arkadaşlar yardımm lütfenn

sevgi pxixtxixrcxixxgxxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
20
0
43
şimdi biz eşimle çocuk yapmayı düşünüyoruz adet döneminden 15 gün sonra çatlama olurmuş o zmanalar yapın dediler amabiz 3 günden beri fırsat bulamıyoruz misafir vardı biz gittik sonra ben eşime kızdım onu yanımdan kovdumm şimdi size soruyorum bir kadının ayda hamile klama şansı 2 yada 3 gün falan mıdır yani öteki günlerde hamile kalamzamıı lütfen cevap

canım bu kişiden kişiye değişir herkez aynı gün yumurtlamaz o yüzden belli olmaz yani ama gebelik isteniyorsa 2 günü geçirmemek gerekiyor özellikle adetin ilk gününü 1. gün sayıp 10-12-14-16-18. günler ilişki öneriliyor benim doktorum öyle demişti. hayırlısı inşallah canımm... bende buay ateş takibi yaptım bekliyorum şimdi ümitle...

Kişiye göre değişiyormuş , ne yazıkki genelde ben kaçırıyorum, yüksek ihtimal olan günleri.
Bazı kadınlar adetin hemen bitiminde bile hamile kalabiliyorlar. Bazıları adete kısa süre kala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…