Arkadaşlığımı bitirmeli miyim? yardım..

Siz saf mısınız acaba? Bir insan kolay kolay nasıl şifre versin? Afedersiniz düşünemediniz mi bunu? Apaçık mesajları nasıl gösterebilirim diye size bir plan kurarak bu yöntemi denemiş ve ulaşmış. Sizde oturup düşünüyorsunuz.

Okudunuz kimin ne olduğunu anladınız hala bunu soruyor musunuz? Umarım iyisinizdir. Sessizce yok edin her yerden gereksiz konuşmaya bile girmeyin.
zannetmiyorum aylar öncesinin konuşmaları baya geride yani ve insta şifresi vermekten pek çekinmeyen bi tip burda çok arkadaşı da kalmadı zaten kaybetmek isteyeceğini sanmıyorum aklından çıktı muhtemelen

Belki çok türk filmsi gelecek ama dün başka kıza plan yapan yarın size de Allah bilir ne planlar uygular. Dikkatli olun. Ve kesinlikle hiç bir mahreminizi anlatmayin hatta koşarak uzaklasin

Soruyor musun bide...
O arkadaşın ne olur ne olmaz belki lazım olur diye yanında içkiye atılan uyku hapı taşıdığı ortaya çıksa bile şaşırmam.
Çok merak ediyorum ilerde bir gün kendi kız evlatları olursa ve onun hakkında böyle iki pislik bir araya gelip böyle iğrenç planlar kursa ne hissederlerdi!

Soruyor musun bide...
O arkadaşın ne olur ne olmaz belki lazım olur diye yanında içkiye atılan uyku hapı taşıdığı ortaya çıksa bile şaşırmam.
Çok merak ediyorum ilerde bir gün kendi kız evlatları olursa ve onun hakkında böyle iki pislik bir araya gelip böyle iğrenç planlar kursa ne hissederlerdi!
en kötü yanı da arkadaşım kız. insan hemcinsine nasıl yapar bunu ya

Birde soruyor musunuz gerçekten ? Tabiki çıkartın buraya yazmak için vakit kaybetmek yerine suratına gerçekleri vurup hayatınızdan çıkarmış olmanız lazım.

Diğer kadın için resmen TECAVÜZ planlamışlar!!! Ve siz hala arkadaşlığımınkessem mi diyemi soruyorsunuz?!! Valla birazcık merhametiniz varsa lütfen konuşmanın o kadanla alakalı kısmının ekran kısmını alıp arkadaşlığınızı bitirin ve bunu diğer kadına gönderin!

Diğer kadın için resmen TECAVÜZ planlamışlar!!! Ve siz hala arkadaşlığımınkessem mi diyemi soruyorsunuz?!! Valla birazcık merhametiniz varsa lütfen konuşmanın o kadanla alakalı kısmının ekran kısmını alıp arkadaşlığınızı bitirin ve bunu diğer kadına gönderin!
kız başka şehirde şuan ve oğlanı tanımıyor bile aylarımı geçirdiğim insanın böyle rezalet biri olmasına şok oldum işin diğer bir kötü yanı bu konuşmanın öncesinde lost'a söyle instaya koyduğu fotoğrafı beğenmedim silsin falan yazmış hafif dekolte var diye arkadaşım buna da ağzının payını vermemiş. hepten berbatlar yani kız çok çabuk birine düşman olabilen biri arkadaşlığımı kesince arkamdan bir işler çevirmesini nasıl engelleyebilirim?

Niye bunlari okumami istedin üstelik sende bir insana tecavüz planına ortak olmuşsun diye sordun mu o arkadaşa?

Korkup susacak mısın şimdi?
O arkadasta iyi niyet olsaydi sana o kisinin karakterini zamaninda anlatip seni uyarirdi.Uzak dur.

Selam hanımlar
Benim 4 yıllık bir arkadaşım var son sevgilimle beni o tanıştırmıştı o kişiyle de yakın arkadaşlardı ben pek kolay sevebilen biri değilim ama tanıştırdığı kişiye kanım ısındı ve sevgili olduk başlarda her şey çok güzeldi bir arkadaş grubumuz vardı benim sevgilimin ve arkadaşımın arkadaşlarından oluşan ve her gün buluşur ederdik eğleniyoduk baya. Son zamanlarda sevgilim baya garip tavırlar sergilemeye başlamıştı soğuk davranıyordu falan tipik ayrılmak isteyen erkek davranışları..sabrettim elimden geleni yaptım baktım olmayacak ben ayrıldım. Sonra grubumuz dağıldı ben kendi arkadaşlarımla takılmaya başladım ama bu dört yıllık arkadaşımla da halen her gün görüşüyorduk haftanın üç günü benleyse diğer üç günü de eski sevgilimleydi. Şöyle bir detay vereyim ki biz sevgiliyken bazen arkadaşımla sevgilimin yakınlığından çok rahatsız oluyordum aralarında bir şey olmayacağını biliyordum ama yalnız kalamıyorduk sürekli arkadaşım zırt pırt arayıp gelmek istiyodu falan ama bizi o tanıştırdığı için pek sesimi çıkarmamaya gayret ediyordum. Neyse ayrıldıktan sonra eski sevgilimle baya olay yaşadık çok kez kavga ettik onun soğuk davranışları ve eskisi gibi sevemediğini söylediği için ayrılmamıza rağmen bu arkadaş aracılığıyla instagrama attığım fotodan tutun kimle oturduğuma kadar karışmaya çalışıyordu. Aradan aylar geçti eski sevgilimle tüm irtibatım kesildi 4 yıllık arkadaşımla da küstüler bir sebepten dolayı geçen gün bu arkadaşım bana insta şifresini verdi bir şeye bakmam için ben de girdim mesajlar bölümünde eski sevgilime aylar önce konuşmaları duruyodu baktım ve şok oldum benle ayrıldıktan bir hafta sonra sadece ismen bildiğimiz -eski sevgilimin de sadece ismen bildiği- dört yıllık arkadaşımın bir arkadaşı hakkında plan kurmuşlar kıza alkol içirtip sarhoş edip sevişmek. Ve ben bu sırada 4 yıllık arkadaşımın omzunda ağlıyordum her gün o da bana sizin yollarınız tekrar kesişecek gibi şeyler söylüyordu. konuşmaları biraz daha okudum sürekli başka kızlar hakkında bel altı muhabbetler vardı arkadaşım da ayrılık sonrası boşluk yaşıyorsun demiş eski sevgilim de evet ciddi bir ilişkim vardı ama kastığıma değmezmiş yaşayıp geçicem tarzı bi şey yazmış arkadaşım da bence de yaşa geç öylesi daha iyi tarzı şeyler söylemiş sanki ne kadar acı çektiğimi bilmezmiş gibi onun saçma sapan emellerini destekleyip buna alet olmuş benimle yaşadığı ufak bi tartışmayı gidip ona anlatmış sanki iyi bir iş yapmış gibi bak ben senin tarafındayım der gibi eski sevgilim de iyice düşman olurum tarzı şeyler söylemiş. şimdi ben bu kızla halen arkadaşım şu sıralar sevgilisiyle ayrıldı ve benden hep destek bekliyor ama bunları okuduktan sonra içimden gelmiyor midem bulandı resmen nasıl böyle şeyler yapar aklım almıyor oğlanla küs oldukları için şimdi de onu kötülüyor falan sizce arkadaşlığımı bitirmeli miyim gördüklerini yüzüne vurmalı mıyım??
gercekten safligin tanimini harika anlatiniz bu devirde babana bile guvenmeyeceksin o arkadaslsrin ve eski sevgilin atmosfere zarar veren canli .gibi tabiki. diyalogunu kes hatta iki. uc tanedr agir laf et . aile der .gecerim bu dunyada baki en guzel sey. onlar arkadas falan yalsn zamnla. anlarsin demek istefigimi .bu arda agir bise demek gibi. niyetim yok ama inanin size uzuldum genedd hakkinizi helak edin

gercekten safligin tanimini harika anlatiniz bu devirde babana bile guvenmeyeceksin o arkadaslsrin ve eski sevgilin atmosfere zarar veren canli .gibi tabiki. diyalogunu kes hatta iki. uc tanedr agir laf et . aile der .gecerim bu dunyada baki en guzel sey. onlar arkadas falan yalsn zamnla. anlarsin demek istefigimi .bu arda agir bise demek gibi. niyetim yok ama inanin size uzuldum genedd hakkinizi helak edin
yok haklısınız safım baya nasıl bundan kurtulurum bilmiyorum

Ciddi ciddi bu kadar olay yaşadıktan sonra arkadaş kalmalı miyim diye soruyorumusunuz. Böyle insanla bırak arkadaş kalmayı aynı yerde hava alınmaz muhatabı kesin

Ciddi ciddi bu kadar olay yaşadıktan sonra arkadaş kalmalı miyim diye soruyorumusunuz. Böyle insanla bırak arkadaş kalmayı aynı yerde hava alınmaz muhatabı kesin
ikisi de şeytan gibiler zarar vermelerinden korkuyorum açıkçası kızın iftira huyu da var oğlan zaten sebepsiz yere bana düşman

X