arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusuruma bakmayın "kes lan yavşak" olayına çok güldüm Ama hani derler ya biriyle evlendin mi dolaylı olarak ailesi ile de evleniyorsun diye. Benim evlendikten sonra anladığım bir gerçek var o da birisiyle evlendin mi sadece ailesi ile değil arkadaşlarıyla da evleniyorsun. Arkadaş deyip geçmeyin, çok önemli evleneceğiniz kişinin önce ailesine sonra da arkadaşlarına çok dikkat etmek gerekiyor. Sizin annenize babanıza rezil olması önemli değil. İleride daha çok rezil eder sizi. Benim eşimin arkadaşları yüzünden başıma gelenleri anlatsam... aynı dertten bende de var. Benim eşim de çok iyi aile çocuğudur, zeki ve aklı başında biridir normalde ama bazı arkadaşları hiç öyle değil, ve onların yanında eşimin zeka seviyesi de eksilere düşüyor. Biz yaklaşık 5 yıldır birlikteyiz eşimle, 4 yıldır evliyiz. Ben bu süreçte yaşadıklarımdan ders almakla birlikte eşimin de ders almasını sağlamaya çalıştım. Eşimin arkadaşları ile arasını açmak veya az görüşmesini sağlamaya hiç çalışmadım, arkadaşları ile olan ilişkilerine karışmayı yanlış buldum ama yalnızken makul ve aklı başında olduğu anlarda konuşmak en iyisi. Ona arkadaşlarının davranışlarını ve onlarla birlikte iken kendi davranışlarını biraz olsun sorgulatmayı başardığımı düşünüyorum.

Okurken içtiğim çay gülmekten boğazımda kaldı hala gülüyorum özellikle “kes lan yavşak” kısmına allahım sen affet çok eğlenceli. Bi an düğününüzü düşündüm de sahnenin ortasında yağ sürüp güreş yapmazlar umarım. Ama kesinlikle sınırı aşan davranıslar var belli “noldu lan baba adina benim adimi yazdirmaya mi gittin” şuna gülsem de çok ağır gerçekten bence bu konuyu ne yap ne et sevgilinle konus.

Gülmekten yanagım ağrıdı affola

İleride sana da böyle şakalar yapar , emin ol. Benim eşim de böyle ve çok çok kötü bir özellik , arkadaşları ile beraberken direkt ayılaşıyorlar.Bazen eşler olarak anneleri gibi oluyoruz ve kötü bir durum yani.Eşime ne desem de değişmedi arkadaşlarıyla beraberken olan bu halleri , bu şekilde kabul edebilecek miyim diye kendine sor , ilerde daha da zor gelecek ve sana da öyle şeyler yapacak bazen hatta.

ya daha neler neler var. ben bazen cidden kufur ettiklerini bile anlamiyorum. bulusuyoruz mesela biri gec kaliyor, niye gec kaldin diyorlar “olum anlamadim ki trafik coktu yol kenarina da cok baktim hicbirinizin akrabasini goremedim niye kitlenmis bu trafik” diyor. gulup geciyorlar. kufur desen degil, hakaret desen degil. ama rahatsiz edici iste. of bilmiyorum ya biri benim arkadaslik iliskime karissa cok sinirlenirdim o yuzden uyarmiyorum sanirim dan diye.

ya biz zaten oyle cok seviyeli bi cift degiliz ama kendi aramizda yapariz bunu. bizim birbirimize soylediklerimizi yaptigimiz sakalari babam duysa kalpten gider yine konussun arkadaslariyla ama en azindan disari tasmasin istiyorum bu durum. senin ailen bilir mi mesela esinin bu huyunu?

Konunun yarısında üyeye baktım fake mi diye.
Bu daha ergenligini atlatamamis.
Espri olur, küfür olur ama hepsi bi yere kadar. Babanın yaninda da
Ev sistemi müdahalesi
Evin ortasında yağlı güreş

daha yaptiklarinin %1i bunlar maalesef. benim ailemin sahit olduklarini yazdim sadece...

evde akilli sistem kullaniyoruz. sesli olarak bir komut verdiginizde onu yapiyor. ben cevap verme ozelligini kapatmistim, ben yokken onu acmislar. ne desek hoparlorden “kes lan yavsak” diye ses geliyor.
çok güldüm buna ya gerçekten de zeka yaşları 15 gibi aslında o kadarda korkunç şeyler değil yaptıkları. şakalaşmayı seven bir insan için eğlenceli bile sayılır ama sizin mizacınıza uymuyor sanırım. arkadaş çevresi erkekler için çok önemli oluyor genelde zor bir durum ne desem bilemedim

işte böyle durumlarda anneleri gibi olmamak için şakalara ayak uydurmaya çalışmak daha iyi belki de

Ailem bilemez , onların yanında örnek insan , aslında da normalde de öyledir de o başıbozuk arkadaşları yüzünden hep . Hangover diye bi' film var ya öyle bir arkadaş grubu var tam.Ki bizimkiler 30 35 yaş arası hepsi.Erkeklerin hepsi arkadaşlarının yanında çocuk gibi oluyor bence , hele de çocukluk arkadaşlarıysa filan kopuyorlar iyice.Çoğu böyle diye düşünüyorum.Sen çekebileceksen ve ailenin yanında daha oturaklı davranırsa devam et yoksa ailenin yanında saçmalar ve sinir olursun.Hoş değil ailenin yanında olması.Söyledin mi peki bunu ona ne diyor sana

babamin yaninda olan seyden sonra ben cidden bozuldum yani. eve donerken de babanin yanindaki telefon konusmasi icin mi bozuk atiyorsun dedi. cevap vermeyince tamam bir daha olmaz dedi bu kadar. oncesine kadar yaptigi seylerin farkinda bile degildi yani.

Bak sana en beterinden örnek vereyim en son ki flörtümle oturduk içiyoruz sohbet ediyoruz neyse bunun kafa alkolden uçtu. Aldı telefonumdan kankasına mesaj attı, bende yanındayım tabi. Diyalog şöyle;

-Napıyon la (flört bozuntusu)
+ Vayy ateşle barut yan yana gelip beni mi hatırladınız? Gruba kisi eksik herhalde. (Ben şşşşoooookkk)
-Sus lan senin hayal gücün genis isine bak.
+Olum sevisinde video salın bana (Ben yine şşşşşooookkk)

Hemen telefonu elinden aldım. Kankası benim teli aradı açmadım sonra onu aradı açtı hoparlöre aldı. Konustular hemen uzaklastım ordan. Benim yanımda toplum icinde kibar mı kibar efendi adam kankalarının yanında bambaşka bir şeye dönüşüyordu. Allah sonumuzu hayr etsin. Asdfgjalsleleslsleşsmd

bu kadarı gerçekten iğrençç. çüş artık

Benim bi arkadaşımın eski sevgilisi geldi aklıma, o da böyle garipserdi, koskoca ve bayağı iyi meslekli adamlar toplanıp birbirlerinin kafasını tartıp, güreşip, kafa-göz dalıyorlarmış birbirlerine eğlence(!) amaçlı ha dışardan baksan hiç ummazsın. Yalnız şu aileli espri, küfürleşme olayı çok mide bulandırıcı bence.

aa yok bu hayatta olmaz. sevgililerine hayatta kotu bir sey soyletmez hicbiri. anne mevzusu da soyle sevgilimin dedigine gore hicbiri ciddi degil, hepsi kardes gibi oldugundan takmiyorlar bile. ama kiz kardes, sevgili falan asla konusmazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…