Artik Bende Hamileyim

elifcimmm canımmmm hayırlı olsun..o kadar çok sevindim ki anlatamam..allah tamamına erdirsin güzelim.allahım dualarımı kabul etti. ben hamile kalınca hepinize dualar ettim..allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

elifcimmm Canımmmm Hayırlı Olsun..o Kadar çok Sevindim Ki Anlatamam..allah Tamamına Erdirsin Güzelim.allahım Dualarımı Kabul Etti. Ben Hamile Kalınca Hepinize Dualar Ettim..allahım Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin...

Allah Razi Olsun Canim
çok şükür Allahima
Inşallah Doğup Kucağimizada Almayi Nasip Eder.
şu Bebek Takvimini Nasil Yapiyorlar Biliyormusun

eylülcüm yarın hayırlı haberlerını beklıyoruz ALLAH ın iznıyle hamılesındır ınsallah.

canım belirtilerini paylaşırmısın bizimle uff herkeze soruyom bende :eek::asigim:

canım daha önceki sayfalarda yazmıştım sanırım bakamadın
ben 25 günde bir regle olurum 20 ci günden itibaren lekelenmelerim başlar bu sefer sadece lekelenmelerim gelmedi regle günümde kan testi yaptırdım çıktı
birtek belirti olarak sana regle sancısı gibi diyebilirim ben başka birşey yaşamadım heee
bide ayaklarım hep üşüdü işte bu kadar

Tebrikler canım. Allah tamamına erdirsin. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

E.L.İ.F.T.G............ NE MUTLU SANA..ne çok sevenin varmış....ne güzel duygu bu....benim bide hep merak ettiğim bi şey vardır..hani şöyle diyorum hikayenizi de kızlar yazıp paylaşsanıza bizlerle...tabi özele girmeden fazla...eşlerinize söylerken ne gibi hazırlık yaptınız ya da nasıl haber verdiniz...sürpriz mi yoksa dayanamayıp hemen telefona mı sarılıyorsunuz.hamiş kerin hiç biri anlatmıyor....tabi sizlerde haklısınız kızlar...o haberi alınca insanın gözü kocayı aileyi mi görür artık..çok sevindim....allah dileyene de nasip etsin....

E.L.İ.F.T.G............ NE MUTLU SANA..ne çok sevenin varmış....ne güzel duygu bu....benim bide hep merak ettiğim bi şey vardır..hani şöyle diyorum hikayenizi de kızlar yazıp paylaşsanıza bizlerle...tabi özele girmeden fazla...eşlerinize söylerken ne gibi hazırlık yaptınız ya da nasıl haber verdiniz...sürpriz mi yoksa dayanamayıp hemen telefona mı sarılıyorsunuz.hamiş kerin hiç biri anlatmıyor....tabi sizlerde haklısınız kızlar...o haberi alınca insanın gözü kocayı aileyi mi görür artık..çok sevindim....allah dileyene de nasip etsin....

güzel dileklerin için sağol canım allah kucağımada almayı nasip eder inşallah:nazar::nazar::nazar:
ben eşimle beraber hastaneye gittim canım yani ikimizde aynı anda öğrendik ama eşim yerdemi göktemi idi bilemedim daha hastaneden çıkarken sabahın 9,30 da herkezi aradı herkeze haber verdi yani çokkkkkkkk mutlu ettin beni diye bana sarıldı canım işte bukadar
benim hikayem
dilerim allahtan herkeze bu duyguyu yaşatsın

X