arkdaşlar acil yardım göğüslerim çatlıyor....

xzeynpx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
22
0
kızlar 31..haftalık hamileyim fakat sol göğsümde bi acı hissediyordum akşam eve gidip baktığımda sol göğüs ucumda soyulma ve çatlama olduğunu gördüm
ne yapmalıyım ne kullanmalıyım bilmiyorum

son 3 ayda susam yagiyla düzenli meme baslarini dairesel hareketlerle masaj etmek gerekiyomus
süt hormonu iyice arttigi icin catlama yapabilirmis
susam yagi süt kanallarini aciyomus
diye okumustum dene bakalim ben vakti geleince denicem

canım süt kanalları açıldığı için oluyor susam yağı yada kakao yağı iyi geliyor diyorlar

bide kalçadaki çatlaklar var badem yağı pek işe yaramadı bende,ne sürsem kızlar ya.

arkadaşlar bende 26 haftalık oldum ve doktorum bana babe yi önerdi.her eczanede bulunmuyor.biraz pahalı.içeriğini okudum.bu krem karın çatlaklarını önleyici değil tedavi edici önceden kalma kalça çatlaklarım vardı elimde kalanlarıda oraya sürüyorum ve ciddin farketti.göğüs çatlakları içinde yine babenin yağını verdi oda tedavi edici önleyici değil ve lekeleri gideriyo.göğüsüm üstüne sürüyorum kalanı ve güneş lekelerim neredeyse hiç kalmadı.deneyin isterseniz tam olarak adlarını yazarım.tavsiye ediyorum herkese..

en iyisi papatya cayi ...soguduktan sonra uclarina sür.cok yardimci oluyor.rahatlatiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…