Arkadaşlarım nolur bakar misiniz. Anlatacak hic kimsem yok

Sana, annene, babana en iğrenç hakaretler, küfürler edilecek..
Ve sen sadece susacaksın? Bu kadar mı değersiz hissediyorsunuz kendinizi?
Annenize üzülmesin diye söylemiyorsunuz, anneniz bunları yaşadığınızı ve söylemediğinizi duysa kahrından ölür kadın.
Seni o şehirde yalnız, başı boş görmüşler ellerinden gelen zorbalıkları yapmışlar. Yazık değil mi size?
Gerçekten evli misin, evlilik bu mu sence?

Allah aşkına al çocuğunu da git. Yazık günah yaşın da küçük daha. Ne sen normal bir hayat yaşayabilirsin orada ne de evladın sağlıklı mutlu büyür. Kendine acımıyorsan evladına acı kaç kurtul. Ailen destek olur. Allah yardımcın olsun.

Gülüm kalk annenleri ara gelsin alsınlar seni sonra da bi iş bul çalış. Senin bu katlandığını eziyet için Allah senden de hesap sorar sana verilen emanet beden ruh böyle muamele görürken susuyorsun hele de imkanın varken. Sen daha iyi bi hayatı ve mutluluğu hakediyorsun. Lütfen kendine gel

susarak bu hakaretlerin hepsini kabul etmiş oluyorsun. yazık etme kendine evladına.

Hepinize çok teşekkür ederm yorum yaptiginiz için. Ilk başlarda hiç cesaret edemedim bu soyledilerinizi. Ama artık tutmycam kendimi. Ezdirmiycem artık. Hepinizden allahrazı olsun öyle çok anlatacaklarm var ki zamanla yazarım belki buraya :KK43:(

Şahsen bu konu bile yetti, gerçekten üzüldüm, diğer anlatacaklarınızı düşünemiyorum.

Ezdirmeyeceğim demekle olmaz, siz o evde oldukça ezilmeye, sindirilmeye mahkumsunuz, o evi terkedin ve baba evine gidin. Yazık...
Öldürülmeyi mi bekliyorsunuz?

Bi an sizin yaşadıklarınızı ya kızım yaşarsa diye düşündüm allah korusun.yapma etme emin ol annen bu yaşadıklarını duysa kahrından ölür.biz kızlarımızı böyle şeref yoksunu insanlar köle yapsın diye büyütmüyoruz.senden çok büyük sayılmam ama lütfen beni ve buradakileri bi abla kardeş kabul et ve hemen ailenin yanına dön.birdaha da o psikopat kocanın adını bile anma.

Bunlar nasıl insanlar ben anlamıyorum benim kv e seninki gibi ama onu altan almıyorum o laf sokunca bende öyle yapıyorum çünkü kaşınıyor benim kv iyilik Yap yap boş öylesine lafını esirgeme sanki kötürümde herşeyini sen yapıyosun biraz sanada hata buluyorum kuzum seni kocana kötüleyen insandan ne bekliyorsun benim kv 15 evde yoktu evinin bütün işi bendeydi herseyi yaptım temizlik yemek ama noldu sen biZe bsy yapmadın ı seni sevmiyorum ben üstelik dediğin gibi ilk evlendigim ay eşimden dayak yedim ve sonuç hiç bsy yapmadi ama o salak zermina yok beni oğlundan soğutmak için herşeyi yapıyor artık onun kurnaz tuzağina dusmüyorum eşim beninseviyor bende onu o aramıza girmese hersey yolunda altlı üstlü oturuyorum bende ve görmek istemediğim yüzünü görmek zorundayim kvnin

Bu kadar şeye rağmen o evi terk etmediyseniz, daha da gitmezsiniz siz..
Yazık gerçekten aklınızı başınıza toplayın yaşadığınız yer ev değil, tımarhane.

Öncelikle artık kayinvadiyn her dediğini yapma biraz cesaretli sen esirimisin o evde
Kalksin bi zahmet kendi işlerini kendi yapsın kendini ezdirme
Beğenmiyorsa çeker gider bulmuş senin gibi sessiz birini gelen vuruyo giden vuruyor

O kadar iyi anlıyorumki sizi,cesaretiniz yok çok belli,ama inanın değmez,sizin evlilşk olarak gördüğünüz şeyin kocanız nazarında zerre değeri yok,bende çok kısa sürede yaşadım yaşadıklarınızı,çok şükür bitirdim,tek pişmanlığım keşke darp raporu alsaydım şuan onyn iftiralarıyla uğraşmazdım,ama Allah büyük diyorum rabbim herşeyi açığa çıkaracak,benim eşim ailesiyle birlikte hatta bana oyun kurmuşlar,ama şimdi daha iyiyim inşallah daha da iyi olacağım,sende kendinde o gücü bul dik dur,yazık etme kendine

Kv boşuna eşini annen ile ilgili doldurmuyor. Biliyor aslında hatalarını içten içe..
Kv nin bile bu ruh hastası beyniyle düşündüğünü sen hemen hayata geçir ve ara aileni gelip alsınlar seni..

Annen seni bunlar için mi büyüttü? Evladın var bir evlat nasıl zor büyütülüyor bilmen lazım.
Ezdirmeyeceğim demekle olmaz bu iş. Sen baş kaldırdıkça o manyak kocan daha da tepene biner. Elinde kalırsın Allah korusun..
Darp raporu al uzaklaştırma iste aç davanı..

Hepinize çok teşekkür ederm yorum yaptiginiz için. Ilk başlarda hiç cesaret edemedim bu soyledilerinizi. Ama artık tutmycam kendimi. Ezdirmiycem artık. Hepinizden allahrazı olsun öyle çok anlatacaklarm var ki zamanla yazarım belki buraya :KK43:(
Gencecik pırlanta gibi insansın, geç olmadan acilen kurtar kendini. asıl ayıplı olanlar senin degerini bilmeyenlerdir.
Bak soyle dusun, bugunden iki yil sonrasindasin, yaşin yine cok genc 25 yasindasin. Ve o gun ya yedigin diger dayaklar ve hakaretler ile o zalim insanlarin arasinda olacaksin, yada iki yil once kurtulmus huzurlu ve ogunleri coktan geride birakmis olacaksin. Secim senin.
Allah yardimcin olsun. Allah'a sigin guven ve harekete gec, emin ol kurtulacaksin.

Koca oyle olduktan sonra kaynanadan ne bekliyorsunuz ki. Ya lutfen boşanin. Boyle bir kocayla evli kalmak gibi bir fikriniz mi var? Daha gencsiniz, hayatinizi mahv etmeyin, yaziktir ....

Canim sen neler cekiyosun böyle. Okurken tlfum çaldi meşgule verdim. Okumaktan alamadim kendimi. Lütfen ailen arkandaysa durma lütfen. 2 yasindaki kızına şiddet uygulayan bi adamdan baba olmaz.

Sen deli misin yahu? Topla pılını pırtını bas git annene. Resmen sindirmişler seni. Şiddete karşı durmazsan yarın o çocuğunu da seni de döverler. İnsan değiller çünkü. Bu kadar ezik büzük olma dünyaya on kere gelmiyorsun. Çocuğun da o evde nasıl sağlıklı büyüyebilir ki. istediğin kadar temiz bak aç bırakma. Bu şekilde çocuğuna bakmış olmuyorsun onu bu şartlarda büyümeye mahkum ederek.

Senin yapman gereken dertlesmek değil darp raporu alıp annenin yanına gitmek.sonra dertleşiriz.Arkadaşlarım yazmışsın ya lütfen arkadaşım kendine bunu yapma genceciksin daha çok üzüldüm okuyunca sen de yavrun da masumsunuz o pis dillerini ellerini yavruna da uzatacaklar sizi seven her kim varsa yardım isteyin.3yılın gibi bi ömrün olsun istemezsin.lütfen arkadaşım boyun eğme :KK43:

X