Arkadaşlar sorunumla ilgilenirseniz sevinirim...acaba hamilemiyim

BALSIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
97
0
Arkadaşlar son adet tarihim
24 aralık 2008
ondan bir önceki adetim
29 kasım
ondan bir öncekide
2 kasım

normal adetlerimde sancım bugün başlar akşamı veye bir sonraki gün adet olurum.
Bu ay ise 3 gündür hafif ağrılar olup geciyo.bugün karnımda gaz var.bugünde bacaklarımda belimde ve hafif karnımda hasfif ağrı olup geçiyo.adetim 3 gün geçti.bu adet belirtilerini yaşıyorum ama hala olmadım ne dersiniz arkadaşlar acaba hamileyiyim.....

canım belırtılern hamış oldugunu gosterıyo
allah gonlune gore versın ınsallah hamıssındır
bence hemen test yap

cnm hemen umutlanmamanda fayda varr..benim 4 gün gecikti ilk defaa vee çok umutlandım fakat bugün kırmızılar geldii..benimde belirtilerim çok yoğunduu..

canım ben adet günüm 1 gün geçtiğinde test yapmıştım silik de olsa belirmişti..
yarın sabah ilk idrarınla test yaparsan, eğer hamileysen kesin görürsün canım..
en azından ben de öyle olmuştu a.s
eczaneler kapanmadan test al da gel bence
güzel haberini alırız inşAllah kaydirigubbakcemile5

Inşallah arkadaşlar benim eşimdimde sorun var çift taraflı varikosel spermde 1,5 milyon .ama 3 gün geçti
herşey allahtan bu ay umutlandım
sağolun arkadaşlar bugünüde bekliyelim eğer olmasam yarın test alıcam

Arkadaşlar ayrıca 3 gündür karnımın alt kısmında oynamalar var birde şimdi göğüslerimde karıncalanma oldu.

canım mrh bence hamilesn.bende aynen bugün yapıp öğrendim benm adetlerim çok düzenlidir 4 gün öncen belde ağrı ve göğüslerd ağrı başladı ben adetdir diye düşündüm.günüm geçti sonra iki gün daha bekledim belim hafif hafi ağrıyor ve at olamıyorum bende test yatım ve pozitif.bence hemn test yap.

Inşallah allahım hayırlısıyla dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu banada yaşatır.senin içinde çok sevedim.allah hayırlı etsin betencim
sanada teşekkür ederim elsecim...

günaydın arkadaşlar şimdi test yaptım eczanelerden alınan pozitif çıktı inanamıyorum hala içim esiyo
bugün 4 gün oldu adetim geçeli
birinci çizgi çok belirgin ikinci çizgi diğerine göre birazdaha hafif çıktı.ama baya baya belli nedersiniz

:CüvCüv: eeee hamilesin o zaman hadi hayılısı olssunnnn hemen kan testide yaptır bence garnti olsun :dance:

balsıncım mrb ben aranıza yeni katıldım inan bana bu umutsuzluklar içinde iyi bir haber hepimiz için çok önemli ALLAHdevamını getirsin

bende 11 gün önce aşılama yaptım ilk günlerde leke gördüm sonra sağ kasımda ağrılar ama kabızlık ama şimdi bi belirti yok sizce boşamı gitti çok umutsuzum hemen belli olurmuki

hüzün yılı mrb acaba hamileleysen yada hazırlanıyorsan banada yardımcı olurmusun

çok sevindim inş sorunsuz bir hamilelik geçirirsin darısı bizim başımıza inşallaaaaaaaaaaahhhh

arkadaşlar ben en son 24 aralıkta adet oldum
22 ocakta kan testi yaptırdım
sonuç 386,52 çıktı
referans aralığıda 0.2-1 hafta 5,0-50,0 ÇIKTI
BUGÜN 29 OCAK ŞİMDİ ACABA BEN KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM
yardımcı olurmusunuz
yarın doktora gidicem

tebrikederim cnm...vallah be anlamam benimde son adetim 24 aralık bu ay gelmedi 5 gün geçtı test yaptım negativ

tebrikederim cnm...vallah be anlamam benimde son adetim 24 aralık bu ay gelmedi 5 gün geçtı test yaptım negativ

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
26 aralık
27kasım
31ekım
dun test yaptım negatıff benımde yarın dr a gidicem .bendede acayıp adet belirtilerı varrrr belkıde hamişmiyimdir.sabahtan bır test dahamı yapsam ne dersınız cunkı ben ıkınıd vaktı yaptım ve 2 dkk bekledım zorla kendımı hamiş yapcam.kız ebrulı bzi senle aynıyız sende yarın kana baktırgamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…