Artik Bende Hamileyim

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
SELAM KIZLAR
09.06.2008 YANİ BUGÜN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM ÇOK ŞÜKÜR
ALLAHIM OLMAYANLARA VE EL AÇIP DUA EDENLERE DE NASİP EDER İNŞALLAH.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

tebrikelr cnm sağlıcakla taşıı sağlıcakla doğur cnm
rabbim benim gibi olamayanlarada nasip etsin

gözün aydın canım.darısı inş.anne olmayı bekleyen bizlere..
inşallah sağsalim kucağına almayı da nasip eder Rabbim

Tebrikler Güzelim Allah Rahat Ve Sağilkli Bir Hamilelik Geçirmeni Nasip Etsin Hayirlisiyla Kucağinada Alirsin Inşallah

SELAM KIZLAR
09.06.2008 YANİ BUGÜN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM ÇOK ŞÜKÜR
ALLAHIM OLMAYANLARA VE EL AÇIP DUA EDENLERE DE NASİP EDER İNŞALLAH.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

neeeeeeeeeeeeeee inanmıyorummmmm elif ablaaaaaa allah bağışlasınnnnnnn hatırladınmı benniiiiigebelik chatten.anaaa çok sevindim

elif çok tebrikler, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. tedavi ile olmuştu değilmi?

Eliiiiiiiiiiiiiiiiiiffffffffffffffffffffffffffffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm inanmıyorummmmmmmmmmmm:)))))) ay var ya tüm gün nasıl kötü geçti nasıl sinirliydim aman allahım haberi görünce resmen çığlık atmışım haberim yok millet delirdim sanıyo şuan çünkü oynaya oynaya yazıyorummmmmmmmm:))) Canım benim allah tamamına erdirsin inşallah. Sonunda ya elifim sonundaaa :))))

cnm Gözünn Aydinnn. Belirtilerin Nelerdi Acaba? Doğal Yolla Mi Yoksa Tedaviyle Mi Hamile Kaldin

Canim önce Teşekkür Ederim
Ben Yaklaşik 20 Aydir Istiyordum Fakat Ne Eşimde Ne De Bende Problem Olmadiği Halde Bir Türlü Hamile Kalamiyordum Bu Süre Içinde 3 Defa Yumurtlama Takibi Oldum Ama Faydasini Göremedim Sonra Herşeyi Bir Kenera Birakip Spora Başladim Diyet Yapiyordum Ve Ben Bu Arada Hamile Kaldim
Benim En Son Reglem 11 Mayis Idi Bilinen Hiçbir Belirtiyi Ben Yaşamadim Ben Sadece Regle Olmadan Lekelenmelerim Olurdu Bu Ay Olmadi
Birde Bu Ay Ayaklarim üşüdü Sadece.

X