arkadaşlar yeni evleniyorum balayı için tatil arıyorum tavsiyeleriniz neler?

selena24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2006
72
0
arkadaşlar yeni evleniyorum 1 hafta kaldı tavsiyeleriniz nelere netten otel arıyorum şikayetler var hemen hemen yarısında ve vazgeçiyoırum her seferin de sizin tavsiye ettiğiniz otelleer neler teşekkürler...

Konuları lütfen içerikleri ile ilgili başlıklara açalım.
Bu nedenle konu "Tatil öneri ve paylaşım alanı" başlığına taşındı.

ben kendim gittiğim balayı otelini yazayım antalya side de cyrstal admıral side.gayet güzel bir otel biz çok memnun kaldık ama erkez rezervasyon yapmış olduğunda uyguna geliyor.şu an çok az zamnın kalmış nasıl bir attail istediğini yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.fikir verebilirim en azından

Bende kendi balayı yaptığım oteli tavsiye edebilirim..Biz balayında Antalya/Kemer/göynükte OTEL SULTAN SARAY'a gitmiştik. yıldızlı çok ama çok güzel bir otel lazer gösterili anfi tiyatrosu bile var çok eğleneceğinize eminim..Tabi biraz ücreti pahalı ama kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız..Oetlin tur şirketleri ile anlaşması yok kemikleşmiş müşterileri var çok elit bir otel internette taratınca telini bulabilirsin...Biz çok beğenmiştik..

arkadaşlar sizin dedikleirnize de bakıyorum ama daha fazla bilgi veririmiisniz tekrar teşekkürler .fazla pahalı bir yer olsun istemiyorum hem temiz hem de kalitesi yüksek olan yerler varmıdır?

canım hangi bölgeleri düşünüyorsun bilmiyorum ama burhaniye ören de çok güzeldir.denizini çok severim ben yıllardır gidemedim.şimdi netten ben d earaştırıyorum eşimle izinleri denk getirirsek gidelim diye yarım pansiyon bir otel var 90 tl dedi.denize sıfır benim daha önce gittiğim bölgede hem de.keskin hotel.

bunların dışında şu an fiyatı uygun oteller var aslında çanakkale gökçeada ya bakabilirsin.ayvalık sarımsaklı olabilir.ağva şile olabilir.cunda olabilir.

Evet dediğiniz yerlerde otel bakıyorum ama aslında benim gitmek istediğim yer kuşadası yada marmaris birde bodrum var seçenkelerimde sizce en uygun en rahat edebileceğimiz beyenebileceğimz yer hangisi olur balayı için?

Evet dediğiniz yerlerde otel bakıyorum ama aslında benim gitmek istediğim yer kuşadası yada marmaris birde bodrum var seçenkelerimde sizce en uygun en rahat edebileceğimiz beyenebileceğimz yer hangisi olur balayı için?

Valla arkadaşım Marmaris deyince yazma ihtiyacı hissettim..Ben Marmarisi hiç sevmedim balayı yapılacak bir yer kesinlikle değil zaten çünkü barlar sokağı var gençlik oraya eğlenmeye gidiyor ve ben orayıda hiç sevmedim (Bu benim görüşüm eğlence anlayışı orada çok geniş) Yani kısacası marmaris bekar gençlere hitap eden biryer balayı deyince Antalya dan şaşmayacaksın..Eğer illa da marmarise gidecem dersen Clup Armar Otel den uzak dur derim hayatımda 4 yıldızlı olmasına rağmen bu kadar düzeni bozuk insana sinir harbi yaşatan bir otel daha görmedim..:84::84: bak sinirlendim yine

Mrb arkadaşım yorumunuzu okur okumaz marmarisi eledim.ben öyle çok fazla eğlence düşkünü değilim arkadaşlar gittiğim yerin biraz sakin olmasını otelin personelinin de iyi olması gerekir.yorumlarınız için tekrar teşekkürler

Alanya da çok güzelmiş ben gitmedim gidenlerden memnun olmayan yok..Söylediğin oteli bilmiyorum ben Kemerde otel sultan saray'a gitmiştim ve üzerine tanımam...

cnm antalya merkezde fame recıdance hotel var hem mukemmel hem hersey dahıl 80 tl cok uygun hhıc sıkılmassın ayrıca otel sehır merkezıne yakın oldugundan cıkıp gezme ımkanınızda olur antalya cok guzel ben burda oturuyorum ve bence ılcelere gıdıp otele tıkılmak yerıne gezedebılırsın netten gır arastır memnun kalırsın

arkadaşım sizin dediğiniz otelel bakıyorum gündelik 270 tl diyor 80 tl nerden bakıyorum kanpanya falan varmıdır mükemmel otel çok beyendim fiyat pahalı antalya çok güzel bir yere benziyor gidersem ilk olucak

X