Artik Bende Hamileyim

anladım canım buay bende şüpheleniyorum kendimden de fazla heveslenmek istemiyoum gecen ay 14ünde adet oldum yani 5gün var daha ama merak işşte sevindim senin adına allah tamamına erdirsin hayırlısyla

eliiiiiiiiiiiiiiiiiiffffffffffffffffffffffffffffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Inanmıyorummmmmmmmmmmm:)))))) Ay Var Ya Tüm Gün Nasıl Kötü Geçti Nasıl Sinirliydim Aman Allahım Haberi Görünce Resmen çığlık Atmışım Haberim Yok Millet Delirdim Sanıyo şuan çünkü Oynaya Oynaya Yazıyorummmmmmmmm:))) Canım Benim Allah Tamamına Erdirsin Inşallah. Sonunda Ya Elifim Sonundaaa :))))

Bitanem Teşekkür Ederim Seni Msn De Görmeyince Burdan Göreceğini Tahmin Ettim çok Sevineceğini Bildiğim Için Ve Sende Gördün Sağol Canim çok şükür Allahimma Binlerce şükürler Olsun Ve Olmayan Herkeze Nasip Etsin Inşallah Görüşürüz Bitanem

canım ya çok sevindim.burda biri hamile kalınca kendimiz kalmış kadar seviniyoruz.çünkü hepimizde istiyoruz.allah tamamına erdirsin.sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.darısı tüm istiyenlere ve bana.

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr ne güzel ya hamiş haberleri arttı darısı olmayan bizlere Rabbim sağlıklı hayırlı evladını kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah.... :teytey:

canım bende duyduuyumda şaşırdım ve çoookk sevindim..tedavi olurken olmadı ama bak normal yoldan stres etmediğin ay ne güzelde oldu ayyyyyy çok sevindimmmmmmmmmmmm:)))))))))))

tebrik ederimmmmmmmmm..

darısı bizleree:))

NE MUTLU SANA TATLIM BENİM....:sm_cool:
SENİDE BABAYIDA TEBRİK EDERİM..:nazar: RABBİM SAĞLIK SIHATLE KUCAĞINA ALMAYI NASİB ETSİN...
DİLERİM RABBİM OLMAYANLARADA VERSİN...
:nazar:HAYIRLISI OLSUN CANIM ARKADAŞIM BENİM.....a.s.

X