Arkadaşlarım nolur bakar misiniz. Anlatacak hic kimsem yok

Birdaha olursa bana soyle gelip alayım seni dedi ama diyemedim anneme üzülür diye.
Neyi bekliyorsunuz? Hayır orada kalıp neye sabrettiğinizi sanıyorsunuz ki?
Bekledim ki ailem yok,gidebilecek bir yerim yok yazın; ancak gidecek yeriniz var ve sebep ''annem üzümesin'' mi? Şu an anneniz mutlu mu?
Her şeyi geçtim neden? Niye yani bu sabrediş,bekleyiş? Kaç git gözünü seveyim

Yahu bırak bahanelere sığınmayı. .dağılacak bir yuva mi var ki ailen üzülsün .. ne diye çekiyorsun ? İnsan bile bile yapar mı bunu kendine ? Herşeyi bir kenara koy , babana annene küfür ettiği anda ağzına s.camadiysan, üzgünüm ,senin ayrılmaya niyetin yok ..zaten boşanmak istiyorum da dememişsin. .Ee sorun ne ?

Bu yazimi okuyup yorum yapan bütün arkadaşlarıma kalpten dua edeceğim. Ben 23 yaşındayım. 3 yıllık evliyim ve 2 yaşında kizim var. Ve burda ailemden akrabamdan hiç kimsem yok. Kaynbabam vefat etti kaynanam bizimle yaşıyor. Çocukları var ama onlara gitmiyor ve hepsinin evi çok yakin kaynanamla çok kötü kavgalarımz oldu beni hep ezdi. Hala da öyle. Anlatacak o kadar cok sıkıntılarım var ki sizlere.. defalarca dayak yedim ve kaynanam sadece bakmakla yetindi ayırmadı yemin ederm.kaynanam hep laf sokuyor annemle konuştuğumda oğluna söylüyor oğlum bunu annesi doldurmuştur simdi bu evine gitmek ister Daha neler neler. birkere eşimle tartıştık. Kızım yaralamazlik yaptı ve eşim vurmaya kalkıştı bende dedim ki gunahtir o çocuk bilmiyor anlamıyor dedim. Kaynanamda hemen kavga çıkardı sen ne karışıyorsn bırak vursun oğlum senin bu karin akşama kadar tv karşısında (sizlere yemin ediyorum akşama kadar köle gibiyim çay suyunu bile koymaz her isini ben yaparım ayaklarına kremler surerim ya daha ne anlatayım okadar çok hizmet etmişimdir ki rabbim bilir) neyse hiç is görmüyor akşama kadar ölüyorumiş yapmaktan ( vallahi billahi akşama kadar elinde kumanda uzanır tv izler) bir ise elini sürmez hayatta. Dün akşam konuşuyoruz kaynanam bana hbire kendi babamı kotuluyor senin baban şöyle senin baban böyle.Ben de birşey diyemiyorum. Susuyorum. Eşim cok şiddet uyguluyor birkere ailesinin yanında bu kızı it yerine koyun eve bile almayın bu orospusu demişti. Size yemin ediyormasla yanlışım olmadi namaz kilarim dualar ederim akşama kadar çocuğuma bakarım temzligimi yaparım. Anliycagnz 3 senem zehir oldu gitti. Her kavga da cagir o orospu anneni gavat babani seni alsınlar diyor daha ne küfürler ama hakkım helal değil asla. Cok zor günler yaşadım. Kayinbabamin yanında bile birkere kaynanam dedi ki kizim dua et senin kirli donlarını yikiyorum. o zaman utançtan yerin dibine gitmistm anneme bunlardan hep bahsettim. Birdaha olursa bana soyle gelip alayım seni dedi ama diyemedim anneme üzülür diye.
Senin gibi benzer sorunlar yaşadı kız kardesim. Daha fazla dayanamadi. Ayrildi şuanda güvenlik kursunu bitirdi. Kendisine yeni bi hayat kurmaya başladı. Cok üzüldüm bitanem. Allah yardimcin olsun herdaim

Kendinizi düşünmüyorsaniz bile çocuğunuz için bu iskenceden kurtarmalisiniz kendinizi..
Siz o evde kaldikca,sizin kaderinizi yaşamaya mahkum bir çocuk daha yetistiriyorsunuz..
Kendinize eziyet ettirmek de günah..
Anneler boşanmanıza değil çektiğiniz eziyete üzülür korkmayın.

Bu ne yaa şaka mı? Madem anneniz gelip alıyım demiş neden halen o evdesiniz. Kimse sizden daha değerli değil unutmayın. Evladınızda varmış ve eşiniz tarafından o da şiddet görüyormuş. Evladınız için bari o evden kurtulun.Çekilir dert değil. Kimse kusura bakmasın ama bir kadın temizlik yaparak bile geçimini sağlayabilir. Gidemedim bırakamadım kimsem yok bana sahip çıkan biri yok demeyin bunlar sadece bahane. Ki siizn anneniz size sahip çıkacak biri sanırım. Gidin kurtulun siz bu kadar değersiz misiniz yaa.

Bu yazimi okuyup yorum yapan bütün arkadaşlarıma kalpten dua edeceğim. Ben 23 yaşındayım. 3 yıllık evliyim ve 2 yaşında kizim var. Ve burda ailemden akrabamdan hiç kimsem yok. Kaynbabam vefat etti kaynanam bizimle yaşıyor. Çocukları var ama onlara gitmiyor ve hepsinin evi çok yakin kaynanamla çok kötü kavgalarımz oldu beni hep ezdi. Hala da öyle. Anlatacak o kadar cok sıkıntılarım var ki sizlere.. defalarca dayak yedim ve kaynanam sadece bakmakla yetindi ayırmadı yemin ederm.kaynanam hep laf sokuyor annemle konuştuğumda oğluna söylüyor oğlum bunu annesi doldurmuştur simdi bu evine gitmek ister Daha neler neler. birkere eşimle tartıştık. Kızım yaralamazlik yaptı ve eşim vurmaya kalkıştı bende dedim ki gunahtir o çocuk bilmiyor anlamıyor dedim. Kaynanamda hemen kavga çıkardı sen ne karışıyorsn bırak vursun oğlum senin bu karin akşama kadar tv karşısında (sizlere yemin ediyorum akşama kadar köle gibiyim çay suyunu bile koymaz her isini ben yaparım ayaklarına kremler surerim ya daha ne anlatayım okadar çok hizmet etmişimdir ki rabbim bilir) neyse hiç is görmüyor akşama kadar ölüyorumiş yapmaktan ( vallahi billahi akşama kadar elinde kumanda uzanır tv izler) bir ise elini sürmez hayatta. Dün akşam konuşuyoruz kaynanam bana hbire kendi babamı kotuluyor senin baban şöyle senin baban böyle.Ben de birşey diyemiyorum. Susuyorum. Eşim cok şiddet uyguluyor birkere ailesinin yanında bu kızı it yerine koyun eve bile almayın bu orospusu demişti. Size yemin ediyormasla yanlışım olmadi namaz kilarim dualar ederim akşama kadar çocuğuma bakarım temzligimi yaparım. Anliycagnz 3 senem zehir oldu gitti. Her kavga da cagir o orospu anneni gavat babani seni alsınlar diyor daha ne küfürler ama hakkım helal değil asla. Cok zor günler yaşadım. Kayinbabamin yanında bile birkere kaynanam dedi ki kizim dua et senin kirli donlarını yikiyorum. o zaman utançtan yerin dibine gitmistm anneme bunlardan hep bahsettim. Birdaha olursa bana soyle gelip alayım seni dedi ama diyemedim anneme üzülür diye.
eşin 2 yaşındaki bebeye vurmaya kalkmış.
ve sen evladın için mi hala evlisin?

ya boşanırsın ya da kızın dayak yerken, kv gibi boş boş bakarsın.

buraya yazacaksin kurtuldum o canavardan diye yaz cok mutlu olurum :işsiz: topla simdi esyalarini annene git cocugun dayak yemekten psikopata mi baglasin diye bekliyorsun.soylemesi kolay diyeceksin ama dayak yiyen sensin baska ne diyeyim

Eh deme o zaman annene üzülmesin.
Hey Allahım! Annen seni milletin pis küfürlerini, şiddetini, pisliğini çekmeye mi doğurdu? Düşünsene ileride evlenince kızın böyle işkence görüyor ve sana söylemiyor. Ne hissedersin?

Kaç kurtul o evden. O evde sağlıklı çocuk büyütülmez..
anası babası bırak gel demiş.
kocası 2 yaşındaki çocuğa vurmaya kalkışmış.
o kadar küfür hakaret cabası.

ama konu sahibi hala mıy mıy mıy.

Ailen arkandaysa ne duruyorsun? Ömrünü bunlarla mı çürüteceksin? Yavrunu bu ortamda mı büyüteceksin dön baba evine bari seni büyütmüş etmiş ana babana hizmet et o kaynana olacak vicdansız terbiyesiz kadın yerine

Bence daha cok gencsin birak bunu suc esinde birak ve yolunu ciz calisirsinda tekrar evlenirsinde sendemo kendini o knuma koyuyorsunda hala o evdesin ailen arkanda olmasa dahi bi ev tut o sehirden cik cocuk kucuk sana verirler zaten bian oncr cik o evden konusma onlarla bile ayril gitsin

Sevgili arkadaşım;
Bu insanlar sağlıklı değil,en basit tabiriyle manyak bunlar. Bir insan bir insana bunları yapmaz.vicdan ve kalp ne eşiniz de var ne kayınvalidenizde.

Genceciksiniz aileniz arkanızda,alın yavrunu
gidin.canınızın kıymetini bilin. Yavrunuza güzel bir gelecek verin.üç yılınız bir ömür olmasın.

Anneniz üzülmesin diyorsunuz da yavrucak nolacak? O üzülmüyor mu ki iş şiddete kadar gitmiş,yazık günah.

Neden çekiyosun?!!! Böyle insanlara neden katlanıyosun! Çek git ya!! Bırak kalsın pislik anasıyla!! Aklım almıyo bi insan nasıl kendini bu kadar ezdirir. Çok afedersiniz ama dünyadaki en büyük ahlaksızlığı bile yapmış olsa, bi yerden sonra yeter der katlanamaz.

Cocugunu al ayril bacim, deli misin? Gençsin, calisir hem kendine hem cocuguna bakarsin. Evlere gundelige git, cocuk bakiciligi yap yeter ki ezdirme kendini. Bak bu boyle gelmis boyle gider, duzelmez hic bi sey. Cocugunun psikolojisi de bozulur. Gencecik kizsin, simdi 3 senem gitti diyorsun , yarin 30 senem gitti dersin. Etme eyleme. Kendin ve cocugun icin ayril.

23 yasında niye bu eziyeti çekiyorsun ?
Ayrıl gitsin . Ana oğul kendilerine baska Köle bulsunlar .

Kulkedisimisin sen? Ne bicim
Insan bunlar? Git ailenin yanina.. ayagini yikiosun krem suruyosun bide ole mi? Kurban olsun eline pislik mendebur kadin. Niye cekiyon bunlari?

X