Arkadaşlığımı bitirmeli miyim? yardım..

Kargayla arkadaşlık etmenin sonu çöplüktür bence selam dahi vermeyin böyle haysiyetsiz birisine.Yani kusura bakmayın ama kendisinin yaptığının p.......klikten farkı yok Allah ıslah etsin böyle rezil insanları ya.aynı şeyi kendi annelerine ablalarına kızlarına yapsınlar

Bir kadının hemcinsini sarhoş edip bir adamın koynuna atma planları yapması iğrenç ötesi midem bulandı. Aynısını sana yapmaya çalışmadıkları için çok şanslısın. Kurtulduğuna şükret ve kızdan da kurtul hemen . Resmen kıza tecavüz planları yapmışlar beraber farkında mısın ?

onunla benle olduğundan bir tık daha yakındı ama ayrılığımızda beni haklı bulduğu halde beni suçlar gibi davranmış onun iğrençliklerine alet olmuş oğlanda bunu kullanmak istemiş sırf kız bulsun benden haber alsın vb..
E yani bitirmeyip ne yapacaksiniz? Tabii ki bitirin yerin dibine sokun beter olsun.sizin eski sevgilinizle daha yakın arkadaşmis o teselli etsin

Kıza alkol içirip sevişmek için plan?
Bir kız hakkında içirip , eski sevgilizin altına sokma planı mı yapıyor? Allah belasını versin onun.
Sizde ne yapayım diyorsunuz? Enteresan.
''ARKADAŞ'' kelimesi ile o kişinin ismini yan yana geçirmeyin akrep deyin siz ona akreppp.

O bahsettikleri kızı da uyarın. Karılar da sapıtmış artık, çok sinirlendim ya :kızgın:
Vallahi ibreti alem için yedi aleme yayardım manukyan diye, pislik...
Bir kız hakkında bu planları yapabilecek kadar fa*işe bir kalp taşıdığı için silin hayatınızdan, sevgilinizle dedikodu yaptı diye değil. İnsan bir insana hem de hemcinsine bu planı yapar mı ya heriflerle. Para da istemiştir kesin.

Kıza alkol içirip sevişmek için plan?
Bir kız hakkında içirip , eski sevgilizin altına sokma planı mı yapıyor? Allah belasını versin onun.
Sizde ne yapayım diyorsunuz? Enteresan.
''ARKADAŞ'' kelimesi ile o kişinin ismini yan yana geçirmeyin akrep deyin siz ona akreppp.

O bahsettikleri kızı da uyarın. Karılar da sapıtmış artık, çok sinirlendim ya :kızgın:
Vallahi ibreti alem için yedi aleme yayardım manukyan diye, pislik...
Bir kız hakkında bu planları yapabilecek kadar fa*işe bir kalp taşıdığı için silin hayatınızdan, sevgilinizle dedikodu yaptı diye değil. İnsan bir insana hem de hemcinsine bu planı yapar mı ya heriflerle. Para da istemiştir kesin.
planı eski sevgilim yapıyor kız da hayır demiyor ama eve gelmez diyor gece klübüne çağırıyor kızı.. oğlanı da bana baya düşman etmiş alttan alta eminim arkadaşlığımı kestiğim için oğlana yanaşıp arkamdan iş çevirecek ezel dizisindeki ömer gibi hissediyorum :oha:

planı eski sevgilim yapıyor kız da hayır demiyor ama eve gelmez diyor gece klübüne çağırıyor kızı.. oğlanı da bana baya düşman etmiş alttan alta eminim arkadaşlığımı kestiğim için oğlana yanaşıp arkamdan iş çevirecek ezel dizisindeki ömer gibi hissediyorum :oha:
Resmen tecavüz planı bu ötesi yok!

vur yuzune mis gibi sonra da eyvallah de gitsin. azicik ar varsa, kendinden utanir. niye kisacik omrumuzu boyle seylere harciyoruz? Bosverin gitsin! Deger mi?

Sevgilisi için “Benim eskiyle denk gelmezler inşallah. Tavsiyene uyup sevişip geçerler yoksa” diyip yallahlayın ya. Böyle arkadaş olmaz olsun.

X