Hamilelik ilk haftalar

Öyle yıkamadan yiyoruz yıllardır zaten sirke ve karbonatın da varsa bir şey etkin olmadığını anlatan çok video gördüm tercih meselesi ben cok pimpirikli olmamaktan yanayım
Yıkamadan yiyeni ilk defa gördüm ben de, hamilelikte cips de yedim her gün kahvemi de içtim ama bebeğe direkt zararı dokunabilecek bi toksoplazma riskini ben alamam, herkesin kendi tercihi elbet

Yıkamadan yiyeni ilk defa gördüm ben de, hamilelikte cips de yedim her gün kahvemi de içtim ama bebeğe direkt zararı dokunabilecek bi toksoplazma riskini ben alamam, herkesin kendi tercihi elbet
Yıkamadan yeriz demedim öyle yikamadan dedim yani sirkede karbonatlı suda bekletmedigimi söyledim tabi ki tercih meselesi bilemeyiz paketli gıdalar mı daha zararlı sirkeli suda beklemeyen yesillik mi

Yıkamadan yeriz demedim öyle yikamadan dedim yani sirkede karbonatlı suda bekletmedigimi söyledim tabi ki tercih meselesi bilemeyiz paketli gıdalar mı daha zararlı sirkeli suda beklemeyen yesillik mi
İşte biri direkt etki :)) dediğiniz gibi kimine pimpirik gibi geliyor demek ki kim içi nasıl rahat ediyorsa öyle yapsın

Ay hayırlı olsunnn gerçekten duygular çorbaaa en zoru şu an kimseye söylememiş olmak çünkü birilerine söylesek onlardan alırız aslında bu bilgileri ama kimse bilmiyor kiiii
Evet ben bu hafta doktor kontrolüm sonrasında paylaşacağım şu an sadece eşim ve kardeşim biliyor umarım harika bi serüven olur bizim için ❤️

Kızlar aynı durumdayız bende sızler gıbı ne yıyecegımı sasırıyorum malesef kendımı cok dınlıyorum 1 kere bebegımı kaybettım onun tedırgınlıgı var uzerımde bende ayın 25 de 25 ıle ogrendım dayanamadım 29 da tekrar kan verdım 136 kusurdu sımdı 8.de doktora gıdıcem ınsallah saglıkla buyuyordur bebeklerımız bırbırımızı bılgılendırelım bence ınsan bu zamanlarda konusabılecek bır destek arıyor kafam rahatlasın ıstıyor

Son adet tarihin ne zamandı canım adetten önce mi öğrendin gebeliği nasılsın su an
Adetim bir gün gecikti öğrendim sabah doktora gittim rahim duvarın güzel kalınlaşmış ama iki günde bir ba bakmadan hiçbir yorum yapamam dedi şu an kanamam devam etmiyor dört hafta bir günlük dedi ama bu haftada yerleşme kanaması olmazmış

Adetim bir gün gecikti öğrendim sabah doktora gittim rahim duvarın güzel kalınlaşmış ama iki günde bir ba bakmadan hiçbir yorum yapamam dedi şu an kanamam devam etmiyor dört hafta bir günlük dedi ama bu haftada yerleşme kanaması olmazmış
Kıyamam çok dikkat et henüz bir düşük dememiş sonuç olarak toparlarsın belki de ya dualarım seninle 🙏❤️

Neden olmasin ben de 4 haftalık hamileyim haftasonu kahverengi lekelenme oldu bende de yerleşme kanaması dedi doktor dün de kan testime bakıp gelişim iyi dedi bence kan degerlerini dikkate alın

7 aylık hamileyim sporumu hiç bırakmadım, öyle hareketle düşecek birşey değil bebek.
Kafein- yağlı - asitli - bitki çayları- çiğ et somon- ton balığı - çiğköfte vs yeme içme sağlıksız şeyler okadar.
Birde çokta erken gitme yoksa kese göründü görünmedi onun stresi olur.
Herkes için geçerli bir şey değil ben yatarak geçirdim hamileliği yürüyüş bile yasaktı siz ne güzle sporunuzu bırakmamışsınız ama bazı kişiler için spor bebek için düşürücü bir şey :)

Herkes için geçerli bir şey değil ben yatarak geçirdim hamileliği yürüyüş bile yasaktı siz ne güzle sporunuzu bırakmamışsınız ama bazı kişiler için spor bebek için düşürücü bir şey :)

Çok geçmiş olsun.
Ortada birşey yokken pimpirikli olmaya gerek yok. Zaten gerekiyorsa yatış doktorlar bunu belirtiyor. Ters birşey yoksa sürekli yatmak oturmak iyi birşey değil.

X