Artık çok yoruldum, boşanmak istiyorum

Allah'ım öğretmen misiniz bilmiyorum ama aynı nedenlerle tam 11 yıl sürdürdüm evliliğimi .Hele şu kafasindakinin aynısını yapma olayı bizdede öyleydi beni benden alırdı .Ben artık en son dayanamadım acimadim aciyamadim bitirdim ve ailesine geri yolladım çünkü çocuklarimi korumam gerekiyordu babasindan .Özellikle büyük kızıma verdiği zarar tarif edilemez boşandım çocuk resmen kendine geldi .Çocuk konuştuğu yaptığı herşeyden şüphe duymaya başlamıştı .Yok şuradan yürü yok boyle konuş .Şimdi daha rahat ve huzurlu babasını istemiyor resmen.Yani diyeceğim o ki sakın çocuk yoksa çocuk yapmayın .Bu tarz insanlar çocuğu çocuk olarak görmüyor kendi uzantısı olarak görüyor .Asla hata yapmamalı asla onu utandirmamali gibi şeyler.Yani bende artık sevginin olmadığı bir evlilikte duramadim .Ama bosanmakta zor .Seçim sizin umarım iyi olursunuz.

Narsisitik insanla eglenemezsiniz çünkü kabuğuna yaklaştırmaz .Onun zayıflığını göreceğinizden korkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…