arkadaşlar yardım

sultan__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
1.480
500
bugün ovulasyonun 5. günü ovulasyon günümden beri aşırı uyku halim var. sık sık tansiyonum düşüyor. uzun süre hareket edince bayılacak gibi oluyorum. vajinamda eskisinden farklı olarak sürekli ıslaklık hissi var. ayaklarım şu sıcakta akşamları donuyor. belime sanki adet olacakmışım gibi ara sıra ağrıyor. göğsümün yan tarafı ara sıra sızlıyor. bu ay dostinex kullandığım için hamile olma oranım çok yüksek. bunlar psikolojikde değil çünkü önceki hamileliğimde hamilelik beklerken hiç belirti yaşamamıştım. bunları yaşayıpta hamile olan var mı? bu kadar erken belirti verir mi bilmiyorum ki. kan değerlerime 2 hafta önce baktırdım. kansızlıkta yok. dostinxin yan etkisi desem daha öncede kullandım hiç yan etkisi olmadı. ilaçlar pek etkilemez beni. kasığımda garip şeyler oluyor bir batma bir anda girip çıkıyor. sanki bıcak hafif değmiş gibi. hergün erkenden kalkardım bu 3-4 günde zoraki kalkıyorum. bunları yaşayıpta hamile olduğunu öğrenen var mı acaba

benim de ovulasyonumun 4. günü bugün cnm. bende sadece göğüs sızlaması var. malum prolaktinden dolayı mı onu da anlamadım ya hayırlısı olur inş.

benim de ovulasyonumun 4. günü bugün cnm. bende sadece göğüs sızlaması var. malum prolaktinden dolayı mı onu da anlamadım ya hayırlısı olur inş.

bilmiyorum ki canım kişiy göre değişiyor sanırım bu ben önceki hamilelikte çok belirti yaşamadım. bacakta uyuşma ve oturamama dışında adet gününe kadar belirti yaşamadım. akıntı olmamıştı bende hamilelik boyunca. bugün akıntıda başladı ama kokusuz. okulda zor durdum. bayılacak gibiydim. uykuyada doymuyorum. benim prolaktin 36ydı şimdiye kadar çoktan sıfırlanmıştır

benim de prolaktin 39du önce. hiç bir ilaç kullanmadan 2 hafta sonra 24e düştü. 1 ay sonra kimyasal gebelik yaşarken baktırdığımda 38di en son. şimdi bende de düşmüştür inş :) bu ay bende geçen aya göre farklı olarak yumurtlama akıntım çoktu ve de berraktı. ben agnucaston sayesinde böyle olduğuna inanıyorum. farklı olarak son 2 aydır tek onu kullandım

yalnız prolaktin değerinde adetli günlerde yaptırdığın ölçümler doğrudur. prolaktinin yüksek olduğu için kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin. prolaktin bebeğin tutunmasını engeller. inşallah Allahım dualarımızı kabul etsin. veliler sürekli doğuruyor canım sıkılıyor. 5-6 tane boy boy çocuk. sanırım hiç takmıyorlar o nedenle rahat hamile kalabiliyorlar

cnm adetimin 3. günü ölçtürdüğümde 24 çıkmıştı prolaktinim. ben 39dan düşünce sevinmiştim. ama geçen ayki yumurtlama akıntım yok denecek kadar azdı. bu ay iyiydi. sanırım düşmüş prolaktin ilaç sayesinde. farklar var yani

24 te yüksek bir değer canım. hamile kalmak için ya da hamileliğin devamı için 0a yaklaşması gerekli. ben eğer bu ay hamile kalamazsam rahimde yapışıklıktan falan şüpheleneceğim. başka bir problem yoksa hamile kalırsın dedi doktor. çünkü dostinex 30lu değerlerde hemen düşürür dedi. bakalım akıntım var adetime 9 gün kala asla akıntım olmazdı benim. ya hamileyim ya da rahimde bir problem aramam lazım

adet olursam adetimin 3. günü test yaptırırım yine. bakalım agnucaston 1 ayda ne kadar düşürmüş diye hem öğrenmiş oluruz :)

bende yaptıracağım tekrar. hamile kalana kadar dostinexe devammış.

cnm doktor bana agnucastonu 3 kutu bitireceksin dedi. ve bebek istediğimi de biliyo. zaten 15 günde 1 kutu bitiyo. toplamda bu ilacı sadece 1.5 ay kullanmış olacağım. beni asıl meraklandıran şey gebelikten önce prolaktinin hangi seviyelerde olduğu..
haaa bir de cnm benim dünden beri el ve ayak parmaklarım donuyo. çorabın içindeyim ve ısınmıyo. ateşim de normal düşük değil. 36.6 ateşim. yumurtlamadan önce 34-35lerdeydi. kimyasal gebeliğimde de bu belirtiler vardı. bir de geçen günlerde süt kesiği gibi akıntım oldu. geçen ayda da olmuştu.

bende de akıntı var şuan. ayak üşümesi bende de var. birde yatamıyorum sanki karnımda bir lastik var. sürekli gaz var karnımda. endişe etme bende eylül ayında kimyasal gebelik yaşamıştım. hepsi kimyasal olacak diye bir şart yok.

beni bu ay ümitlendiren şey yumurtlama akıntımın çok olması. çok olunca kaliteli yumurta gibi geldi bana. malum prolaktinli birisi için yumurtanın kalitesi çok önemli..

beni bu ay ümitlendiren şey yumurtlama akıntımın çok olması. çok olunca kaliteli yumurta gibi geldi bana. malum prolaktinli birisi için yumurtanın kalitesi çok önemli..

bünyeye göre değişiyor bence. ben evlendiğimden beri her ay çok fazla yumurtlama akıntısı yaşıyordum. ama prolaktinim yüksekti. inşallah bu ay olur olmazsada kafana takma. Allah en hayırlı zamanda versin. ama gerçekten muhteşem bir duygu 3 ay bu duyguyu yaşadım ve şuan daha çok sabırsızlanıyorum. ultrason fotoğraflarıyla yatıyordum. kalp sesini duymak paha biçilemezdi ama kısmette yoksa ne kadar istesende nafile olmayınca olmuyor. zamanı var demekki bekleyeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…