yarın gıdıcem mutlaka ama yanılmıyorum demı var ıkıncı cızgııı

Var tabi gayet net.Hayırlı olsun şimdiden yarın kan sonucunu alınca daha kesin tebrik ederiz :KK34: Biz merak ederiz sonucu yazarsın dimi?

var tabi gayet net.hayırlı olsun şimdiden yarın kan sonucunu alınca daha kesin tebrik ederiz :KK34: Biz merak ederiz sonucu yazarsın dimi?

yazmazmıyım canım delimisin sen ben bu gunu ne kadar cok bekledım bılemezsınnnnnnnnnnnnn rabbıme bın kere sukurler olsun 3 temmuz dogum gunum bana rabbımın hedıyesı bu allahım cok sukur sanaaaaaa

Elis bu arada senın de bebegın hayırlı olsun canım heyecandan yazmamısım kusu bakma saglıklı sıhatlı al kucagına ınsallahhh

Elis bu arada senın de bebegın hayırlı olsun canım heyecandan yazmamısım kusu bakma saglıklı sıhatlı al kucagına ınsallahhh

Amin canım darısı senin de başına olsun, bekleyen herkes sağlıkla kucağına alsın inşallah.

Sabah İlk idrarınla Yapınca Daha Kırmızı Çıkar Canım :KK31:
Bencede Büyük Bir İhtimalle Hamilesin Tebrikler :nazar:

kızlar şimdi kan testi yaptırdım ama bugun cumartesı oldugu ıcın kadın dogumcu yoktu o yuzden gosteremedım sonucu ama HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK49: değerimiz biraz düşük amaaaa :KK43: 27,44 ama daha adetim bile gecikmediği için normalmiş rabbimin hediyesi bana allahım olmayan herkese nasip etsin çok başka bi duygu anlatamam sizeeeee :nazar::nazar::nazar:

Sabah İlk idrarınla Yapınca Daha Kırmızı Çıkar Canım :KK31:
Bencede Büyük Bir İhtimalle Hamilesin Tebrikler :nazar:

canım çok tesekkur ederım ıdarar testıne gerek kalmadı hamıleymısım kan testı yaptırdım :nazar:

Canim evet baya belirgin cizgi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Insallah yarin kanda da cikar:KK16:

ne zamandir istiyorsunuz bebek???

canım 1 bucuk senedır ıstıyoruz nerdeyse sonunda geldı bebegım cok tesekkurler :nazar:

ben adet olacağım gün test yapmıştım çift çizgi...
hayırlısıyla seninde bebişin sağ salim eline doğar :nazar:
miğde bulantısı..yorgunluk...halsizlik....çekilmez oluyo ama o tekmeleri hissettikçe hepsini unutuyosun cnm :)

ben adet olacağım gün test yapmıştım çift çizgi...
hayırlısıyla seninde bebişin sağ salim eline doğar :nazar:
miğde bulantısı..yorgunluk...halsizlik....çekilmez oluyo ama o tekmeleri hissettikçe hepsini unutuyosun cnm :)

canım tesekkur ederım ınsallah :nazar: benım daha adeıme 2 gun vardı 1 temmuz yada 2 temmuzda olmam lazımdı ama seytan dürttü işte yaptım test ve sılık cızgı cıktı sonra kan testı ıste 27.44 cok dusuk ınsallah bı sey olmazzzz ve ısın garıp tarafı hıc bı belırtım bıle yoktu ınsallah sorunsuz bı hamılelık olur :nazar:

canım tesekkur ederım ınsallah :nazar: benım daha adeıme 2 gun vardı 1 temmuz yada 2 temmuzda olmam lazımdı ama seytan dürttü işte yaptım test ve sılık cızgı cıktı sonra kan testı ıste 27.44 cok dusuk ınsallah bı sey olmazzzz ve ısın garıp tarafı hıc bı belırtım bıle yoktu ınsallah sorunsuz bı hamılelık olur :nazar:

inşallah cnm allah gönlüne göre wersin amin...
benimde hiç bi belirtim yoktu 1 hafta geçti üzerinden ondan sonra başladı miğde bulantıları 4 ay çektim...
6 aylık hamileyim sabahları hala bulanır ıyyyyyy inşallah senin olmaz cnm yaa

Dunyanin een güzel duygusunu yaşamaya hoşgeldin.:KK3: evladini koklamak nasip olsun:emir_bebek:

:nazar: canım coooooook tesekkurler ınsallah rabbım o gunlerıde gosterır ve 3 temmuz dogum gunum resmen rabbım bana dogum gunu hedıyesı verdı bundan daha guzel hedıye olur mu hiççç :KK49: allahıma bınlerce sukurler olsun deger dusuk dıye bıraz endıselenıyorum acıkcası pazartesıyı nasıl beklıycem bılmıyorum bır an once doktora gıtmek ıstıyorummmm

X