Arkadaşlar sorunumla ilgilenirseniz sevinirim...acaba hamilemiyim

arkadaşlar ben en son 24 aralıkta adet oldum
22 ocakta kan testi yaptırdım
sonuç 386,52 çıktı
referans aralığıda 0.2-1 hafta 5,0-50,0 ÇIKTI
BUGÜN 29 OCAK ŞİMDİ ACABA BEN KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM
yardımcı olurmusunuz
yarın doktora gidicem

canım doktorlar son adet tarihini gebeliğin 1. günü sayıyorlar tıbben.bna görede sen 5 haftalık hamilesin ve herhalde önümüzdeki pazartesi salıya doktora gidersen gebelik keseni görebilirsin

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
26 aralık
27kasım
31ekım
dun test yaptım negatıff benımde yarın dr a gidicem .bendede acayıp adet belirtilerı varrrr belkıde hamişmiyimdir.sabahtan bır test dahamı yapsam ne dersınız cunkı ben ıkınıd vaktı yaptım ve 2 dkk bekledım zorla kendımı hamiş yapcam.kız ebrulı bzi senle aynıyız sende yarın kana baktırgamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2

evet baktıracam yoksa uyku tutmaz bir kaç gün daha beklersem....sende başka belirtiler var mı cnm

evet baktıracam yoksa uyku tutmaz bir kaç gün daha beklersem....sende başka belirtiler var mı cnm

ebrulı bak sen kesın hamişssin demişti dersın.senın belirtiler benden cok.bende belirti yok aslında cnm ben hsonundan berıdır her an olcak gibi agrıalr cekıyorum bacak belim ve kasıkalrım agrıyor ha geldı ha gelcek modundayım.ama bişiy yok.leke falan gelmedı sadece dun normal bi akıntı geldı acık her zmankı gibi hatta dedım adet olucam olmadım okadar .inan sankı 5gundur regl oluyorum her belirti var kan yok offf ebrulu keşke bedne hamiş olsam.yarın bellı olcak ıns. ama değilimndir dunkı test negatıf tı kız acaba sabah yapsak cıkarmı ne dersın:sm_confused:

belki sende hamişsın...dedim gibi bana adetin 24 ünde gelmesi lazımdı ama adetten 10 gün once pembe leke oldu 2 gün kahverengi leke oldu ve kesildi...3 tane test yaptım negativ,onun için karar verdim kanda test yapacam...bir arkadaşim var oda hamile ama teste hemen çikmamış...adetten 15-20 gün sonra pozitiv çiktı....vallah ne bilim demeki insan insanda değişıyor

selam arkadaşlar bu cuma doktora gittim ultrasyonla baktı 5 haftalık hamileyim.çok mutlu oldum.ama embiyo oluşmamış hala 10 gün sonra tekrar gidicem.ama kızlar cuma gecesi acayip bir gribe yakalandım.ateş 39 kendimi hastaneye zor attım.serum falan ateşi 37.5 düşürdüler. aralıklı 38 oldu ateşim hep c vitamini tükettim bugün ateşim düştü fakat acayip eklem ve vücut ağrılarım var.kusura bakmayın yardımcı olmanız acısından açıkca yazıcam.popomdan bir ağrı giriyo sonra bacaklarıma yayılıyo.kramp gibi.birde bazen büyük vc ye sıkışırsınızda bağırsaklarınızda ağrı olurya karnımda öyle ağrılar oluşuyo bunlar gripten kaynaklanıyordur değilmi
doktorum folik asit verdi ayrıca düşük tehlikem olmadan bana bir ilaç verdi onuda içiyorum.kanamam yada leke gelmesi yok
hamilelikte grip geçiripte benim gibi olanlar varmı...

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

Tebrikler canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza...

herkese merhaba
ben yeni üyeyim umarım benide aranıza sevgiyle alırsınız.
ben 3 gün gecikme yaşıyorum şu an ve testler negatıf. evde yapılan testlerden yapmıştım.
hiç gecikme yaşamadım 3 ay önce 8 haftalık bebegım kalp atısı durdugundan kurtajla alındı. o zaman 4 gun once testte cıkmıstı. şimdi neler oluyor anlamıyorum. yardım edersenız sevınırım

X